Logo-Aksjomat-kwadrat.png

AKSJOMAT - wydawnictwo edukacyjne specjalizujące się w kreatywnych publikacjach dla dzieci na targach Kids’ Time

15 stycznia 2024
Krakowskie wydawnictwo AKSJOMAT to marka z ponad trzydziestoletnim doświadczeniem na rynku, ugruntowana jako jedna z kluczowych instytucji wydających książki dla najmłodszych czytelników. Ich publikacje cieszą się uznaniem zarówno klientów, jak i krytyków – doceniane za wysoką jakość, pozytywne recenzje w mediach oraz entuzjastyczne reakcje samych dzieci.

Firma skupia się na tworzeniu edukacyjnych treści, które nie tylko bawią, lecz także poszerzają horyzonty najmłodszych. Ich szeroki wachlarz tematyczny obejmuje kolorowanki, ćwiczenia rozwijające umiejętności pisania i liczenia, zbiory dyktand, popularnonaukowe publikacje, a nawet innowacyjne książki sensoryczne z interaktywnymi elementami, takimi jak okienka czy silikonowe wstążki. Jednym z flagowych produktów, zyskujących coraz większą popularność, są książki dźwiękowe. Oferują one nie tylko wysoką jakość dźwięku, ale także starannie wykonane ilustracje, stworzone we współpracy z renomowanymi ilustratorami z Polski i zagranicy.

AKSJOMAT nie zapomina również o wartościowych pozycjach literatury dziecięcej – od klasyków po dzieła współczesnych polskich autorów. Slogan "Dobre książki dla dzieci" nie jest jedynie pustym hasłem reklamowym, lecz misją, którą firma konsekwentnie realizuje. W ofercie wydawnictwa znajdują się także serie książek sensorycznych, pobudzających zmysły dziecka, książki dźwiękowe z różnorodnymi nagraniami oraz publikacje z interaktywnymi elementami, takimi jak książki z okienkami czy ruchomymi elementami, wspierające rozwój motoryki małej i kreatywność. Malowanki wodne to kolejna propozycja, która nie tylko bawi, ale i angażuje dzieci w kreatywną zabawę oraz rozwija ich wyobraźnię.

(ŁK)

Polecane aktualności
22 lutego 2024
Kolejny dzień merytorycznych prezentacji Międzynarodowych Targów Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka kontynuował tematykę trendów i innowacji.
22 lutego 2024
Strefa Debiutów otworzyła drugi dzień Business Forum na targach Kids’ Time. Przestrzeń stworzona została z myślą o tych wystawcach, którzy po raz pierwszy prezentują ofertę swoich produktów podczas targów Kids’ Time. – Już pierwszego dnia podpisaliśmy umowę na dystrybucję naszych produktów m.in. w Mołdawii – mówi Iryna Artemchuk z firmy Nena Bebe.
21 lutego 2024
Wzajemna promocja, współorganizacja targów w Polsce i Katarze oraz organizacja misji handlowych producentów oraz kupców z Polski i Państwa Katar – to najważniejsze założenia umowy pomiędzy Targami Kielce SA i grupą Dar Al-Sharq, wiodącym konglomeratem wystawienniczo-medialnym w regionie Zatoki Perskiej. Podpisy na dokumencie złożyli w środę, 21 lutego prezes kieleckiego ośrodka dr Andrzej Mochoń oraz reprezentant Dar Al-Sharq, dyrektor zarządzający Eizeldin Abdelrahman.
21 lutego 2024
Konkurs Zabawka Roku oraz branżowe prelekcje od polskich i zagranicznych ekspertów na scenie głównej Targów Kids’ Time! Uznane w branży autorytety dzielili się wiedzą m.in. na temat analizy rynku zabawek, trendów w sektorze artykułów dziecięcych, czy kwestii prawnych.
21 lutego 2024
Pierwszego dnia 14-tych, Międzynarodowych Targów Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka KIDS' TIME odbyła się gala wręczenia nagród. Oprócz wyróżnień za najlepsze produkty KIDS’ Time Star, w trakcie spotkania wręczono nagrody branży dziecięcej oraz Top Design. Targi potrwają do piątku, 23 lutego.
21 lutego 2024
– Na największych w tej części Europy targach dla sektora dziecięcego, Kids’ Time, ofertę zaprezentuje blisko 300 firm z 12 krajów. Przez trzy dni odbędzie się tu wiele premier produktowych i ciekawych prelekcji branżowych ekspertów – zapowiada rozpoczynające się już po raz 14. wydarzenie, prezes Targów Kielce dr Andrzej Mochoń.
20 lutego 2024
Zapraszamy na spotkania B2B branży dziecięcej do @Targi Kielce. Blisko 300 firm z 12 krajów świata będzie prezentować swoje najlepsze produkty. Podczas Targów Kids' Time nie możecie przegapić Business Forum, które będzie doskonałą okazją do zapoznania się z nowymi trendami i innowacjami w branży, Strefy Debiutów, w której zaprezentują się nowe firmy, czy Strefy Licencji.
20 lutego 2024
Narysuj swoją grę na kartce papieru i uruchom ją na telefonie lub tablecie w kilka sekund. Za najlepsze projekty firma wręczy nagrody, a każdy uczestnik otrzyma próbną licencję Pixicade za darmo.