abas-Partner-Logo.png

abas Business Solutions Poland o cyfryzacji produkcji w branży metalurgicznej podczas targów METAL

09 września 2022
abas Business Solutions Poland jest częścią globalnej Grupy abas - lidera w dziedzinie transformacji cyfrowej przedsiębiorstw. Pracownicy firmy, podczas konferencji towarzyszącej targom METAL, powiedzą na czym polega cyfryzacja produkcji w branży metalurgicznej i optymalizacja 8 kluczowych obszarów.

XXIV edycja Międzynarodowych Targów Technologii dla Odlewnictwa METAL w Kielcach oraz towarzyszące jej wystawy od lat stanowią okazję do zapoznania się z szeroką gamą produktów i rozwiązań informatycznych poświęconych branży odlewniczej. Jednym z nich, jest autorski, jedyny taki na rynku, nagrodzony Symbolem Innowacji – Moduł Odlewniczy abas ERP, którego zalety dostrzegają największe odlewnie w kraju oraz na rynkach międzynarodowych (m.in. PGO, Odlewnie Polskie, Kalenborn, Duker, Kuipers, WMH (Westdeutscher Metall-Handel), Procast, Bass.

Przemysł metalurgiczny bez tajemnic: Work smarter, not harder

Na stoisku firmy abas Business Solutions Poland (E-79) przez trzy dni odbywać się będą indywidualne konsultacje z ekspertem, podczas których wykwalifikowani konsultanci z wieloletnim doświadczeniem, będą podpowiadać jak można usprawnić najważniejsze procesy w firmie. Będzie to również okazja by zobaczyć na żywo jak działa abas ERP, jakie są możliwości indywidualizacji i poznać najważniejsze elementy w poszczególnych obszarach funkcjonalnych, które usprawnią procesy produkcyjne i poprawią rentowność.

Drugiego dnia targów, 21 września o godz. 11:00 odbędzie się konferencja, podczas której firma zaprezentuje sekret specjalnie stworzonego modułu dedykowanego dla branży odlewniczej, obróbki metalu i producentów elementów metalowych. Eksperci odpowiedzą na pytanie jak zoptymalizować procesy branży odlewniczej w 8 najważniejszych dla niej obszarach. Opowiedzą na czym polega proces transformacji cyfrowej w firmach produkcyjnych, co niesie za sobą digitalizacja, o kierunku ewolucji informatycznego wspomagania procesów zarządzania organizacji i warunkach koniecznych do osiągnięcia biznesowego sukcesu w erze cyfryzacji. Gościem specjalnym konferencji będzie Wojciech Kwilosz, Dyrektor Produkcji w Odlewnie Polskie S.A., który opowie o wyzwaniach w obszarze produkcji, celach biznesowych wdrożenia nowego systemu abas ERP, automatyzacji i sposobie na utrzymanie kontroli nad kluczowymi wskaźnikami.

abas partnerem wspierającym producentów w procesie transformacji cyfrowej 

abas jest globalnym liderem cyfryzacji przedsiębiorstw, kreatorem nowoczesnych rozwiązań ERP, który od 41 lat nieprzerwanie doskonali procesy klientów, prężnie działając i rozwijając się na rynku światowym. Obecnie, Grupa abas zatrudnia już ponad 1100 ekspertów, w ponad 60 lokalizacjach w blisko 30 krajach świata. abas Business Solutions Poland Sp. z o. o., wchodzący w skład Grupy abas, od 2016 roku projektuje i wdraża innowacyjne rozwiązania usprawniające proces transformacji cyfrowej przedsiębiorstw produkcyjnych w Polsce. 

(ŁK)

Polecane aktualności
08 listopada 2022
Ogólnopolski Dzień Odlewnika to najważniejsze wydarzenie branży odlewniczej w Polsce, od kilku lat jest również istotnym wydarzeniem na arenie międzynarodowej, o czym świadczy rosnąca z roku na rok liczba uczestników z zagranicy. Targi Kielce, związane z przemysłem odlewniczym za pośrednictwem Targów METAL i towarzyszącej im „Przemysłowej Jesieni” mają zaszczyt objęcia srebrnym patronatem tego wydarzenia.
17 października 2022
Pod hasłem "Wyzwania dla przemysłu odlewniczego" odbędzie się Ogólnopolski Dzień Odlewnika. Wydarzenie zaplanowane jest na 9 grudnia w Hotelu Best Western PREMIER w Krakowie.
21 września 2022
Wielu specjalistów z branży odlewniczej wzięło udział w seminarium technicznym Foundry Goes Green w czasie wystawy Metal w Targach Kielce. Mowa była między innymi o korzyściach płynących z pełnej cyfryzacji oraz z odnawialnych źródeł energii.
21 września 2022
Drugiego dnia „Przemysłowej jesieni” w Targach Kielce wręczone zostały wyróżnienia i nagrody za produkty oraz aranżację stoisk. Podczas gali uhonorowano również firmę Smarttech, obchodzącą jubileusz 20-lecia działalności.
21 września 2022
Ośrodek Enterprise Europe Network przy Staropolskiej Izbie Przemysłowo-Handlowej zorganizował seminarium pn. „Jak skutecznie przeprowadzić transformację cyfrową przedsiębiorstwa produkcyjnego?” w trakcie trwającej w Targach Kielce Przemysłowej Jesieni. Prowadzący spotkanie Michał Żelichowski podkreślał, że transformacja cyfrowa to konieczność, ale można ją osiągnąć tylko małymi krokami.
20 września 2022
Pierwszego dnia „Przemysłowej jesieni” w Targach Kielce odbyło się posiedzenie katowickiego oddziału Komisji Odlewnictwa Polskiej Akademii Nauk. W jego trakcie wręczono nagrody i wyróżnienia laureatom konkursu im. prof. W. Sakwy na najlepsze prace dyplomowe z zakresu odlewnictwa.
20 września 2022
Od uderzenia w dzwon, ufundowanego przez firmę HÜTTENES-ALBERTUS Polska z okazji jubileuszu 30 lat działalności Targów Kielce, rozpoczęły się targi branży metalurgicznej. „Przemysłowa jesień” i odbywające się w jej ramach targi: METAL, HEAT TREATMENT, ALUMINIUM&NONFERMET, RECYKLING i CONTROL-TECH potrwają do czwartku 22 września 2022 roku w Targach Kielce.
12 września 2022
Nowoczesne technologie przemysłu i obróbka cieplna metali oraz Foundry 4.0 – takie tematy poruszone będą podczas seminarium technicznego Foundry Goes Green, organizowanego podczas Targów METAL, będącego częścią wydarzenia Przemysłowa jesień w Targach Kielce.