abas-Partner-Logo.png

abas Business Solutions Poland o cyfryzacji produkcji w branży metalurgicznej podczas targów METAL

09 września 2022
abas Business Solutions Poland jest częścią globalnej Grupy abas - lidera w dziedzinie transformacji cyfrowej przedsiębiorstw. Pracownicy firmy, podczas konferencji towarzyszącej targom METAL, powiedzą na czym polega cyfryzacja produkcji w branży metalurgicznej i optymalizacja 8 kluczowych obszarów.

XXIV edycja Międzynarodowych Targów Technologii dla Odlewnictwa METAL w Kielcach oraz towarzyszące jej wystawy od lat stanowią okazję do zapoznania się z szeroką gamą produktów i rozwiązań informatycznych poświęconych branży odlewniczej. Jednym z nich, jest autorski, jedyny taki na rynku, nagrodzony Symbolem Innowacji – Moduł Odlewniczy abas ERP, którego zalety dostrzegają największe odlewnie w kraju oraz na rynkach międzynarodowych (m.in. PGO, Odlewnie Polskie, Kalenborn, Duker, Kuipers, WMH (Westdeutscher Metall-Handel), Procast, Bass.

Przemysł metalurgiczny bez tajemnic: Work smarter, not harder

Na stoisku firmy abas Business Solutions Poland (E-79) przez trzy dni odbywać się będą indywidualne konsultacje z ekspertem, podczas których wykwalifikowani konsultanci z wieloletnim doświadczeniem, będą podpowiadać jak można usprawnić najważniejsze procesy w firmie. Będzie to również okazja by zobaczyć na żywo jak działa abas ERP, jakie są możliwości indywidualizacji i poznać najważniejsze elementy w poszczególnych obszarach funkcjonalnych, które usprawnią procesy produkcyjne i poprawią rentowność.

Drugiego dnia targów, 21 września o godz. 11:00 odbędzie się konferencja, podczas której firma zaprezentuje sekret specjalnie stworzonego modułu dedykowanego dla branży odlewniczej, obróbki metalu i producentów elementów metalowych. Eksperci odpowiedzą na pytanie jak zoptymalizować procesy branży odlewniczej w 8 najważniejszych dla niej obszarach. Opowiedzą na czym polega proces transformacji cyfrowej w firmach produkcyjnych, co niesie za sobą digitalizacja, o kierunku ewolucji informatycznego wspomagania procesów zarządzania organizacji i warunkach koniecznych do osiągnięcia biznesowego sukcesu w erze cyfryzacji. Gościem specjalnym konferencji będzie Wojciech Kwilosz, Dyrektor Produkcji w Odlewnie Polskie S.A., który opowie o wyzwaniach w obszarze produkcji, celach biznesowych wdrożenia nowego systemu abas ERP, automatyzacji i sposobie na utrzymanie kontroli nad kluczowymi wskaźnikami.

abas partnerem wspierającym producentów w procesie transformacji cyfrowej 

abas jest globalnym liderem cyfryzacji przedsiębiorstw, kreatorem nowoczesnych rozwiązań ERP, który od 41 lat nieprzerwanie doskonali procesy klientów, prężnie działając i rozwijając się na rynku światowym. Obecnie, Grupa abas zatrudnia już ponad 1100 ekspertów, w ponad 60 lokalizacjach w blisko 30 krajach świata. abas Business Solutions Poland Sp. z o. o., wchodzący w skład Grupy abas, od 2016 roku projektuje i wdraża innowacyjne rozwiązania usprawniające proces transformacji cyfrowej przedsiębiorstw produkcyjnych w Polsce. 

(ŁK)

Polecane aktualności
14 czerwca 2023
Ekipa targów METAL przebywa aktualnie w Dusseldorfie, gdzie odbywają się XV Międzynarodowe Targi Technologii Odlewnictwa GIFA. Każdego dnia prowadzone są rozmowy z wystawcami, których zobaczycie podczas najbliższej odsłony Przemysłowej Jesieni w Targach Kielce.
19 stycznia 2023
Europejskie Zrzeszenie Odlewni (CAEF) wybrało nowego prezesa. Rolę tę od 2023 roku objął Milko Milanov.
08 listopada 2022
Ogólnopolski Dzień Odlewnika to najważniejsze wydarzenie branży odlewniczej w Polsce, od kilku lat jest również istotnym wydarzeniem na arenie międzynarodowej, o czym świadczy rosnąca z roku na rok liczba uczestników z zagranicy. Targi Kielce, związane z przemysłem odlewniczym za pośrednictwem Targów METAL i towarzyszącej im „Przemysłowej Jesieni” mają zaszczyt objęcia srebrnym patronatem tego wydarzenia.
17 października 2022
Pod hasłem "Wyzwania dla przemysłu odlewniczego" odbędzie się Ogólnopolski Dzień Odlewnika. Wydarzenie zaplanowane jest na 9 grudnia w Hotelu Best Western PREMIER w Krakowie.
21 września 2022
Wielu specjalistów z branży odlewniczej wzięło udział w seminarium technicznym Foundry Goes Green w czasie wystawy Metal w Targach Kielce. Mowa była między innymi o korzyściach płynących z pełnej cyfryzacji oraz z odnawialnych źródeł energii.
21 września 2022
Drugiego dnia „Przemysłowej jesieni” w Targach Kielce wręczone zostały wyróżnienia i nagrody za produkty oraz aranżację stoisk. Podczas gali uhonorowano również firmę Smarttech, obchodzącą jubileusz 20-lecia działalności.
21 września 2022
Ośrodek Enterprise Europe Network przy Staropolskiej Izbie Przemysłowo-Handlowej zorganizował seminarium pn. „Jak skutecznie przeprowadzić transformację cyfrową przedsiębiorstwa produkcyjnego?” w trakcie trwającej w Targach Kielce Przemysłowej Jesieni. Prowadzący spotkanie Michał Żelichowski podkreślał, że transformacja cyfrowa to konieczność, ale można ją osiągnąć tylko małymi krokami.
20 września 2022
Pierwszego dnia „Przemysłowej jesieni” w Targach Kielce odbyło się posiedzenie katowickiego oddziału Komisji Odlewnictwa Polskiej Akademii Nauk. W jego trakcie wręczono nagrody i wyróżnienia laureatom konkursu im. prof. W. Sakwy na najlepsze prace dyplomowe z zakresu odlewnictwa.