328524035-904102557455613-3977394393443034822-n.png
R3 Polska Wystawcą Targów Ekotech.

R3 Polska z automatem przyjmującym opakowania po napojach

06 marca 2023
Podczas Targów Ekotech nie mogło zabraknąć firmy R3 Polska oferującej najnowsze technologie wykorzystywane w gospodarce odpadami. Z ofertą przedsiębiorstwa będzie można zapoznać na stoisku nr A36 od 8 do 9 marca w Targach Kielce.

Recomat-zdjecie-od-firmy-R3-Polska.png [138.97 KB] Jednym z najnowszych rozwiązań firmy R3 Polska jest Recomat Smart RVM będący odpowiedzią na zbliżający się system kaucyjny w Polsce. Recomat zbudowany jest z wykorzystaniem najnowszych technologii służy do przyjmowania butelek PET oraz puszek aluminiowych. Urządzenie jest wyposażone w ekran LED do komunikacji z Użytkownikiem: do emisji spotów reklamowych i filmów edukacyjnych. Użytkownik deklaruje rodzaj opakowania do recyklingu poprzez skanowanie kodu kreskowego na butelce/puszce. Automat może być wykorzystywany zarówno wewnątrz budynków jak również na zewnątrz. To tańsze rozwiązanie od tradycyjnego butelkomatu, zajmuje mało miejsca w sklepie i jest energooszczędne.

 

Zapraszamy na stoisko R3 Polska nr A36!

Wstęp na Targi jest bezpłatny, obowiązuje wcześniejsza rejestracja: https://www.targikielce.pl/ekotech/rejestracja-zwiedzajacych

W tym samym terminie w Targach Kielce odbędą się również Międzynarodowe Targi Energetyki i Elektrotechniki oraz Odnawialnych Źródeł Energii ENEX.

(MSi)

Polecane aktualności
10 marca 2023
Piotr Sikora "Stalowy" z programu Złomowisko PL został zwycięzcą konkursu wiedzy, organizowanego przez firmę Santrade podczas targów Ekotech.
09 marca 2023
Zakończyły się zmagania w konkursie zręcznościowym, organizowanym przez firmę Santrade podczas targów Ekotech w Targach Kielce.
09 marca 2023
Innowacyjność technologii, jej zastosowanie i korzyści środowiskowe mogli poznać słuchacze wykładu przygotowanego przez firmę NataLab ze Starachowic, zajmującą się niskotemperaturowym odzyskiem metali z płytek drukowanych. Spotkanie odbyło się w Targach Kielce, w drugim dniu Targów EKOTECH.
09 marca 2023
Inteligentny kosz na śmieci, który sam posortuje odpady, nowoczesne zgniatarki wykorzystywane w wielu branżach, cyfrowa giełda odpadów i automat do skanowania i przyjmowania butelek po napojach, to tylko część z wielu nowości, jakie zaprezentowano podczas 23. edycji targów Ekotech.
09 marca 2023
Konkurs literacki, zorganizowany przez wystawcę targów Ekotech, firmę Stantrade został rozstrzygnięty. Uczestnicy walczyli o cenną nagrodę.
09 marca 2023
Kilkudziesięciu przedstawicieli gmin oraz miast i gmin z całej Polski wzięło udział w spotkaniu zorganizowanym przez Związek Gmin Wiejskich Rzeczypospolitej Polskiej wspólnie z Targami Kielce. Wydarzenie odbyło się 9 marca, w ramach Targów Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami EKOTECH. Tematem konferencji była „Racjonalizacja gospodarki odpadami i zaopatrzenia w energię w gminach”.
09 marca 2023
Eksperci z branży podzielili się swoją wiedzą podczas konferencji „Stacja demontażu pojazdu – działalność i perspektywy rozwoju", która odbyła się drugiego dnia targów Ekotech w Targach Kielce.
08 marca 2023
IX Międzynarodowe Forum Gospodarki Odpadami odbyło się w pierwszym dniu Targów Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami EKOTECH 2023.