5-powodow.png

5 powodów, dla których warto odwiedzić stoisko Soltec

24 lutego 2023
Jubileuszowa 25. edycja targów ENEX przyciągnie czołowe firmy z branży OZE. Wydarzenie trwa jednak tylko dwa dni, zatem dobrze jest zaplanować ten czas. Poniżej pięć powodów, dla których warto skierować swoje kroki do stoiska E-48, gdzie swoją przestrzeń będzie miał główny partner wydarzenia - Soltec. 
  1. 200 m2 gościnności

Na przestronnym stoisku Soltec każdy będzie czuł się swobodnie, ponieważ wystawca zagospodarował aż 200 m2 przestrzeni. Odwiedzający stoisko E-48 będą mogli dokładnie przyjrzeć się prezentowanym produktom w showroomie.

Według zapowiedzi, nie zabraknie interesujących propozycji – wystawca przygotował flagowe moduły PV i falowniki ze swojej oferty, magazyny energii, stające się coraz popularniejszym rozwiązaniem w domach prosumentów, oraz pompy ciepła.

Do dyspozycji gości będą również dwie sale spotkań, które stworzą dogodne warunki do rozmów o wspólnych planach biznesowych. Wszystko to w towarzystwie świeżo parzonej kawy przygotowanej przez baristów.

  1. Eksperci techniczni i doradcy handlowi

Na stoisku Soltec nie zabraknie konkretów, ponieważ do dyspozycji odwiedzających będą zarówno przedstawiciele działu technicznego, jak i handlowego. 

Ci pierwsi opowiedzą o prezentowanych urządzeniach w bardziej zajmujący – ale równie rzeczowy –sposób, co karty katalogowe. Drudzy odpowiedzą na biznesowe potrzeby klientów, przedstawią najkorzystniejsze rozwiązania i pomogą wypracować warunki umowy, które będą satysfakcjonowały obie strony. 

  1. Miejsce zarówno dla polskich, jak i zagranicznych klientów

Soltec buduje polską branżę PV od 2006 roku, a w ostatnich miesiącach rozpoczął swoją ekspansję na zagraniczne rynki. Dystrybutor jest obecny w 32 państwach i na początku bieżącego roku otworzył swoje pierwsze zagraniczne biuro w Monachium.

Dlatego też doradcy Soltec znają świetnie zagraniczne rynki PV oraz doskonale komunikują się w języku angielskim, niemieckim, włoskim oraz ukraińskim. Doświadczenie zdobyte w Polsce pomaga naszym specjalistom dostosować ofertę do oczekiwań również zagranicznych klientów, udowadniając tym samym, że „zielona” energia nie ma granic.

  1. Partner do większych i mniejszych inwestycji

Oferta Soltec była rozwijana przez 17 lat, dlatego dziś dystrybutor jest w stanie zaoferować szeroki wachlarz produktów dla klientów zajmujących się prosumentami indywidualnymi oraz pracującymi z większymi przedsiębiorstwami.

Odwiedzający stoisko E-48 będą mogli omówić kwestie dotyczące falowników i modułów PV o różnych mocach, a także magazynów energii dostosowanych do instalacji domowych i komercyjnych. Obok stoiska nie przejdą obojętnie również deweloperzy dużych projektów fotowoltaicznych. W ostatnich latach Soltec stworzył zespół specjalistów, którzy przygotowują kompletne projekty dużych instalacji PV. Do takich zleceń należało m.in. opracowanie planu inwestycji w Kwidzynie. Według założeń projektowych elektrownia będzie dysponowała mocą 11 MW.

  1. Rozmowy o nowych trendach w branży

Rynek PV jest wciąż bardzo młody i ulega nieustannym, dynamicznym zmianom. Przy stoisku E-48 goście będą mogli przedyskutować nowe realia i wraz ze specjalistami dopasować odpowiednie rozwiązania pozwalające rozwinąć swój biznes.

Dotacje z programu Mój Prąd 4.0 wkrótce się skończą. Jednak na prosumentów czekają już pieniądze m.in. z Energii dla Wsi oraz Grant OZE będący elementem Prosumenta Lokatorskiego. Nowe środki finansowe kierowane są do kolejnej grupy inwestorów zainteresowanych montażem instalacji PV. Specjaliści Soltec z pewnością podpowiedzą każdemu odwiedzającemu, jakie kroki poczynić, aby w najbliższej przyszłości zdobywać kolejnych klientów. 

Więcej informacji na stronie soltec.pl

Wstęp na Targi bezpłatny, obowiązuje wcześniejsza rejestracja: https://www.targikielce.pl/enex/rejestracja-zwiedzajacych

Polecane aktualności
21 marca 2023
Od 8 do 9 marca podczas 25. edycji Targów Enex można było poznać z bliska technologie Huawei w zakresie magazynowania energii elektrycznej. W Targach Kielce, po raz pierwszy w Polsce firma zaprezentowała najnowszy przemysłowy magazyn energii o pojemności 2 MWh.
09 marca 2023
Wystawcy Międzynarodowych Targów Energetyki i Elektrotechniki oraz Odnawialnych Źródeł Energii ENEX przygotowali dla gości kieleckiego ośrodka niesamowite konkursy.
09 marca 2023
Podczas drugiego dnia Targów Enex premierę miał TIGO EI Residential - Nowe rozwiązanie magazynowania energii od Tigo Energy, którego funkcjonowanie omówiła Małgorzata Osińska z firmy Tigo. Rozwiązanie zaprezentowane zostało na stoisku firmy 7Sun.
09 marca 2023
Viessmann, Mitsubishi Electric Polska, Bruk-Bet PV i Hypontech – to wiodące marki, których premierowe rozwiązania zaprezentowano podczas drugiego dnia targów Enex na arenie premier.
09 marca 2023
Forum Pomp Ciepła organizowane podczas pierwszego dnia Targów ENEX było okazją do poznania odpowiedzi na najczęściej nurtujące branżę pytania.
08 marca 2023
O włączeniu się firm z kraju i Świętokrzyskiego w produkcję małych reaktorów jądrowych przez koncern Rolls-Royce SMR mówiono podczas konferencji Centralnego Klastra Wodorowego w czasie targów Enex w Kielcach. Brytyjski koncern współpracuje ze Świętokrzyską Grupą Przemysłową Industria nad wdrażaniem technologii wodorowej w Polsce. Pierwszy reaktor ma powstać w 2032 roku.
08 marca 2023
Kielecki ośrodek wystawienniczy dołączył do Centralnego Klastra Wodorowego, założonego przez Świętokrzyską Grupę Przemysłową Industria. Celem prac zespołu firm i instytucji jest rozwój zeroemisyjnych źródeł energii i produkcja zielonego wodoru w ciągu dekady.
08 marca 2023
Medale i wyróżnienia, nagrody za najatrakcyjniejszą prezentację targową i liczne jubileusze – zarówno wystawców, jak i samych targów. Na gali ENEX-u, świętującego 25 lat, wręczono medale, nagrody i dyplomy. Prezentujemy pełną listę nagrodzonych.