wspolne-ufi-approved

KIDS’ TIME 2023 – jedne z najważniejszych na świecie targów producentów zabawek, wózków i ubranek dla dzieci po raz kolejny w Targach Kielce

kids-time-2021

Od ponad dekady Międzynarodowe Targi Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka KIDS' TIME stanowią obowiązkowy punkt w kalendarzu czołowych przedstawicieli branży dziecięcej: producentów i dystrybutorów najważniejszych międzynarodowych marek wózków, fotelików, zabawek, odzieży, mebli, tekstyliów oraz akcesoriów dla matki i dziecka. Kolejna edycja targów odbędzie się w dniach od 22 do 24 lutego 2023 roku.

Podczas trzech dni hale wystawiennicze Targów Kielce znów wypełni bogata oferta skierowana do firm działających w sektorze artykułów dla matki i dziecka. Nie zabraknie kluczowych instytucji i branżowych autorytetów z Polski i zagranicy. Wielu wystawców podkreśla, że KIDS’ TIME to miejsce, w którym nie tylko mogą zaprezentować swoją ofertę szerokiej publiczności, ale przede wszystkim podpisać kontrakty. - Już wiele lat się wystawiamy na tych targach, bardzo się cieszymy, że możemy to zrobić ponownie po dość długiej przerwie – powiedziała podczas ostatniej edycji Anna Gancarek z firmy Doctor Nap. – To jest bardzo potrzebna impreza. Dobrze, że takie targi są. – dodała.

Mimo ogromnego zainteresowania ofertą targów, przypominamy, iż wydarzenie ma charakter B2B i przeznaczone jest wyłącznie dla przedstawicieli branży. Podobnie jak w latach ubiegłych, w trakcie KIDS’ TIME będą miały miejsce szkolenia i prelekcje prowadzone przez specjalistów z sektora branży dziecięcej i marketingu. Od lat, ogromnym zainteresowaniem wśród wystawców i gości targów cieszą się spotkania z amerykańską trendsetterką Reyne Rice.

kids-time-2021 Wszystko dla matki i dziecka

Na Targach Kids’ Time mają miejsce premiery rynkowe oraz prezentowane są branżowe nowości i ciekawostki. To tutaj podpisywane są największe kontrakty i umowy. Targi są doskonałą okazją do spotkań firm z przedstawicielkami blogosfery parentingowej z całej Polski. - Są to największe targi w Polsce tego typu (…) Dlatego co roku, od wielu lat, się tutaj wystawiamy – powiedział Jakub Bochenek z firmy Tuban. Targi KIDS’ TIME to miejsce europejskich premier i debiutów branży dziecięcej. Kids’ Time to znakomita szansa na pozyskanie nowych klientów i podtrzymanie dotychczasowych relacji. To także doskonała okazja do wprowadzenia nowej firmy lub marki na rynek – nie ma lepszych okoliczności, niż możliwość zaprezentowania się przed ponad 8 000 zwiedzających z ponad 50 krajów całego świata! Z uwagi na szeroką obecność mediów, w tym delegacji mediów zagranicznych z m.in. Rosji, Turcji, USA, Anglii czy Niemiec, to także świetna okazja do przedstawienia premierowych produktów, zaprezentowania ich na wystawie o ugruntowanej, mocnej pozycji, gdzie w czasie 3 dni targowych w jednym miejscu i czasie  spotyka się cała branża dziecięca!

Nagroda KIDS’ TIME STAR 2023

Tradycyjnie już, zachęcamy naszych wystawców do zgłaszania swoich produktów do nagrody w Konkursie KIDS’ TIME STAR. Jest to prestiżowe wyróżnienie dla  najbardziej innowacyjnych i nowoczesnych  produktów prezentowanych w czasie targów. W opinii nagrodzonych, jak i branżowych ekspertów jest to cenne narzędzie marketingowe, które wpływa na rozpoznawalność produktu oraz zdecydowanie ułatwia dotarcie do różnych grup klientów, konsumentów i opiniotwórców.

kids-time-2021 Targi Kids’ Time z mocnym wsparciem

Głównym Partnerem medialnym targów od lat jest Branża Dziecięca.

Wystawę merytorycznie wspiera Partner wydarzenia - Izba Przedsiębiorców Branży Biurowo-Szkolnej, która jako przedstawiciel środowiska Papier-Biuro-Szkoła przekazuje firmom informacje biznesowe i wiedzę od ekspertów branżowych.

Targi organizowane są we współpracy z Polskim Stowarzyszeniem Branży Zabawek i Artykułów Dziecięcych, podejmującym działania gospodarcze wspierające i zrzeszające całą branżę artykułów dla dzieci.

KIDS’TIME jako jedyny w tej branży w Polsce posiada prestiżowe wyróżnienie certyfikatu UFI – Światowego Stowarzyszenia Przemysłu Targowego.

Do zobaczenia w Kielcach!

Aktualności
29 września 2022
Wózki dziecięce to od lat jedne z najpopularniejszych produktów w ofercie producentów artykułów dla dzieci i rodziców. Prawie każda wyprawka dla dziecka zaczyna się od wyboru odpowiedniego wózka. Polska jest liczącym się na świecie graczem w tym sektorze, a coraz więcej polskich przedsiębiorstw produkujących wózki decyduje się na zagraniczną ekspansję.
23 września 2022
Celem aukcji jest wsparcie działań KOPD w zakresie przeciwdziałania przemocy wobec dzieci, pomoc dzieciom i ich rodzinom, opiekunom, w szczególności pomoc pedagogiczną, diagnozę i terapię psychologiczną, mediacje i porady prawne.
26 sierpnia 2022
Zabawka Roku to najbardziej prestiżowy konkurs w Polsce i znak jakości, który pomaga rodzicom wybrać mądre i bezpieczne zabawki, stymulujące rozwój ich dzieci. To także wywołanie społecznej dyskusji o znaczeniu zabawy w życiu dziecka. Organizatorem konkursu jest portal zabawkowicz.pl
19 lipca 2022
Od 1 czerwca 2022 r. trwa nabór zgłoszeń do XXI edycji konkursu „Świat Przyjazny Dziecku” organizowanego przez Komitet Ochrony Praw Dziecka. Jego ideą jest promocja książek, zabawek, gier, miejsc itp., które pozytywnie wpływają na rozwój poznawczy, społeczny i emocjonalny dzieci.
09 czerwca 2022
XIII edycja Międzynarodowych Targów Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka KIDS' TIME odbędzie się od 22 do 24 lutego 2023 roku. 2 czerwca w Sali Konferencyjnej Sigma odbyło się spotkanie Rady Programowej, na którym omówiono najważniejsze tematy dotyczące przyszłorocznego wydarzenia.
08 kwietnia 2022
Od 20 lat Komisja Konkursowa wyróżnia produkty i miejsca mające pozytywny wpływ na bezpieczny rozwój dzieci. W trakcie dwudziestu edycji zgłoszono ponad 1000 produktów, miejsc i inicjatyw. Tak w liczbach wygląda historia Konkursu Świat Przyjazny Dziecku.
17 lutego 2022
Już po raz 11. właściciele sklepów z zabawkami i artykułami dziecięcymi wybierali swoich ulubionych dostawców
10 lutego 2022
Już po raz 11. sklepy wybrały Firmę i Handlowca Roku w plebiscycie magazynu „Branża Dziecięca” - głównego partnera medialnego targów Kids’ Time
20 grudnia 2021
Ciekawa oferta wystąpień i prelekcji z udziałem gości zagranicznych podczas Business Forum – tak już teraz zapowiada się kolejna edycja targów KIDS’ Time!
15 grudnia 2021
Ruszył elektroniczny system zgłoszeń na targi. Zajrzyj do Portalu Wystawcy!
03 grudnia 2021
Swoją wizytę podczas nadchodzących targów KIDS' TIME zaplanowała m.in Reyne Rice z Nowego Jorku
01 grudnia 2021
Wśród nagrodzonych nie zabrakło klocków, gier planszowych czy projektora do odtwarzania bajek
Partner Strategiczny Targów
Główny Partner Medialny
Partnerzy medialni
Współpraca

Reklama
22-24.02.2023
    22-24.02.2023