Na targi zapraszają m.in.

Uwaga na fałszywe przesyłki ❱❱

  baner-darmowy-bilet-wstepu.gif [26.51 KB]
  baner-lista-wystawcow.gif [20.26 KB]
  kids-time-baner-strefa-debiutow.jpg [26.48 KB]
  kids-time-baner-biznes-forum.jpg [21.53 KB]

 

wspolne-ufi-approved

Targi producentów zabawek, wózków, fotelików i ubranek dla dzieci KIDS’ TIME z mnóstwem nowości!

kids-time-zdjecie-ogolne-2023 Od ponad dekady przedstawiciele branży dziecięcej, na początku roku, spotykają się w Targach Kielce, by wziąć udział w największych w tej części Europy biznesowych targach sektora dziecięcego. Właśnie w Kielcach producenci i dystrybutorzy rozmawiają na temat aktualnych trendów i prezentują szeroką ofertę produktów i artykułów dla dzieci i ich rodziców. Najbliższe spotkanie zaplanowano 21-23 lutego 2024 roku.

Międzynarodowe towarzystwo ważnym punktem targów zabawek

Światowi eksperci, dziennikarze i przedsiębiorcy, co roku zjeżdżają do Kielc, by wziąć udział w największym biznesowym wydarzeniu branży dziecięcej w tej części Europy. Nie inaczej było podczas ostatniej edycji, w której odnotowano ponad 4,5 tysiąca zwiedzających z aż 44 krajów. Trzynasta edycja Międzynarodowych Targów Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka Kids' Time zgromadziła ponad 300 wystawców, w tym 40 zagranicznych z 22 państw świata. Nowością tegorocznego spotkania był program Hosted Buyers, dzięki któremu zagraniczni przedstawiciele branży dziecięcej mogli nawiązać biznesowe relacje z wystawcami, zapoznając się z szeroką ofertą artykułów prezentowanych podczas targów. Kielecki ośrodek wystawienniczy odwiedzili m.in. goście z Hiszpanii, Włoch, czy Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Premierowe pokazy, nowości, nagrodzone produkty oraz pełna ekspozycja dostępnych artykułów nie umknęła uwadze zagranicznych mediów. Do Kielc, podobnie jak w latach ubiegłych, przybyli branżowi dziennikarze z takich krajów jak: Stany Zjednoczone, Norwegia, Włochy, Turcja, Szwecja, Wielka Brytania i Niemcy. Kolejna edycja targów Kids’ Time zapowiada się równie międzynarodowo.

Najwięksi producenci artykułów dziecięcych w jednym miejscu!

kids-time-2023 Targi KIDS’ TIME to wydarzenie o charakterze B2B i jest miejscem, w którym wystawcy spotykają się z dystrybutorami i właścicielami sklepów. Impreza skierowana wyłącznie do przedstawicieli branży gromadzi największe światowe i polskie marki, które często właśnie tu decydują się zaprezentować swoje najnowsze produkty. Rokrocznie hale wystawiennicze Targów Kielce wypełniają się bogatą ofertą artykułów przeznaczonych dla firm i sklepów zajmujących się dystrybucją i sprzedażą najważniejszych międzynarodowych marek wózków, fotelików, zabawek, odzieży, mebli, tekstyliów oraz akcesoriów dla dzieci i rodziców. Właśnie dlatego targi KIDS’ TIME są obowiązkowym punktem w kalendarzu.

Nagroda KIDS’ TIME STAR

Stałym elementem kieleckich targów dziecięcych jest Konkurs KIDS’ TIME STAR. W najbliższej edycji z całą pewnością nie zabraknie ciekawych produktów aspirujących do tej prestiżowej nagrody. Wyróżnienie przyznawane jest najbardziej innowacyjnym i nowoczesnym produktom prezentowanym podczas targów. W opinii nagrodzonych, jak i branżowych ekspertów, jest to cenne wyróżnienie wpływające na rozpoznawalność produktu. W tegorocznej edycji, do konkursu wystawcy zgłosili ponad 100 produktów, które po raz pierwszy w historii oceniane były aż w 15 kategoriach. – Jest to wyjątkowe wyróżnienie, które szczególnie dobrze odbierane jest przez naszych klientów – mówił zdobywca dwóch statuetek Kids’ Time Star Łukasz Kot z firmy EKO. Więcej informacji o nagrodzie oraz dotychczasowych laureatów znajdziesz na stronie www.kidstimestar.pl

Firma Marko przedłuża współpracę z Targami Kielce

kids-time-2023-galeria-03.jpg Podczas ostatniej edycji targów Kids' Time, na stoisku firmy Marko, podpisano umowę o kolejnych latach współpracy między dotychczasowym Partnerem Strategicznym targów Kids’ Time, a Targami Kielce. Umowę parafowali: właściciel firmy Marko Janusz Musioł i Prezes Targów Kielce Andrzej Mochoń. Firma Marko od lat związana jest z targami KIDS’ TIME, a na polskim rynku istnieje już od 1991 roku. Kolejna okazja, by poznać szeroką ofertę produktów już wkrótce.

Targi KIDS’ TIME. Najlepsze miejsce dla Twojego biznesu!

Targi Kids’ Time to znakomita szansa na pozyskanie nowych klientów i podtrzymanie nawiązanych relacji. Odwiedzający dotychczasowe wystawy goście, zgodnie podkreślają, że rozmowy z producentami pozwalają im pogłębić współpracę i podpisać kontrakty, które zwiększają atrakcyjność ich oferty produktowej i wpływają na wzrost sprzedaży. Z przeprowadzonych ankiet wynika, że aż 98,6% uczestników wyraża zadowolenie z udziału w wydarzeniu. Targi są także doskonałą okazją do wprowadzenia nowej firmy lub marki na rynek – nie ma lepszych okoliczności, niż możliwość zaprezentowania się przed tysiącami zwiedzających z całego świata!

Do zobaczenia już 21-23 lutego 2024 roku na 14. edycji targów KIDS’ TIME!

Kids' Time TV - rozmowy z wystawcami i partnerami targów

Aktualności
22 lutego 2024
Kolejny dzień merytorycznych prezentacji Międzynarodowych Targów Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka kontynuował tematykę trendów i innowacji.
22 lutego 2024
Strefa Debiutów otworzyła drugi dzień Business Forum na targach Kids’ Time. Przestrzeń stworzona została z myślą o tych wystawcach, którzy po raz pierwszy prezentują ofertę swoich produktów podczas targów Kids’ Time. – Już pierwszego dnia podpisaliśmy umowę na dystrybucję naszych produktów m.in. w Mołdawii – mówi Iryna Artemchuk z firmy Nena Bebe.
21 lutego 2024
Wzajemna promocja, współorganizacja targów w Polsce i Katarze oraz organizacja misji handlowych producentów oraz kupców z Polski i Państwa Katar – to najważniejsze założenia umowy pomiędzy Targami Kielce SA i grupą Dar Al-Sharq, wiodącym konglomeratem wystawienniczo-medialnym w regionie Zatoki Perskiej. Podpisy na dokumencie złożyli w środę, 21 lutego prezes kieleckiego ośrodka dr Andrzej Mochoń oraz reprezentant Dar Al-Sharq, dyrektor zarządzający Eizeldin Abdelrahman.
21 lutego 2024
Konkurs Zabawka Roku oraz branżowe prelekcje od polskich i zagranicznych ekspertów na scenie głównej Targów Kids’ Time! Uznane w branży autorytety dzielili się wiedzą m.in. na temat analizy rynku zabawek, trendów w sektorze artykułów dziecięcych, czy kwestii prawnych.
21 lutego 2024
Pierwszego dnia 14-tych, Międzynarodowych Targów Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka KIDS' TIME odbyła się gala wręczenia nagród. Oprócz wyróżnień za najlepsze produkty KIDS’ Time Star, w trakcie spotkania wręczono nagrody branży dziecięcej oraz Top Design. Targi potrwają do piątku, 23 lutego.
21 lutego 2024
– Na największych w tej części Europy targach dla sektora dziecięcego, Kids’ Time, ofertę zaprezentuje blisko 300 firm z 12 krajów. Przez trzy dni odbędzie się tu wiele premier produktowych i ciekawych prelekcji branżowych ekspertów – zapowiada rozpoczynające się już po raz 14. wydarzenie, prezes Targów Kielce dr Andrzej Mochoń.
20 lutego 2024
Zapraszamy na spotkania B2B branży dziecięcej do @Targi Kielce. Blisko 300 firm z 12 krajów świata będzie prezentować swoje najlepsze produkty. Podczas Targów Kids' Time nie możecie przegapić Business Forum, które będzie doskonałą okazją do zapoznania się z nowymi trendami i innowacjami w branży, Strefy Debiutów, w której zaprezentują się nowe firmy, czy Strefy Licencji.
20 lutego 2024
Narysuj swoją grę na kartce papieru i uruchom ją na telefonie lub tablecie w kilka sekund. Za najlepsze projekty firma wręczy nagrody, a każdy uczestnik otrzyma próbną licencję Pixicade za darmo.
18 lutego 2024
Firma MARIO z dwudziestoletnim doświadczeniem, jest importerem i dystrybutorem wyjątkowych hiszpańskich lalek, wózków i akcesoriów. Współpracuje z największymi i najlepszymi hiszpańskimi producentami zabawek, takimi jak: Paola Reina i Antonio Juan.
18 lutego 2024
Zapraszamy na stoisko Maltex, gdzie każdy detal naszych produktów opowiada historię innowacji i radości! Z ponad 30-letnim doświadczeniem w przetwórstwie tworzyw sztucznych, Maltex konsekwentnie realizuje misję tworzenia produktów dla dzieci, które nie tylko odpowiadają na potrzeby, lecz przede wszystkim pobudzają kreatywność i radość.
17 lutego 2024
Firma Angre zajmuje się dystrybucją wysokiej jakości artykułów dziecięcych i niemowlęcych, działa w branży dzieciecej i rowerowej oferując w Polsce produkty takich marek jak: Bobike, BoJungle, Dantoy, Dooky, Joueco, Luma, Druppies, Kidzroom, Pret, Titanium Baby, Luco Toys, Urban Kanga, MINIA, Newlooxs oraz najnowsza marka Vanilla Copenhagen, której premiera odbędzie się na targach KIDS TIME.
17 lutego 2024
Firma Artyk powstała w 1989 r. i od tego czasu przekształciła się z niewielkiej, kilkuosobowej spółki w jedną z największych hurtowni zabawek w Polsce. Obecnie jest jednym z wiodących importerów zabawek w kraju. Dzięki wieloletnim staraniom, wypracowała sobie mocną pozycję na rynku.
16 lutego 2024
Przez pół wieku firma wyprodukowała około 3,8 miliarda figurek, wprowadziła na rynek niezliczone zestawy do zabawy i przyniosła wiele radości dzieciom na całym świecie. 50-lecie świętuje w wielkim stylu, z rocznicowymi produktami, spektakularnymi kooperacjami oraz wieloma kampaniami zaplanowanymi na cały rok.
15 lutego 2024
Baby Design Group to zespół specjalistów, ale przede wszystkim rodziców, który od ponad 30 lat z pasją tworzy wózki i produkty dla dzieci. I właśnie to piękne i osobiste doświadczenie dało początek marce Espiro.
15 lutego 2024
Specjalnie z myślą o tych wystawcach, którzy do tej pory nie uczestniczyli w targach branży dziecięcej, stworzyliśmy specjalną przestrzeń. W środę 21 lutego, od godziny 14.15 do 14.45 oraz w czwartek 22 lutego od 11.00 do 11.30 na Speech Arenie w hali E, debiutanci będą mieli czas, aby zaprezentować swoje firmy i marki szerszemu gronu odbiorców.
14 lutego 2024
Podczas tegorocznej edycji targów KIDS’ TIME Muuvo zaprezentuje najnowszy model Quick BOHO, w którym swoboda jasnych barw i przyjemnych w dotyku materiałów łączy się z niepowtarzalną funkcjonalnością wózka, tworząc idealne połączenie. Inspiracją przy projektowaniu stał się Styl Boho od wielu lat wpisujący się w aktualne trendy aranżacji wnętrz i w modzie.
14 lutego 2024
Prelekcję dotyczącą zakresu wymagań bezpieczeństwa wprowadzanych na rynek wyrobów oraz badań laboratoryjnych potwierdzających ich spełnienie zaprezentuje Beata Grynkiewicz-Bylina z Instytutu Techniki Górniczej Komag.
13 lutego 2024
Polski producentem od ponad piętnastu lat tworzy produkty, które wnoszą w życie małych klientów radość, pobudzają ich kreatywność i są w pełni bezpieczne dla ich zdrowia. A wszystko zaczęło się w 2009 roku od wyjątkowego płynu do dużych baniek mydlanych, którego pierwsze litry powstały w małym, domowym laboratorium. Skuteczność jego właściwości oraz wytrzymałość i okazałe rozmiary powstałych baniek docenili nawet najlepsi, światowi twórcy bańkowych pokazów.
13 lutego 2024
Najnowsza kolekcja szkolna zachwyca nie tylko nowoczesną szatą graficzną. Materiał, z którego jest uszyta, odznacza się odblaskowym wzorem, ujawniającym się w blasku świateł i sprawia, że dziecko samodzielnie wracające ze szkoły jest zdecydowanie lepiej widoczne.
12 lutego 2024
Odpowiedzi na to pytanie udzieli Sebastian Horoszko CEO Zaufane.pl Misją firmy jest dostarczenie firmom B2B i B2C usługi szybkiego i efektywnego pozyskiwania, a także prezentowania opinii klientów o firmie i produktach, dzięki czemu wzmacniają one swoją markę i budują zaufanie do swoich usług i produktów.
12 lutego 2024
Stawscy to założona w 1989 roku rodzinna firma z siedzibą w Gdańsku. Z wielkim oddaniem zajmuje się tworzeniem, importem i dystrybucją maskotek, magnesów, zabawek, pamiątek, artykułów dekoracyjnych oraz własnych unikalnych projektów na terenie całej Polski i krajów sąsiadujących. Specjalizuje się również w projektowaniu indywidualnych wzorów dla klientów. Ich ofertę będzie można zobaczyć przez trzy dni targów Kids’ Time już 21-23 lutego.
11 lutego 2024
Właściciel marki Szkrab Wita jest pasjonatem polskich wózków dziecięcych. W swojej prelekcji opowie o aktualnej sytuacji na polskim rynku wtórnym wózków dziecięcych.
11 lutego 2024
Rodzinna firma INES Agnieszka Winkel powstała w 2022 roku, bazująca na wieloletnim doświadczeniu, wiedzy i umiejętności w sprzedaży na rynku produktów dla dzieci. Jako wiodący dystrybutor renomowanych marek, takich jak Aeromoov i Joybi, oferuje produkty, które łączą bezpieczeństwo, funkcjonalność i styl. Ich własne marki, Ines&John i Magic Travel, to dowód na determinację w tworzeniu produktów, które uczynią życie rodziców łatwiejszym i bardziej radosnym.
10 lutego 2024
Odpowiedzi na to pytanie udzieli Oskar Hertman, założyciel oraz CEO firmy Pirk Spark. Jedna z najprężniej działających agencji specjalizujących się w obsłudze kont Allegro, wyróżniona została m.in. certyfikatem Allegro Ads Partner+.
10 lutego 2024
Firma stawia na prawidłowy rozwój dziecka, a także na to, co pozytywne, związane z bliskością, przyjaźnią, zabawą i edukacją. Jest to marka, która wspiera rodziców poprzez dostarczenie im mądrych i bezpiecznych zabawek, stymulujących rozwój ich dzieci.
09 lutego 2024
MJM Vi-GGa-Mi to polski producent obuwia tekstylnego dla dzieci z ponad 30 letnim doświadczeniem. Firma z największą starannością dba o każdy element konstrukcji obuwia, by zapewnić dzieciom bezpieczeństwo użytkowania i wygodę chodzenia.
08 lutego 2024
Jeśli interesuje Was wiedza dotycząca rynku zabawek w Polsce to, obecny podczas najbliższej edycji wydarzenia, Paweł Szmidt Business Development Manager z RMD Research przedstawi najnowsze dane i aktualny obraz tego sektora. Spotkanie odbędzie się w ramach Business Forum drugiego dnia targów Kids’ Time.
07 lutego 2024
Marioinex to dynamicznie rozwijająca się firma, która od lat zajmuje się produkcją wysokiej jakości zabawek edukacyjnych. Ich produkty są nie tylko źródłem radości dla dzieci, ale także narzędziem wspierającym ich rozwój intelektualny i motoryczny. Pełną ofertę zobaczycie już 21-23 lutego na targach Kids' Time.
06 lutego 2024
Polska marka doceniana przez rodziców na całym świecie gwarantuje najwyższą jakość produktów i zawsze modny design. Wykazuje się szczególną troską o komfort najmłodszych użytkowników co sprawia, że zaufało jej tysiące mam.
06 lutego 2024
W ramach tegorocznej edycji KIDS' TIME Fair we współpracy z BM - Brands Media LICENSING MAGAZINE zaplanowano panel ekspercki, który skupi się na kluczowej roli rynków Europy Wschodniej w efektywnej ochronie własności intelektualnej w branży dziecięcej.
05 lutego 2024
Mommy Planner to Polski producent obecny na rynku od 2018 roku. Marka w swojej ofercie posiada pamiętniki, plannery, karty do zdjęć, notatniki ułatwiające życie całym rodzinom, książeczki prezentowe i wiele więcej.
04 lutego 2024
Zapraszamy Was do zapoznania się z ofertą i odwiedzenia stoiska marki lionelo E-18 , która od ponad 10 lat tworzy szeroką gamę akcesoriów dziecięcych, takich jak wózki, foteliki samochodowe, krzesełka do karmienia, łóżeczka turystyczne, bujaczki, rowerki biegowe oraz wiele więcej. Produkty znane są nie tylko w Polsce, ale również na całym świecie.
03 lutego 2024
Czy myśleliście kiedyś o mebelkach dla dzieci, które nie tylko są praktyczne, ale także magiczne? Delsit przenosi nasze marzenia o idealnym pokoiku dziecięcym na wyższy poziom, oferując kolekcję, która zaskakuje lekkością i innowacyjnością.
02 lutego 2024
Zegar tyka i odlicza dni do rozpoczęcia 14-ej edycji największych w tej części Europy targów branży dziecięcej. Te odbędą się już 21-23 lutego, ale tylko do poniedziałku, 5 lutego, możecie zgłaszać swoje produkty w konkursie o nagrodę Kids' Time Star. Przypominamy, ze od ostatniej edycji o statuetkę walczy większa niż dotychczas grupa artykułów dla dzieci i rodziców. Jeśli uważacie, że Wasz produkt zasługuje, by nagrodzić go gwiazdą Kids’ Time koniecznie zgłoście się do rywalizacji.
01 lutego 2024
Już 21-23 lutego 2023 roku na stoisku firmy CzuCzu zaprezentowane zostaną oryginalne i innowacyjne nowości i bestsellery! Krakowskie wydawnictwo, założone przez rodziców z myślą o własnych dzieciach, od lat wyznacza trendy i pokazuje, czym jest dobra, edukacyjna zabawa.
25 stycznia 2024
W Petite&Mars wiedzą, że zostanie mamą i tatą to najwspanialsze doświadczenie w życiu. Aby pomóc rodzicom w pełni cieszyć się rodzicielstwem, firma oferuje starannie wybrane i wykonane z miłością produkty. Pracownicy firmy cieszą się z tego, że mogą wnieść radość do życia młodych rodziców, jednocześnie ułatwiając im wejście w nową życiową rolę. Aby mieli więcej czasu dla siebie i swoich dzieci!
19 stycznia 2024
Właśnie tego rodzaju asortymentu nie zabraknie podczas najbliższej edycji targów Kids’ Time już 21-23 lutego w Targach Kielce. Wśród setek firm pojawi się spore grono producentów mebli i wyposażenia pokoi dziecięcych. Warto być z nami, bo Kids’ Time odsłoni nowości i pokaże aktualne trendy w branży dziecięcej.
15 stycznia 2024
Krakowskie wydawnictwo AKSJOMAT to marka z ponad trzydziestoletnim doświadczeniem na rynku, ugruntowana jako jedna z kluczowych instytucji wydających książki dla najmłodszych czytelników. Ich publikacje cieszą się uznaniem zarówno klientów, jak i krytyków – doceniane za wysoką jakość, pozytywne recenzje w mediach oraz entuzjastyczne reakcje samych dzieci.
12 stycznia 2024
Mepal, znana z funkcjonalności swoich produktów, zaprasza do swojego stoiska na targach Kids' Time, gdzie eksponować będzie fantastyczny asortyment dedykowany najmłodszym użytkownikom! Znajdziesz tam kolorowe lunchboxy, funkcjonalne butelki i wiele innych produktów, które z pewnością Cię zachwycą.
10 stycznia 2024
Od 1989 roku marka Zaffiro kreuje artykuły łączące funkcjonalność z atrakcyjnym wyglądem dla najmłodszych. Ich zespół od lat skupia się na wspieraniu świadomych rodziców, doceniających bliskość i więź z dzieckiem od pierwszych dni życia.
10 stycznia 2024
Orbico Toys, wiodący dystrybutor zabawek licencjonowanych i markowych obecny w ponad 10 krajach Europy zaprezentuje swoja ofertę produktów już 21-23 lutego podczas 14. edycji targów Kids' Time.
10 stycznia 2024
Dante to firma o głęboko zakorzenionej rodzinnej tradycji, której głównym celem jest dostarczanie wyjątkowych zabawek najwyższej jakości. Ich asortyment nie tylko zapewnia świetną zabawę, lecz także promuje edukacyjne wartości.
09 stycznia 2024
Program stworzony został przy okazji ostatniej edycji targów Kids’ Time specjalnie z myślą o ich wystawcach, tak aby produkty i oferta miały szansę dotrzeć do zagranicznych kupców i przedstawicieli branży. Ich obecność jest okazją dla wszystkich wystawców do nawiązania biznesowych kontaktów i relacji, które mogą przełożyć się na dalszą współpracę i ekspansję na zagraniczne rynki.
08 stycznia 2024
Neno, kierując się mottem "Inspirowane dziećmi, stworzone dla rodziców", promuje swoją filozofię poprzez gamę produktów dedykowanych dzieciom. Marka Neno odzwierciedla bezpośrednie skojarzenie z dzieckiem - prosto, autentycznie i miło.
05 stycznia 2024
Kids Concept, znany z różnorodnej gamy produktów dedykowanych dzieciom, zapowiada swoją obecność na tegorocznej edycji targów Kids' Time. Firma prezentować będzie bogaty wybór akcesoriów dla niemowląt, mebli dziecięcych, artykułów higienicznych oraz ubrań i zabawek dla najmłodszych.
21 grudnia 2023
HH Poland to twórca, producent i importer wyjątkowych zabawek, które cieszą się ogromną popularnością od ponad 25 lat. Znajdujące się w ich ofercie interaktywne, edukacyjne i ekologiczne produkty znalazły już swoje miejsce w niemal 80 milionach domów. To oznacza, że prawdopodobnie w każdym polskim gospodarstwie domowym można znaleźć przynajmniej dwie zabawki sygnowane logo HH Poland.
21 grudnia 2023
Firma specjalizuje się w hurtowej sprzedaży opakowań prezentowych i artykułów dekoracyjnych, oferując szeroką gamę produktów, w tym torebki prezentowe, opakowania prezentowe (m.in. flowerboxy), folię florystyczną, wypełniacze i papier do pakowania prezentów. Co warte podkreślenia, czas realizacji zamówienia to - 24 godziny! Odkryj kreatywność, jakość i nowoczesność w świecie prezentów razem z GiftTOP.
19 grudnia 2023
Kids’ Inspirations to uznana, dynamicznie rozwijająca się firma działająca w branży artykułów i zabawek dla dzieci. Ich specjalnością jest dystrybucja starannie wybranych, wysokiej jakości produktów, które gwarantują wartościową i bezpieczną zabawę, zapewniając przy tym rozwój zdolności manualnych, poznawczych i kształtujących poczucie estetyki dzieci.
15 grudnia 2023
Firma od 20 lat związana jest z rynkiem zabawek i zajmuje się stockową sprzedażą oraz dystrybucją licencjonowanych zabawek. Kiedy powstawała miał to być tylko biznes, ale szybko stała się całym życiem.
13 grudnia 2023
Przyszłoroczna edycja targów KIDS’ TIME zapowiada się naprawdę międzynarodowo. Swoją obecność zapowiedzieli już zagraniczni dziennikarze i eksperci. W najbliższej edycji swój udział potwierdzili m.in. goście z takich krajów jak: Norwegia, Włochy, Turcja, Szwecja, Wielka Brytania, Holandia czy Niemcy.
05 grudnia 2023
MoMi to marka stworzona po to, by móc odkrywać świat z Twoim dzieckiem bez żadnych przeszkód. MoMi wspiera Mamy i ich pociechy w każdym momencie Waszej wspólnej przygody! Firma dostarcza produkty, które są funkcjonalne, wygodne i bezpieczne!
23 listopada 2023
Założona w 2015 roku włoska firma BM specjalizuje się w komunikacji biznesowej i jest wydawcą Licensing Magazine – drukowanego i cyfrowego magazynu docierającego to tysięcy czytelników każdego dnia. Dzięki współpracy z platformą BM i należących do niej witryn marka Targów Kids’ Time trafi do 70 tysięcy odbiorców odwiedzających portal i szukających w nim informacji każdego miesiąca.
23 października 2023
Targi KIDS’ TIME to wydarzenie o ogromnym znaczeniu dla sektora branży dziecięcej, które odbędzie się w dniach 21-23 lutego 2024 roku w Targach Kielce. Czy jesteś gotowy na udział w spotkaniu z największymi graczami?
20 października 2023
Dbając o naszych wystawców ekipa Kids’ Time ruszyła na podbój nowych rynków. Kalendarz imprez targowych dedykowanych branży dziecięcej tym razem zaprowadził Aldonę i Kasię do Rumunii, a dokładniej na Baby Boom Show w Bukareszcie.
18 października 2023
Wśród tysięcy produktów dla dzieci i rodziców, jakie pojawią się od 21 do 23 lutego przyszłego roku w Targach Kielce, nie zabraknie szerokiej oferty wózków. Spacerowe, gondole, zestawy 2w1, wózki przekładane tył-przód, rok po roku, dostawki, a nawet elektryczne stanowić będą mocną pozycję zbliżających się targów Kids’ Time.
26 czerwca 2023
XIV edycja Międzynarodowych Targów Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka KIDS' TIME odbędzie się od 21 do 23 lutego 2024 roku. W czwartek, 22 czerwca w Sali Konferencyjnej Sigma zorganizowano spotkanie Rady Programowej, na którym omówiono najważniejsze tematy dotyczące przyszłorocznego wydarzenia.
10 maja 2023
Data przyszłorocznej edycji targów Kids’ Time dopiero została ogłoszona, ale przygotowania do niej wystartowały zaraz po zakończeniu tegorocznego spotkania branży dziecięcej. Wczoraj natomiast przedstawiciele Targów Kielce spotkali się w siedzibie Polskiego Stowarzyszenia Branży Zabawek i Artykułów Dziecięcych z partnerem merytorycznym, by porozmawiać na temat najbliższej edycji targów Kids’ Time i wzajemnej współpracy.
Partner Strategiczny Targów
Główny Partner Medialny
Partnerzy medialni
Współpraca
Patronat Honorowy21-23.02.2024
Godziny otwarcia
 • 21 II 2024
  10:00 - 18:00
 • 22 II 2024
  10:00 - 18:00
 • 23 II 2024
  10:00 - 15:00
  21-23.02.2024
  Godziny otwarcia
  • 21 II 2024
   10:00 - 18:00
  • 22 II 2024
   10:00 - 18:00
  • 23 II 2024
   10:00 - 15:00