Na targi zapraszają m.in.

Ulga podatkowa za udział w targach ❱❱

  kids-time-baner-strefa-licencji
  kids-time-baner-business-forum
  kids-time-baner-kids-time-star-zglos-produkt
  kids-time-baner-zarejestruj-sie

 

wspolne-ufi-approved

KIDS’ TIME 2023 – najnowsze trendy w branży dziecięcej podczas jednych z najważniejszych targów producentów zabawek, wózków i ubranek dla dzieci!

kids-time-2021

Międzynarodowe Targi Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka KIDS' TIME to wydarzenie, które od ponad dekady cieszy się uznaniem wśród producentów zabawek i artykułów dla dzieci. Podczas największej tego typu imprezy w Polsce, wielu wystawców decyduje się na premiery swoich produktów. To wszystko sprawia, że KIDS’ TIME jest obowiązkowym punktem w kalendarzu dla wszystkich przedstawicieli branży dziecięcej: producentów i dystrybutorów najważniejszych międzynarodowych marek wózków, fotelików, zabawek, odzieży, mebli, tekstyliów oraz akcesoriów dla matki i dziecka.

Zarejestruj się już dziś i dołącz do największych graczy w branży dziecięcej!

XIII edycja Międzynarodowych Targów Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka odbędzie się już 22-24 lutego 2023 roku, ale Wy już dziś możecie zarejestrować swój udział i odliczać dni do rozpoczęcia największego tego typu spotkania branży dziecięcej w Polsce. Aby wziąć udział targach dziecięcych wystarczy kliknąć LINK DO REJESTRACJI.

Najwięksi producenci artykułów dziecięcych w jednym miejscu!

Rokrocznie hale wystawiennicze Targów Kielce wypełniają się bogatą ofertą produktów przeznaczonych dla firm i sklepów zajmujących się dystrybucją i sprzedażą artykułów dla dzieci i ich rodziców. Wystawcy specjalnie na KIDS’ TIME przygotowują wyjątkową ofertę nowości największych polskich i zagranicznych marek na nowy sezon. Wśród producentów zabawek nie zabraknie takich firm jak: PLAYMOBIL, RAMIZ, MARIO-INEX, TY POLAND, WADER, DUMEL, HEMAR, COBI, EURO-TRADE, HABA, ORBICO, TM TOYS, MGA, M&Z, MELISSA AND DOUG, BEPPE, AGS, PM INVESTMENT, DAMI, ORBICO, YAMANN.

Ubranka i tekstylia zaprezentują m.in.: PLAYSHOES, AMY, KIDS INSPIRATIONS, PINOKIO, AMAL, NIKOLA, EFFIKI, UL&KA, HEY POPINJAY, DEAR SOPHIE, MINIMI, WEESTEP, BEMBI, STOKKIDS, BABYMATEX.

Podczas targów pojawią się również producenci gier i wydawnictw: ATENEUM, JAWA, CzuCzu, FOKSAL, NASZA KSIĘGARNIA, AKSJOMAT, KAPITAN NAUKA, G3, CARTAMUNDI, EGMONT, TACTIC, GOLIATH.

W halach E i F tradycyjnie pojawią się producenci wózków i fotelików. W 2023 roku swoja obecność zapowiedzieli m.in.: MARKO, TAKO, EURO-CART, ADAMEX, LIONELO, MINI-MAXI, MUUVO, APOLLO, SCANDINAVIAN BABY, MIKO, ZOPA DESIGN, TEAM TEX GROUP, ROAN, CARRELLO, TELFORCEONE, 4BABY, 4KIDS, SCP, CARETERO. Warto również wspomnieć o producentach mebli dziecięcych, do których należą: KLUPŚ, ARUŚ, WALDIN, FAKTUM BUTOR.

kids-time-2021

Strefa licencji nowością na KIDS’ TIME!

Strefa licencji to nowa przestrzeń Międzynarodowych Targów Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka KIDS' TIME, która służyć ma firmom i produktom licencyjnym. Stworzona specjalnie dla wystawców targowych przestrzeń będzie aktywna przez dwa dni: 22 i  23 lutego 2023 roku. Podczas Targów KIDS’ TIME 2023 wystawcy będą mieli wspaniałą okazję do poznania produktów licencyjnych. Wszystko za sprawą redakcji portalu Nalicencji.pl oraz zespołowi firmy consultingowej Brand to Brand. To ludzie z pasją i doświadczeniem w tego rodzaju biznesie, którzy znają jego potencjał i chcą promować oferty i produkty licencyjne, dzielić się wiedzą i zbudować środowisko biznesowe, promujące i rozwijające ten sektor produktów i usług w Polsce.

Bussines Forum z długą listą prelegentów!

W trakcie spotkania nie zabraknie związanych z branżą instytucji i autorytetów z Polski i zagranicy. Jednym z gorących nazwisk, które od lat wzbudza ogromne zainteresowanie wśród wystawców i gości targów, jest to amerykańskiej ekspertki Reyne Rice. Pochodząca z Nowego Jorku specjalistka od zabawek opowie o najnowszych trendach w branży zabawkarskiej. Obok niej, w strefie prelekcji pojawią się m.in.: Paweł Szmidt Business Development Manager z RMD Research, Katarzyna Dziadkowska, HR Business Partner skillsinmotion.pl., Dominka Maciejak, trener sprzedaży, obsługi klienta i zarządzania w sklepach SkillPoint, Magdalena Jabłońska-Pudlak, kierownik Zespołu ds. Certyfikacji Ecolabel w Polskim Centrum Badań i Certyfikacji, Mike Korba Chief Commercial Officer & Co-founder w User.com, ekspert marketing automation, czy dr Monika Żuraw z kancelarii prawnej Żuraw&Pikora. Obecność międzynarodowych marek oraz ekspertów podczas największego w tej części Europy spotkania przedstawicieli tego sektora, przyciąga uwagę zagranicznych dziennikarzy. W najbliższej edycji swój udział zapowiedzieli m.in. goście z takich krajów jak: Stany Zjednoczone, Norwegia, Włochy, Turcja, Szwecja i Niemcy.

Kids’ Time Star – prestiżowa nagroda targów dziecięcych!

Targi Kids’ Time to największe w Polsce wydarzenie B2B, w którym udział biorą polscy i zagraniczni producenci i dystrybutorzy zabawek i artykułów dziecięcych. Imprezie od lat towarzyszy konkurs Kids’ Time Star. W tym roku prestiżowa nagroda doczekała się dedykowanej strony internetowej www.kidstimestar.pl, na której można zapoznać się z sylwetkami członków Komisji Konkursowej oraz sprawdzić dotychczasowych zwycięzców w poszczególnych latach i kategoriach.

Gwiazda Kids’ Time to statuetka, która trafia w ręce producentów najlepszych, najciekawszych i najbardziej innowacyjnych produktów dla dzieci i ich rodziców. Każdego roku eksperci Komisji Konkursowej zapoznają się z ofertą firm biorących udział w wydarzeniu, by wybrać najlepsze produkty prezentowane podczas targów. Wśród nominowanych artykułów znajdują się zarówno te, które debiutują na rynku, jak i te o ugruntowanej pozycji.

Kolejnych laureatów prestiżowej nagrody poznamy podczas uroczystej gali w trakcie targów KIDS’ TIME 22-24 lutego 2023 roku w Targach Kielce.

kids-time-2021

Zabawki, biznes i warsztaty…

Targi KIDS’ TIME to największe i najszybciej rozwijające się targi B2B artykułów dla dzieci i zabawek w Polsce. Świadczą o tym liczby. Każdego roku wydarzenie odwiedza ponad 8 tysięcy gości z ponad 50 krajów świata. – Są to największe tego typu targi w Polsce (…) Dlatego co roku, od wielu lat, się tutaj wystawiamy – mówi Jakub Bochenek z firmy Tuban. Z uwagi na obecność zagranicznych mediów m.in. z takich krajów jak: Turcja, USA, Anglia czy Niemcy, Kids’ Time jest najlepszym miejscem do wprowadzenia na rynek nowej firmy lub marki oraz świetną okazją do przedstawienia premierowych produktów. Wszystko to w trakcie wystawy o ugruntowanej, mocnej pozycji, gdzie w czasie trzech dni targowych, w jednym miejscu i czasie,  spotyka się cała branża dziecięca!


Targi Kids’ Time z mocnym wsparciem

Głównym Partnerem medialnym targów od lat jest Branża Dziecięca. Wystawę merytorycznie wspiera Partner wydarzenia - Izba Przedsiębiorców Branży Biurowo-Szkolnej, która jako przedstawiciel środowiska Papier-Biuro-Szkoła, przekazuje firmom informacje biznesowe i wiedzę od ekspertów branżowych. Targi organizowane są we współpracy z Polskim Stowarzyszeniem Branży Zabawek i Artykułów Dziecięcych, podejmującym działania gospodarcze wspierające i zrzeszające całą branżę artykułów dla dzieci. KIDS’TIME, jako jedyny w tej branży w Polsce, posiada prestiżowe wyróżnienie certyfikatu UFI – Światowego Stowarzyszenia Przemysłu Targowego.

Do zobaczenia w Kielcach!

 

Aktualności
07 lutego 2023
Uruchomiony specjalnie na tę edycję wydarzenia, program Hosted Buyers, spotkał się z pozytywnym odbiorem, a do Kielc przyjedzie ponad 20 przedstawicieli branży, z takich krajów jak: Hiszpania, Włochy, Wielka Brytania, Islandia, Rumunia, Słowenia, Maroko, a nawet Zjednoczone Emiraty Arabskie. To, w połączeniu z zagranicznymi dziennikarzami i ekspertami, którzy zapowiedzieli swoje wizyty sprawia, że tegoroczne spotkanie będzie naprawdę międzynarodowe.
07 lutego 2023
O skutecznych mechanizmach rekrutacji i zarządzania pracownikami, budowaniu doświadczenia Twoich pracowników, co sprawi, że oni zadbają o Twoich klientów – mówić będzie pierwszego dnia targów KIDS’ TIME tj. 22 lutego o 13.15 Katarzyna Dziadkowska, HR Business Partner www.skillsinmotion.pl.
06 lutego 2023
Tylko do piątku, 10 lutego, możecie zgłaszać swoje produkty w konkursie o nagrodę Kids' Time Star. W tym roku o statuetkę powalczy większa niż dotychczas grupa artykułów dla dzieci i rodziców, za sprawą decyzji Komisji Konkursowej o poszerzeniu kategorii konkursowych o nowe artykuły. Jeśli uważacie, że Wasz produkt zasługuje, by nagrodzić go gwiazdą Kids’ Time koniecznie zgłoście się do rywalizacji.
05 lutego 2023
Taką sumę od listopada ub.r. przekazali klienci hipermarketów Auchan za pośrednictwem aplikacji Donateo. Fundusze trafiły bezpośrednio na konto Komitetu Ochrony Praw Dziecka, który od ponad 40 lat działa w ochronie praw i interesów dzieci i młodzieży.
03 lutego 2023
Pierwszego dnia targów Kids’ Time odbędzie się gala wręczenia nagród XVI Edycji Konkursu „Zabawka Roku/Nagroda Rodziców”. O godzinie 10:00 na scenie głównej w hali E, portal Zabawkowicz.pl ogłosi zwycięzców, do których trafią tytuły Zabawka Roku i Nagroda Rodziców.
03 lutego 2023
Fabryka Wyrobów Metalowych w Karagandzie już 22-24 lutego 2023 roku zaprezentuje ofertę produktów dla dzieci. Słynąca z produkcji rowerków marka w swojej ofercie posiada także wózki spacerowe, kojce dla dzieci, czy wyposażenie placów zabaw. Założona w 2003 roku firma przeszła reorganizację i stała się nowoczesnym przedsiębiorstwem.
01 lutego 2023
Jeśli interesuje Was wiedza dotycząca rynku zabawek w Polsce to, obecny podczas najbliższej edycji wydarzenia, Paweł Szmidt Business Development Manager z RMD Research przedstawi najnowsze dane i aktualny obraz tego sektora. Spotkanie odbędzie się w ramach Business Forum drugiego dnia targów Kids’ Time.
31 stycznia 2023
W Petite&Mars wiemy, że zostanie mamą i tatą to najwspanialsze doświadczenie w życiu. Aby pomóc rodzicom w pełni cieszyć się rodzicielstwem, oferujemy starannie wybrane i wykonane z miłością produkty. Cieszymy się z tego, że możemy wnieść radość do życia młodych rodziców, jednocześnie ułatwiając im wejście w nową życiową rolę. Aby mieli więcej czasu dla siebie i swoich dzieci!
26 stycznia 2023
Marka LaMere zaprasza wszystkich do swojego świata, gdzie każdy szczegół ma znaczenie. Produkowane w Polsce ubranka dla dziewczynek i chłopców wyróżniają się najwyższą jakością tkanin i dzianin. Firma od zawsze kieruje się zasadą, że liczy się jakość, a nie ilość.
24 stycznia 2023
Współzałożyciel Profitcrew.pl – agencji specjalizującej się w sprzedaży na platformach e-commerce. Założyciel SN Accounts: biura księgowego w UK, które od kilkunastu lat umacnia pozycję polskich firm w Wielkiej Brytanii. Biuro świadczy kompleksowe usługi z zakresu nie tylko księgowości, lecz także marketingu, rekrutacji i doradztwa biznesowego.
20 stycznia 2023
Sbabam to powstała w 2015 roku, na 30-letnim doświadczeniu Tema Promotional Gifts, firma produkująca zabawki. W ciągu 5 lat wywindował się na szczyt we Włoszech, a obecnie, dzięki dystrybucji w 15 krajach Europy jest jej liderem. Cicaboom to z kolei firma prężnie działająca w świecie komiksów i mediów społecznościowych.
19 stycznia 2023
Tegoroczna edycja targów Kids’ Time odsłoni kolejną nowość, przygotowaną specjalnie z myślą o naszych wystawcach. Redakcja „Rynku Zabawek”, która jest partnerem strategicznym „Planszowej Gry Roku” – najstarszego i najbardziej prestiżowego konkursu w polskiej branży gier planszowych i karcianych, zorganizuje specjalną Strefę Planszowych Gier Roku.
17 stycznia 2023
Trenerka i konsultantka specjalizująca się w handlu detalicznym będzie kolejną prelegentką Business Forum. W swojej prezentacji mówić będzie, jak zaplanować, zbudować i wdrożyć doskonałą obsługę klienta, co przekłada się na pozyskiwanie lojalnych kontrahentów i wzmacnia pozycję firmy na rynku.
11 stycznia 2023
Po raz pierwszy zagraniczni kupcy odwiedzający targi Kids’ Time będą mogli skorzystać z dedykowanego programu Hosted Buyers. Do tej pory swój udział w wydarzeniu potwierdzili goście z takich krajów jak: Włochy, Hiszpania, Wielka Brytania i Zjednoczone Emiraty Arabskie.
10 stycznia 2023
Jeśli chcecie zapoznać się z szeroką ofertą oryginalnych artykułów papierniczych koniecznie zerknijcie w portfolio firmy Henry. Znajdziecie tam karnety okolicznościowe całoroczne i sezonowe, zaproszenia na najważniejsze wydarzenia okolicznościowe, plakaty czy podkłady – a wszystko to w przystępnej cenie.
09 stycznia 2023
Dr Monika Żuraw będzie jednym z wielu prelegentów obecnych w trakcie Business Forum targów Kids' Time. Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji oraz Wydziału Neofilologii Uniwersytetu Warszawskiego jest radcą prawnym w Kancelarii Żuraw&Pikora. Posiada bogate doświadczenie w obsłudze zagranicznych globalnych marek, a także polskich podmiotów, a prawem własności intelektualnej zajmuje się od 20 lat.
06 stycznia 2023
Na przestrzeni grudnia i stycznia Targi Kielce zabawiły się w małych pomocników Świętego Mikołaja. Zabawki i akcesoria dziecięce od jednego ze współpracowników Targów Kielce zostały przekazane potrzebującym z regionalnych ośrodków pomocy.
05 stycznia 2023
Poznajcie Mullido – odległą krainę powstałą z miłości do podróży i pasji do tworzenia, gdzie każda kolekcja to zachwycająca podróż w nieznane.
04 stycznia 2023
Marka AKUKU powstała z inicjatywy firmy ALBIS, istniejącej na rynku od 1989 roku, specjalnie z myślą o jej Klientach. Pod jej szyldem nieustannie tworzone są nowe produkty, a wszystko to powstaje z towarzyszącej pracownikom pasji.
02 stycznia 2023
Już 22-24 lutego 2023 roku na stoisku firmy CzuCzu zaprezentowane zostaną oryginalne i innowacyjne nowości i bestsellery! Krakowskie wydawnictwo, założone przez rodziców z myślą o własnych dzieciach, od lat wyznacza trendy i pokazuje, czym jest dobra, edukacyjna zabawa.
27 grudnia 2022
Inglesina to włoska marka z 60-letnią historią i tradycją. Producent wysokiej jakości wózków i fotelików dziecięcych, a także łóżeczek turystycznych, krzesełek czy bujaczków. Produkty L'INGLESINA BABY stworzone są z miłości do dzieci i ich rodziców, jak również z troski o bezpieczeństwo i prawidłowy rozwój maluszków.
21 grudnia 2022
Konkurs o nagrodę Kids' Time Star to stały element odbywających się na początku roku targów dziecięcych. W najbliższej odsłonie wydarzenia, która odbędzie się 22-24 lutego 2023 roku w Targach Kielce, o statuetkę powalczy większa niż dotychczas grupa artykułów dla dzieci i rodziców. Wszystko to za sprawą poszerzenia kategorii konkursowych o nowe produkty.
20 grudnia 2022
Specjalnie z myślą o wystawcach targów Kids’ Time stworzyliśmy nowy program, gwarantujący im dostęp do zagranicznych kupców i nawiązania z nimi kontaktów biznesowych. Udział w programie światowych przedstawicieli branży dziecięcej jest szansą dla wszystkich wystawców na zaprezentowanie swojej oferty szerokiemu gronu nowych odbiorców z całego świata.
19 grudnia 2022
Międzynarodowe Targi Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka KIDS' TIME znalazły się w grupie wydarzeń wskazanych przez Prezesa Urzędu Patentowego Rzeczypospolitej Polskiej, jako dających pierwszeństwo do uzyskania prawa ochronnego albo prawa z rejestracji w przypadku wystawienia na nich wzoru użytkowego albo wzoru przemysłowego.
15 grudnia 2022
Targi KIDS’ TIME od lat są areną premier wielu produktów. Zabawki, gry planszowe, wózki, ubranka i meble dziecięce to tylko część artykułów, jakie zobaczyć można przez trzy dni w Targach Kielce. Ważną grupą produktów, wzbudzającą niemałe zainteresowanie, są foteliki samochodowe.
12 grudnia 2022
Strefa licencji to nowa przestrzeń Międzynarodowych Targów Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka KIDS' TIME, która służyć ma firmom i produktom licencyjnym. Stworzona specjalnie dla wystawców targowych przestrzeń będzie aktywna przez dwa dni 22 i 23 lutego 2023 roku.
29 listopada 2022
Pochodząca z Nowego Jorku ekspertka branży zabawkarskiej po raz kolejny odwiedzi targi Kids’ Time, by opowiedzieć uczestnikom największego w tej części Europy spotkania branży dziecięcej o panujących trendach zabawkarskich. Reyne Rice od ponad 30 lat uznawana jest za kompetentny i obiektywny głos branży, a jej opinie na temat gier, technologii i rozrywki mają wpływ na rynek zabawek na świecie.
18 listopada 2022
Do startu największego spotkania przedstawicieli branży dziecięcej w Polsce pozostało jeszcze trochę czasu, ale przygotowania idą pełną parą, a my znamy coraz więcej szczegółów. Specjalnie dla Was prezentujemy aktualną listę prelekcji, jakie odbędą się w trakcie Międzynarodowych Targów Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka już 22-24 lutego 2023 roku w Targach Kielce.
15 listopada 2022
XIII edycja Międzynarodowych Targów Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka odbędzie się już 22-24 lutego 2023 roku, ale Wy już dziś możecie zarejestrować swój udział i odliczać dni do rozpoczęcia największego tego typu spotkania branży dziecięcej w Polsce.
14 listopada 2022
Wielki ból głowy mieli jurorzy w tegorocznej edycji konkursu, wybierając najlepsze zabawki i produkty do opieki i pielęgnacji dzieci. Największa w historii edycja, jak zwykle, odkryła wiele nowości, a skrupulatne testy jurorów pozwoliły wyłonić najlepsze Zabawki Roku oraz wręczyć Nagrody Dzieci i Rodziców. Jesteście ciekawi jakie zabawki i produkty triumfowały w plebiscycie?
24 października 2022
TULILO® to firma rozpoznawalna nie tylko w Polsce, ale również w wielu krajach Europy. Oferta firmy jest bogata w różnego typu zabawki zarówno dla niemowląt jak i starszych dzieci, dlatego każde z nich znajdzie coś dla siebie.
19 października 2022
Obecność międzynarodowych marek podczas największego w tej części Europy spotkania przedstawicieli tego sektora, przyciąga uwagę zagranicznych dziennikarzy i ekspertów. W najbliższej edycji swój udział zapowiedzieli m.in. goście z takich krajów jak: Stany Zjednoczone, Norwegia, Włochy, Turcja, Szwecja i Niemcy.
15 października 2022
Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, to już dziś zachęcamy Was do odwiedzania zupełnie nowej strony internetowej dedykowanej konkursowi i nagrodzie Kids’ Time Star. Jeśli jesteście ciekawi, jakie marki i artykuły cieszyły się ze statuetki „gwiazdy” w poszczególnych kategoriach i latach, chcecie poznać szacowne grono komisji konkursowej oraz powrócić wspomnieniami do ubiegłych edycji dzięki dostępnym multimediom, koniecznie musicie odwiedzić stronę www.kidstimestar.pl
10 października 2022
My już wiemy, co w poniedziałkowy wieczór, 10 października będą robić miłośnicy planszówek. Jak mawiał klasyk: „Będą grać w grę”… planszową oczywiście! A to dlatego, że właśnie dziś przypada coroczne święto – dzień gier planszowych.
29 września 2022
Wózki dziecięce to od lat jedne z najpopularniejszych produktów w ofercie producentów artykułów dla dzieci i rodziców. Prawie każda wyprawka dla dziecka zaczyna się od wyboru odpowiedniego wózka. Polska jest liczącym się na świecie graczem w tym sektorze, a coraz więcej polskich przedsiębiorstw produkujących wózki decyduje się na zagraniczną ekspansję.
23 września 2022
Celem aukcji jest wsparcie działań KOPD w zakresie przeciwdziałania przemocy wobec dzieci, pomoc dzieciom i ich rodzinom, opiekunom, w szczególności pomoc pedagogiczną, diagnozę i terapię psychologiczną, mediacje i porady prawne.
26 sierpnia 2022
Zabawka Roku to najbardziej prestiżowy konkurs w Polsce i znak jakości, który pomaga rodzicom wybrać mądre i bezpieczne zabawki, stymulujące rozwój ich dzieci. To także wywołanie społecznej dyskusji o znaczeniu zabawy w życiu dziecka. Organizatorem konkursu jest portal zabawkowicz.pl
19 lipca 2022
Od 1 czerwca 2022 r. trwa nabór zgłoszeń do XXI edycji konkursu „Świat Przyjazny Dziecku” organizowanego przez Komitet Ochrony Praw Dziecka. Jego ideą jest promocja książek, zabawek, gier, miejsc itp., które pozytywnie wpływają na rozwój poznawczy, społeczny i emocjonalny dzieci.
09 czerwca 2022
XIII edycja Międzynarodowych Targów Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka KIDS' TIME odbędzie się od 22 do 24 lutego 2023 roku. 2 czerwca w Sali Konferencyjnej Sigma odbyło się spotkanie Rady Programowej, na którym omówiono najważniejsze tematy dotyczące przyszłorocznego wydarzenia.
08 kwietnia 2022
Od 20 lat Komisja Konkursowa wyróżnia produkty i miejsca mające pozytywny wpływ na bezpieczny rozwój dzieci. W trakcie dwudziestu edycji zgłoszono ponad 1000 produktów, miejsc i inicjatyw. Tak w liczbach wygląda historia Konkursu Świat Przyjazny Dziecku.
17 lutego 2022
Już po raz 11. właściciele sklepów z zabawkami i artykułami dziecięcymi wybierali swoich ulubionych dostawców
10 lutego 2022
Już po raz 11. sklepy wybrały Firmę i Handlowca Roku w plebiscycie magazynu „Branża Dziecięca” - głównego partnera medialnego targów Kids’ Time
20 grudnia 2021
Ciekawa oferta wystąpień i prelekcji z udziałem gości zagranicznych podczas Business Forum – tak już teraz zapowiada się kolejna edycja targów KIDS’ Time!
15 grudnia 2021
Ruszył elektroniczny system zgłoszeń na targi. Zajrzyj do Portalu Wystawcy!
03 grudnia 2021
Swoją wizytę podczas nadchodzących targów KIDS' TIME zaplanowała m.in Reyne Rice z Nowego Jorku
01 grudnia 2021
Wśród nagrodzonych nie zabrakło klocków, gier planszowych czy projektora do odtwarzania bajek
Partner Strategiczny Targów
Główny Partner Medialny
Partnerzy medialni
Współpraca