FESTIWAL WĘDKARSKI (14-15.10.2023)

Festiwal Wędkarski - Polski Związek Wędkarski 2023

Do wydarzenia pozostało...

Godziny otwarcia:

14.10.2023 9.00-17.00
15.10.2023 9.00-16.00


Festiwal Wędkarski w Targach Kielce

Najnowsze propozycje sprzętów wędkarskich, wędkarskie rzemieślnictwo, giełda sprzętów używanych (i nie tylko), a ponadto integracja miłośników wędkarstwa z całej Polski. To wszystko czekać będzie na uczestników Festiwalu Wędkarskiego, który w weekend, 14-15 października 2023 roku, trwać będzie w Targach Kielce. Tutaj każdy wędkarz poczuje się jak ryba w wodzie!

Obok stoisk producentów sprzętów wędkarskich pojawią się stanowiska wędkarskich rzemieślników. Chętni będą mogli kupić wykonane przez nich ręcznie akcesoria, ale też dowiedzieć się nieco więcej na temat samego procesu ich tworzenia.

Wielu amatorów łowienia ryb z pewnością przyciągnie wędkarski „second hand” – wszyscy zainteresowani będą mogli wystawić używane lub nowe rzeczy, z których nie korzystają, a także kupić przydatne akcesoria od innych wędkarzy.

Festiwal Wędkarski odwiedzą również ciekawi prelegenci. W tym gronie znaleźli się m.in. Adam Tański, ichtiolog z Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie i prowadzący telewizyjny magazyn wędkarski „Kołowrotek” oraz Bogdan Wziątek z Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie.

Kto na Festiwalu znajdzie coś dla siebie? Z pewnością każdy miłośnik wędkarstwa, ale też wszyscy ci, którzy dopiero rozważają dołączenie wędkarstwa do palety swoich hobby. Wydarzenie przygotowano też z myślą o integracji środowiska wędkarskiego w Polsce.

Oddaj głos na Festiwalu Wędkarskim w Targach Kielce! W dniu wyborów w sali Lambda w kieleckim ośrodku wystawienniczym będzie mieścił się lokal wyborczy. Każda osoba odwiedzająca Targi będzie mogła wziąć udział w głosowaniu. By to zrobić, należy pobrać z urzędu gminy zaświadczenie o prawie do głosowania w innym miejscu (https://www.gov.pl/web/gov/uzyskaj-zaswiadczenie-i-glosuj-tam-gdzie-bedziesz-w-dniu-wyborow).

 

Informacje na temat biletów wstępu na wydarzenie znajdziesz tutaj.

Wjazd dla wystawców bramą nr 2. Miejsca parkingowe dla gości znajdują się na parkingu wielopoziomowym oraz przed halami, wjazd bramą nr 6.

Organizatorem Festiwalu Wędkarskiego jest Polski Związek Wędkarski.

ferstiwal-wedkarski-2023-mapa.jpg [338.41 KB]

 

WYSTAWCY

2-loga-WYSTAWCY-1536x882.jpg [189.62 KB]

Aktualności
02 października 2023
Chcesz wziąć udział w największej imprezie wędkarskiej w regionie, a przy okazji spełnić obowiązek obywatelski? 15 października odwiedź Targi Kielce, baw się na Festiwalu Wędkarskim odbywającym się w trzeci weekend października i oddaj głos w wyborach do Sejmu i Senatu.
29 września 2023
Największa hala Targów Kielce już w październiku zamieni się w wędkarskie centrum szkoleniowe o powierzchni 5100 m kw.! Wiedzę można będzie poszerzać nie tylko przy stoiskach producentów sprzętu czy poznając innych pasjonatów, ale także na szkoleniach i warsztatach. Targi Kielce odwiedzą także goście specjalni z każdego zakątka Polski.
28 września 2023
Firma Prestige Serwis Marine Warszawa została wystawcą na Festiwalu Wędkarskim 14-15 października. Autoryzowany dystrybutor silników Suzuki zaprezentuje estetyczne, przenośne silniki oraz oryginalne części zamienne japońskiego producenta.
26 września 2023
Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie został jednym z wystawców na Festiwalu Wędkarskim w Targach Kielce. Uczelnia będzie m.in. dzielić się wiedzą z zakresu gospodarki wodnej oraz zachęcać młodszych uczestników do podjęcia studiów na kierunku Rybactwo.
22 września 2023
Festiwal Wędkarski zadebiutuje w Targach Kielce w dniach od 14 do 15 października! To będzie największa rybacka impreza w regionie i wyjątkowa okazja dla producentów sprzętu wędkarskiego i rzemieślników, by zaprezentować swoje produkty i nawiązać relacje biznesowe. Zostały ostatnie miejsca dla wystawców na największej hali kieleckiego ośrodka wystawienniczego!
20 września 2023
Kilkudniowy wyjazd na ryby nad nieznany akwen może być znakomitym sposobem na spędzenie wolnego czasu, ale także doskonałym sprawdzianem umiejętności. Na „obcym” łowisku nie tylko nie będziesz obeznany ze zwyczajami żerujących tam ryb, ale także prawdopodobnie poddasz próbie swoją wytrzymałość. Odwiedź stoisko Poland Fishing Na Festiwalu Wędkarskim i spraw, aby wycieczka była maksymalnie satysfakcjonująca.
18 września 2023
Polski producent łódek do wywozu zanęty będzie jednym z wystawców na Festiwalu Wędkarskim w Targach Kielce. Zaprezentuje unikatową, zdalnie sterowaną łódź Hunter 650.
14 września 2023
Większość wędkarzy swój fach zawdzięcza dziadkom, ojcom bądź też starszym, bardziej doświadczonym kolegom. Byli świetnymi wędkarzami nie tylko dlatego, że wody były rybne, ale także dzięki swoim niepozornym i skutecznym przynętom. Korzystacie z tych „dziadkowych” sposobów? Czy może wolicie nowoczesne metody łowienia ryb? Sprawdźcie, jakie nowinki wędkarskie pojawią się na festiwalu w Targach Kielce.
13 września 2023
W ofercie POLPORT znajduje się kilkanaście rodzajów łodzi, kajaki, rowery wodne oraz akcesoria żeglarskie i wędkarskie. Ponad 10-letnie doświadczenie pozwala firmie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Stoisko firmy pojawi się już wkrótce na Festiwalu Wędkarskim w Targach Kielce.
14-15.10.2023
    14-15.10.2023