baner-strefa-wspolpracy-z-ukraina

Zapraszamy do Ekotechowej strefy współpracy z Ukrainą

ekotech-strefa-wspolpracy-z-ukraina.jpg [112.02 KB] W trakcie targów Ekotech zapraszamy do odwiedzenia stoiska narodowego firm z Ukrainy, na którym zaplanowano spotkania przedstawicieli włodarzy miast i gmin z Ukrainy z reprezentantami władz miasta Kielce i lokalnego biznesu.

Dla przedstawicieli miast ukraińskich, spotkanie na targach będzie okazją do zaprezentowania bieżących potrzeb w zakresie odbudowy infrastruktury komunalnej ze zniszczeń wojennych,  ale też omówienia ambitnych planów rozwoju

Rozmowy dotyczyć będą m.in. dostosowania rozbudowy ukraińskich miast oraz miasteczek do standardów unijnych, w obszarze działalności społecznej, socjalnej, edukacyjnej, medycznej, sanitarnej, ekologicznej, w zakresie rozwoju dróg lokalnych i krajowych, rozwoju ośrodków wspierania biznesu, modernizacji zaplecza komunalnego i technicznego, budownictwa itd. 

Podczas targów będzie mowa o organizacji i prowadzeniu procesów inwestycyjnych
oraz o możliwościach finansowania czy dofinansowania z funduszy pomocowych, w tym funduszy unijnych. Rozmówcy będą starali się znaleźć odpowiedź na pytania dot. m.in.
wkładu inwestycyjnego, ograniczeń kapitałowych oraz przetargów.

Organizatorzy: Centrum Ekologii i Promocji Gospodarczej oraz Polsko-Ukraińskie Centrum Gospodarcze.

ekotech-strefa-wspolpracy-z-ukraina-mapka.png [472.64 KB]