EKOTECH (24-25.02.2021)

XXII Targi Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami EKOTECH

Do wydarzenia pozostało...
Podziel się wydarzeniem

ekotech-zapisz-sie-na-newsletter.gif [38.57 KB]

targi ekologiczne ekotech

Ranga targów EKOTECH

Targi EKOTECH, odbywające się w Targach Kielce od dwudziestu jeden lat, są doskonałym miejscem i okazją dla kontaktów biznesowych i relacji inwestorskich oraz szansą na znalezienie potencjalnych klientów w kraju podejmujących wyzwania w zakresie gospodarowania odpadami. Z odbywającymi się równolegle w lutym 2020 roku targami ENEX/ENEX Nowa Energia zgromadziły łącznie 8 000 zwiedzających i 176 firm z 14 krajów.

Od lat EKOTECH cieszy się dużym uznaniem wśród przedsiębiorców. Firmy dostrzegają konkretne korzyści czy to w roli wystawcy, czy tylko jako odwiedzający stoiska targowe. Przedsiębiorcy z uznaniem mówią o nieustannym rozwoju kieleckiego organizatora wystaw, podkreślając ogromną przemianę, jaka zaszła w ciągu ostatnich lat zarówno w wyglądzie samych obiektów targowych, jak i w bogactwie oferty targowej.

ekotech - technologia dla ekologii Spotkania i szkolenia branży gospodarowania odpadami

EKOTECH zajmuje znaczącą pozycję na liście branżowych wydarzeń nie tylko pod względem szerokiej oferty prezentowanego sprzętu i rozwiązań technologicznych, ale także ze względu na konferencje, warsztaty, spotkania branżowe czy praktyczne szkolenia.

Profesjonalizm i życzliwość

Standardy, jakie oferują Targi Kielce, sprawna obsługa, przystępne ceny zachęcają do przybywania na wydarzenia organizowane przez włodarzy.

Weź udział w targach komunalnych – WARTO!

Targi EKOTECH cieszą się ogromną popularnością. Wystawcy i zwiedzający tej imprezy wiedzą, że Internet nie jest w stanie zastąpić im tego typu spotkań. Są one idealnym miejscem do osobistych rozmów z potencjalnym partnerem czy klientem. Tutaj, w stosunkowo krótkim czasie, można przeprowadzić bardzo dużo rozmów, co już samo w sobie pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze.

Zapraszamy do udziału w najbliższych edycjach targów ENEX i ENEX Nowa Energia od 24 do 25 lutego 2021 roku!

 

Aktualności
08 października 2020
Targi Ekotech zdobywają kolejnego partnera! Do grona instytucji wspierających wydarzenie dołącza Związek Gmin Wiejskich RP.
23 września 2020
Odbywające się w Targach Kielce Międzynarodowe Targi Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami EKOTECH to miejsce, w którym przedstawiciele branży spotykają się z pracownikami administracji publicznej. Dlatego pozyskanie nowego partnera to doskonały krok, aby wydarzenie przyniosło jeszcze lepsze biznesowe skutki.
18 września 2020
Ostatnie miesiące pokazały, jak wielkie znaczenia ma i mieć będzie dbanie o bezpieczną, higieniczną przestrzeń wspólną. Organizatorzy targów EKOTECH dostrzegają organizatorzy targów EKOTECH, którzy rozszerzają zakres branżowy targów o maszyny czyszczące i odkażające powierzchnie.
01 września 2020
Pragniemy Was ostrzec przed fałszywymi przesyłkami listownymi z prośbą o potwierdzenie swoich danych. Listy opatrzone są nazwą jednego z naszych wydarzeń targowych – EKOTECH, a ich nadawcą jest firma INTERNATIONAL FAIRS DIRECTORY{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy