EKOTECH (24-25.02.2021)

XXII Targi Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami EKOTECH

Do wydarzenia pozostało...
Podziel się wydarzeniem

ekotech-zapisz-sie-na-newsletter.gif [38.57 KB]

targi ekologiczne ekotech

Ranga targów EKOTECH

Targi EKOTECH, odbywające się w Targach Kielce od dwudziestu jeden lat, są doskonałym miejscem i okazją dla kontaktów biznesowych i relacji inwestorskich oraz szansą na znalezienie potencjalnych klientów w kraju podejmujących wyzwania w zakresie gospodarowania odpadami. Z odbywającymi się równolegle w lutym 2020 roku targami ENEX/ENEX Nowa Energia zgromadziły łącznie 8 000 zwiedzających i 176 firm z 14 krajów.

Od lat EKOTECH cieszy się dużym uznaniem wśród przedsiębiorców. Firmy dostrzegają konkretne korzyści czy to w roli wystawcy, czy tylko jako odwiedzający stoiska targowe. Przedsiębiorcy z uznaniem mówią o nieustannym rozwoju kieleckiego organizatora wystaw, podkreślając ogromną przemianę, jaka zaszła w ciągu ostatnich lat zarówno w wyglądzie samych obiektów targowych, jak i w bogactwie oferty targowej.

ekotech - technologia dla ekologii Spotkania i szkolenia branży gospodarowania odpadami

EKOTECH zajmuje znaczącą pozycję na liście branżowych wydarzeń nie tylko pod względem szerokiej oferty prezentowanego sprzętu i rozwiązań technologicznych, ale także ze względu na konferencje, warsztaty, spotkania branżowe czy praktyczne szkolenia.

Profesjonalizm i życzliwość

Standardy, jakie oferują Targi Kielce, sprawna obsługa, przystępne ceny zachęcają do przybywania na wydarzenia organizowane przez włodarzy.

Weź udział w targach komunalnych – WARTO!

Targi EKOTECH cieszą się ogromną popularnością. Wystawcy i zwiedzający tej imprezy wiedzą, że Internet nie jest w stanie zastąpić im tego typu spotkań. Są one idealnym miejscem do osobistych rozmów z potencjalnym partnerem czy klientem. Tutaj, w stosunkowo krótkim czasie, można przeprowadzić bardzo dużo rozmów, co już samo w sobie pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze.

Zapraszamy do udziału w najbliższych edycjach targów ENEX i ENEX Nowa Energia od 24 do 25 lutego 2021 roku!

 

Aktualności
23 września 2020
Odbywające się w Targach Kielce Międzynarodowe Targi Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami EKOTECH to miejsce, w którym przedstawiciele branży spotykają się z pracownikami administracji publicznej. Dlatego pozyskanie nowego partnera to doskonały krok, aby wydarzenie przyniosło jeszcze lepsze biznesowe skutki.
18 września 2020
Ostatnie miesiące pokazały, jak wielkie znaczenia ma i mieć będzie dbanie o bezpieczną, higieniczną przestrzeń wspólną. Organizatorzy targów EKOTECH dostrzegają organizatorzy targów EKOTECH, którzy rozszerzają zakres branżowy targów o maszyny czyszczące i odkażające powierzchnie.
01 września 2020
Pragniemy Was ostrzec przed fałszywymi przesyłkami listownymi z prośbą o potwierdzenie swoich danych. Listy opatrzone są nazwą jednego z naszych wydarzeń targowych – EKOTECH, a ich nadawcą jest firma INTERNATIONAL FAIRS DIRECTORY{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy