AUTOSTRADA Nowa Infrastruktura (8-10.05.2024)

Targi Budownictwa Infrastrukturalnego AUTOSTRADA Nowa Infrastruktura

Do wydarzenia pozostało...

AUTOSTRADĄ do nowej infrastruktury!

maszyny budowlane na targach nowa-infrastruktura-2022 Targi Autostrada Nowa Infrastruktura to obowiązkowy punkt w kalendarzu wydarzeń branży budownictwa infrastrukturalnego. W kieleckim ośrodku wystawienniczym spotykają się najważniejsi przedstawiciele całego sektora. Kolejna edycja targów odbędzie się od 8 do 10 maja 2024 roku!

Najważniejsze spotkanie branży budownictwa infrastrukturalnego

Targi Autostrada Nowa Infrastruktura okazja do poznania szerokiej oferty nowoczesnych maszyn, urządzeń i rozwiązań technologicznych, a także nawiązania wartościowych kontaktów i współpracy z nowymi kontrahentami, partnerami i mediami. Na specjalnie przygotowanej powierzchni wystawienniczej podczas pokazów dynamicznych w kieleckim ośrodku wystawienniczym prezentowane są możliwości najnowszych maszyn budowlanych i sprzętu, to także czas premierowych pokazów. W trakcie wydarzenia nie brakuje merytorycznych spotkań: konferencji, wykładów i rozmów biznesowych, podczas których poruszane są najważniejsze kwestie z zakresu budownictwa infrastrukturalnego.

nowa-infrastruktura-2022 Zakres tematyczny Targów Autostrada-Nowa Infrastruktura

Zakres tematyczny Targów Autostrada Nowa Infrastruktura obejmuje infrastrukturę drogową, budownictwo specjalistyczne i maszyny budowlane, a także transport. Wśród Wystawców nie zabraknie firm specjalizujących się w budowie i remontach dróg, utrzymaniu infrastruktury, budowie mostów, tuneli i wiaduktów, oznakowaniach poziomych i pionowych dróg i autostrad oraz w bezpieczeństwie drogowym. Na ekspozycji zaprezentowane zostaną m.in. maszyny i urządzenia, pojazdy specjalistyczne, wywrotki, naczepy, podnośniki oraz sprzęt pomiarowy.

Najlepsi z najlepszych w branży budownictwa infrastrukturalnego

W trakcie Targów Budownictwa Infrastrukturalnego Autostrada Nowa Infrastruktura najlepsze z oferowanych produktów otrzymują wyróżnienia i nagrody targowe podczas uroczystej gali. Wystawcy zostają nagrodzeni także m.in. za atrakcyjny i nowoczesny sposób prezentacji stoiska czy elegancki sposób wystąpienia targowego.

Do zobaczenia w 2024 roku.

Na Targi Budownictwa Infrastrukturalnego Autostrada Nowa Infrastruktura zapraszamy od 8 do 10 maja 2024 roku do Targów Kielce.