AUTOSTRADA Nowa Infrastruktura (10-11.04.2024)

Targi Budownictwa Infrastrukturalnego AUTOSTRADA Nowa Infrastruktura

Do wydarzenia pozostało...

Ulga podatkowa za udział w targach ❱❱

Od blisko 30 lat zmieniamy polskie drogi!

autostrada-nowa-infrastruktura Autostrada Nowa Infrastruktura to najważniejsze spotkanie w kalendarzu wydarzeń branży budownictwa infrastrukturalnego. Czołowi producenci z Polski i Europy Zachodniej zaprezentują szeroką ofertę nowoczesnych surowców, maszyn oraz rozwiązań technologicznych. Targi są również okazją do nawiązania wartościowych kontaktów z nowymi partnerami. 27. edycja wydarzenia odbędzie się od 10 do 11 kwietnia 2024 roku w kieleckim ośrodku wystawienniczym!

Zakres merytoryczny Targów Autostrada Nowa Infrastruktura

Różnorodne strefy tematyczne obejmą m.in. infrastrukturę drogową, budownictwo specjalistyczne i maszyny budowlane. Wśród wystawców nie zabraknie producentów farb do poziomego znakowania jezdni, włókien celulozowych przeznaczonych do mieszanek mineralno-asfaltowych oraz wytwórców znaków drogowych i urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego. Firmy nadające usługi z zakresu wynajmu oraz obsługi pojazdów specjalistycznych zaprezentują m.in. maszyny i urządzenia, pojazdy specjalistyczne, wywrotki, naczepy, podnośniki oraz sprzęt pomiarowy.

Ekologia oraz upcykling – jednym z tematów Targów Budownictwa Infrastrukturalnego

Targi Budownictwa Infrastrukturalnego w kieleckim ośrodku wystawienniczym odbywają się już od ponad ćwierć wieku. Nowa edycja została wzbogacona o aktualne zagadnienia i problemy społeczne. Kluczowym tematem kwietniowych Targów będzie zrównoważony rozwój oraz wykorzystanie materiałów z drugiej ręki. Zostaną poruszone kwestie m.in. użycia starych śmigieł wiatraków w budownictwie.

Poszerzaj wiedzę i kompetencje na konferencjach i debatach w Targach Kielce

autostrada-nowa-infrastruktura Każdy uczestnik będzie miał możliwość udziału w licznych merytorycznych spotkaniach: konferencjach, debatach oraz rozmowach biznesowych. Wśród specjalistycznych zagadnień omówione zostaną kwestie dot. budownictwa infrastrukturalnego, a także wszelkich prac, technik i systemów stosowanych w tym obszarze. W czasie Targów odbędzie się m.in. konferencja dotycząca produktów kompozytowych oraz debata na temat bezpieczeństwa, oraz oświetlenia przy drogach.

Wspólne wystawy z Targami Ekotech

W dniach 10 i 11 kwietnia w kieleckim ośrodku wystawienniczym odbędą się także XXIV Targi Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami. Na wspólnej przestrzeni Targów Autostrada oraz Ekotechu czołowi producenci będą prezentować maszyny i urządzenia wykorzystywane w gospodarce odpadami, transporcie odpadów oraz usług związanych z segregowaniem śmieci. Pojawią się tam m.in. odśnieżarki oraz mobilne myjnie.

Najlepsi z najlepszych w branży budownictwa infrastrukturalnego

W trakcie Targów Budownictwa Infrastrukturalnego Autostrada Nowa Infrastruktura najlepsze z oferowanych produktów otrzymują wyróżnienia i nagrody targowe podczas uroczystej gali. Wystawcy zostają nagrodzeni także m.in. za atrakcyjny i nowoczesny sposób prezentacji stoiska czy elegancki sposób wystąpienia targowego.

Do zobaczenia w 2024 roku

Targi Budownictwa Infrastrukturalnego Autostrada Nowa Infrastruktura potrwają od 10 do 11 kwietnia 2024 roku w Targach Kielce.

 

Aktualności
28 listopada 2023
Producent pługów do odśnieżania dróg, marka, której zaufało ponad 20 firm z branży polskiej i zagranicznej dołączyła do grona wystawców na Targach Budownictwa Infrastrukturalnego. Wydarzenie zostało zaplanowane od 10 do 11 kwietnia 2024 roku.
Patronat medialny