AUTOSTRADA Nowa Infrastruktura (10-11.04.2024)

Targi Budownictwa Infrastrukturalnego AUTOSTRADA Nowa Infrastruktura

Do wydarzenia pozostało...

AUTOSTRADĄ do nowej infrastruktury!

maszyny budowlane na targach nowa-infrastruktura-2022 Targi Autostrada Nowa Infrastruktura to obowiązkowy punkt w kalendarzu wydarzeń branży budownictwa infrastrukturalnego. W kieleckim ośrodku wystawienniczym spotykają się najważniejsi przedstawiciele całego sektora. Kolejna edycja targów odbędzie się od 10 do 11 kwietnia 2024 roku!

Najważniejsze spotkanie branży budownictwa infrastrukturalnego

Targi Autostrada Nowa Infrastruktura okazja do poznania szerokiej oferty nowoczesnych maszyn, urządzeń i rozwiązań technologicznych, a także nawiązania wartościowych kontaktów i współpracy z nowymi kontrahentami, partnerami i mediami. Na specjalnie przygotowanej powierzchni wystawienniczej podczas pokazów dynamicznych w kieleckim ośrodku wystawienniczym prezentowane są możliwości najnowszych maszyn budowlanych i sprzętu, to także czas premierowych pokazów. W trakcie wydarzenia nie brakuje merytorycznych spotkań: konferencji, wykładów i rozmów biznesowych, podczas których poruszane są najważniejsze kwestie z zakresu budownictwa infrastrukturalnego.

nowa-infrastruktura-2022 Zakres tematyczny Targów Autostrada-Nowa Infrastruktura

Zakres tematyczny Targów Autostrada Nowa Infrastruktura obejmuje infrastrukturę drogową, budownictwo specjalistyczne i maszyny budowlane, a także transport. Wśród Wystawców nie zabraknie firm specjalizujących się w budowie i remontach dróg, utrzymaniu infrastruktury, budowie mostów, tuneli i wiaduktów, oznakowaniach poziomych i pionowych dróg i autostrad oraz w bezpieczeństwie drogowym. Na ekspozycji zaprezentowane zostaną m.in. maszyny i urządzenia, pojazdy specjalistyczne, wywrotki, naczepy, podnośniki oraz sprzęt pomiarowy.

Najlepsi z najlepszych w branży budownictwa infrastrukturalnego

W trakcie Targów Budownictwa Infrastrukturalnego Autostrada Nowa Infrastruktura najlepsze z oferowanych produktów otrzymują wyróżnienia i nagrody targowe podczas uroczystej gali. Wystawcy zostają nagrodzeni także m.in. za atrakcyjny i nowoczesny sposób prezentacji stoiska czy elegancki sposób wystąpienia targowego.

Do zobaczenia w 2024 roku.

Na Targi Budownictwa Infrastrukturalnego Autostrada Nowa Infrastruktura zapraszamy od od 10 do 11 kwietnia 2024 roku do Targów Kielce.