Do wydarzenia pozostało...

Ulga podatkowa za udział w targach ❱❱

  baner-zostan-wystawca
  baner-zostan-zwiedzajacym


Od blisko 30 lat zmieniamy polskie drogi!

autostrada-nowa-infrastruktura Autostrada Nowa Infrastruktura to najważniejsze spotkanie w kalendarzu wydarzeń branży budownictwa infrastrukturalnego. Czołowi producenci z Polski i Europy Zachodniej zaprezentują szeroką ofertę nowoczesnych surowców, maszyn oraz rozwiązań technologicznych. Targi są również okazją do nawiązania wartościowych kontaktów z nowymi partnerami. 27. edycja wydarzenia odbędzie się od 10 do 11 kwietnia 2024 roku w kieleckim ośrodku wystawienniczym!

Zakres merytoryczny Targów Autostrada Nowa Infrastruktura

Różnorodne strefy tematyczne obejmą m.in. infrastrukturę drogową, budownictwo specjalistyczne i maszyny budowlane. Wśród wystawców nie zabraknie producentów farb do poziomego znakowania jezdni, włókien celulozowych przeznaczonych do mieszanek mineralno-asfaltowych oraz wytwórców znaków drogowych i urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego. Firmy nadające usługi z zakresu wynajmu oraz obsługi pojazdów specjalistycznych zaprezentują m.in. maszyny i urządzenia, pojazdy specjalistyczne, wywrotki, naczepy, podnośniki oraz sprzęt pomiarowy.

Ekologia oraz upcykling – jednym z tematów Targów Budownictwa Infrastrukturalnego

Targi Budownictwa Infrastrukturalnego w kieleckim ośrodku wystawienniczym odbywają się już od ponad ćwierć wieku. Nowa edycja została wzbogacona o aktualne zagadnienia i problemy społeczne. Kluczowym tematem kwietniowych Targów będzie zrównoważony rozwój oraz wykorzystanie materiałów z drugiej ręki. Zostaną poruszone kwestie m.in. użycia starych śmigieł wiatraków w budownictwie.

Poszerzaj wiedzę i kompetencje na konferencjach i debatach w Targach Kielce

autostrada-nowa-infrastruktura Każdy uczestnik będzie miał możliwość udziału w licznych merytorycznych spotkaniach: konferencjach, debatach oraz rozmowach biznesowych. Wśród specjalistycznych zagadnień omówione zostaną kwestie dot. budownictwa infrastrukturalnego, a także wszelkich prac, technik i systemów stosowanych w tym obszarze. W czasie Targów odbędzie się m.in. konferencja dotycząca produktów kompozytowych oraz debata na temat bezpieczeństwa, oraz oświetlenia przy drogach.

Wspólne wystawy z Targami Ekotech

W dniach 10 i 11 kwietnia w kieleckim ośrodku wystawienniczym odbędą się także XXIV Targi Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami. Na wspólnej przestrzeni Targów Autostrada oraz Ekotechu czołowi producenci będą prezentować maszyny i urządzenia wykorzystywane w gospodarce odpadami, transporcie odpadów oraz usług związanych z segregowaniem śmieci. Pojawią się tam m.in. odśnieżarki oraz mobilne myjnie.

Najlepsi z najlepszych w branży budownictwa infrastrukturalnego

W trakcie Targów Budownictwa Infrastrukturalnego Autostrada Nowa Infrastruktura najlepsze z oferowanych produktów otrzymują wyróżnienia i nagrody targowe podczas uroczystej gali. Wystawcy zostają nagrodzeni także m.in. za atrakcyjny i nowoczesny sposób prezentacji stoiska czy elegancki sposób wystąpienia targowego.

Do zobaczenia w 2024 roku

Targi Budownictwa Infrastrukturalnego Autostrada Nowa Infrastruktura potrwają od 10 do 11 kwietnia 2024 roku w Targach Kielce.

 

Aktualności
23 lutego 2024
Michał Wasilewski z Aim HSE dołączył do grona prelegentów na Targach Autostrada Nowa Infrastruktura. Poprowadzi prezentację w ramach debaty „Zoptymalizowana budowa. Jak zapewnić bezpieczeństwo na placu budowy?”.
24 stycznia 2024
Producent nowoczesnych, energooszczędnych opraw oświetleniowych oraz systemów sterowania zaprezentuje swoją ofertę podczas Targów Budownictwa Infrastrukturalnego AUTOSTRADA Nowa Infrastruktura już w kwietniu!
22 stycznia 2024
Eksperci z Kancelarii JDP zajmującej się obsługą prawną procesu budowlano-inwestycyjnego uczestniczyć będą w Targach Budownictwa Infrastrukturalnego Autostrada Nowa Infrastruktura zaplanowanych od 10 do 11 kwietnia 2024 roku w kieleckim ośrodku wystawienniczym. Prawnicy z kancelarii JDP w ramach otwartej prelekcji omówią prawne aspekty najczęściej pojawiających się sporów na linii Zamawiający – Wykonawca – Podwykonawca.
16 stycznia 2024
Jakość, innowacje i tradycje z Turyngii zaprezentuje firma CFF GmbH & Co. KG – producent włókien celulozowych na Targach Budownictwa Infrastrukturalnego w kieleckim ośrodku wystawienniczym już w kwietniu!
14 stycznia 2024
Producent i dostawca soli do utrzymania dróg zaprezentuje swoją ofertę podczas Targów Budownictwa Infrastrukturalnego zaplanowanych od 10 do 11 kwietnia w kieleckim ośrodku wystawienniczym.
20 grudnia 2023
Pięć gmin dostało maksymalne dofinansowanie w wysokości 4 mln zł; kilkanaście – kwotę bardzo zbliżoną. Zobacz, które miejscowości będą mogły oszczędzić nawet do 1 miliarda złotych na kosztach związanych z oświetleniem oraz dowiedz się, jak przeprowadzić modernizację oświetlenia, aby uzyskać zakładane oszczędności!
15 grudnia 2023
Panel zaplanowany w trakcie targów pomoże nie tylko podnieść standardy pracy w firmie oraz dostosować się do rosnących wymagań inwestorów. To także znakomita okazja do spotkania mnóstwa ekspertów z branży, dzielenia się wiedzą oraz poradami m.in. w kwestii optymalizacji pracy na placu budowy. Debata skierowana została, aż do pięciu grup zawodowych. Sprawdź, jak zgłosić swój udział!
12 grudnia 2023
Koszty związane z oświetleniem ulicznym dla wielu gmin stanowią duże obciążenie finansowe. W związku z podwyżkami cen energii, coraz więcej zarządów rozważa wymianę energochłonnych opraw oświetleniowych na bardziej ekonomiczne. Debata zorganizowana w pierwszy dzień Targów Budownictwa Infrastrukturalnego zostanie inspiracją oraz przyniesie wiele praktycznych rozwiązań.
28 listopada 2023
Producent pługów do odśnieżania dróg, marka, której zaufało ponad 20 firm z branży polskiej i zagranicznej dołączyła do grona wystawców na Targach Budownictwa Infrastrukturalnego. Wydarzenie zostało zaplanowane od 10 do 11 kwietnia 2024 roku.
PATRONAT HONOROWY
Partner
Główny Patron Medialny
Patronat medialny