Do wydarzenia pozostało...
Podziel się wydarzeniem

dubit

Unikatowe samochody, tuning na światowym poziomie i sprzęt z najwyższej półki. DUB IT wraca do Kielc!

DUB IT TUNING FESTIVAL po rocznej przerwie wraca na Targi Kielce! Po raz kolejni pasjonaci motoryzacji będą mieli okazję podziwiać najbardziej skrupulatnie i kreatywnie przerobione samochody, porozmawiać z ich właścicielami i spotkać innych podobnych sobie zwolenników „poprawiania fabryki”.

DUB IT to przede wszystkim samochody, które do tej pory można było spotkać tylko na instagramowych kontach i na youtubowych filmikach. Jak mówią pomysłodawcy wystawy - Nie ma i nie będzie lipy. Tylko najwyższa, światowa półka.

Podczas motoryzacyjnego święta w Targach Kielce obecne będą najważniejsi gracze sprzętu tuningowego. Samochody modyfikowane oraz klasyki, strefa driftu, detailingu, akcesoria zewnętrzne oraz osprzęt do modyfikacji mechanicznej.

Czekamy na was 25-26 czerwca 2022 roku w Targach Kielce!

Aktualności
18 maja 2022
Souczek Detailing jest częścią rodziny DUB IT! Tuning Festival. Znana firma zajmująca się kompleksową pielęgnacją samochodów zajmie całą halę targową.
12 maja 2022
Festiwal DUB IT! spełnia wszystkie oczekiwania. Nie kręcą cię turbiny, ale po nocy śni ci się chrom? 25-26 czerwca w Targach Kielce pojawią się najlepiej odrestaurowane i najrzadsze klasyki świata motoryzacji.
21 kwietnia 2022
Grzegorz Ludwicki kierowca startujący w Driftingowych Mistrzostwach Polski, King of Europe, Drift Open w klasie Masters. Grzegorz wystartuje swoim przerobionym BMW E30 z japońskim silnikiem 2JZ, znanym m. in. z Toyoty Supry. Wzmocniona jednostka Grzegorza może pochwalić się mocą 800 koni mechanicznych.
29 czerwca 2019
Daj się przewieźć Bartkowi Ostałowskiemu w Drift Taxi! To wyjątkowa okazja i niesamowite przeżycie. Zapraszamy dziś i jutro do godziny 18.00 do Targów Kielce.
28 czerwca 2019
To największe w tej części Polski wydarzenie dla miłośników motoryzacji. Niesamowita prędkość, wyjątkowe tuningowane samochody, Drift Battle, zawody car audio i ogrom atrakcji! Zapraszamy na te naprawdę głośne targi w ten weekend od 10.00 do 18.00.
11 czerwca 2019
Poliuretan nazywany jest tworzywem o nieograniczonych możliwościach z którego można uzyskać tuleje o różnych twardościach w zależności od indywidualnych zapotrzebowań, potrzeb kierowców - do komfortowej jazdy na co dzień lub sportów samochodowych.
11 czerwca 2018
Podczas największego święta motoryzacji w Targach Kielce firma Madrex pokaże co oznacza drifiting w rozmiarze XXL. Ich wyjątkowy Renault Premium podczas pokazów driftowych ma szansę wykręcić niejedną pokaźnych rozmiarów ósemkę.
25-26.06.2022
    25-26.06.2022