dubit DUB IT Tuning Festival w Targach Kielce Kolejna edycja widowiskowego święta motoryzacji ponownie w Kielcach

Targi DUB IT Tuning Festival to prawdziwa gratka dla wszystkich fanów motoryzacji. Zapraszamy do Targów Kielce w dniach 11-12 lipca 2020 r.

W programie IX edycji wydarzenia znajdą się między innymi widowiskowe pokazy driftu, prezentacja profesjonalnego tuningu oraz aut luksusowych. Nie zabraknie porad z zakresu pielęgnacji i konserwacji aut.

Kieleckie święto motoryzacji corocznie zrzesza tysiące fanów z całego świata. Zwiedzający mogą podziwiać najbardziej spektakularne przemiany motoryzacyjne, superszybkie auta czy retro klasyki.

Targi Kielce podczas DUB IT Tuning Festival gwarantują wszystkim gościom dreszcz motoryzacyjnych emocji oraz sportową rywalizację. Liczy się każda sekunda, precyzja i doświadczenie.

Ostatnia edycja imprezy cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. Wakacyjną zabawę urozmaicała niesamowita atmosfera wydarzenia oraz specjalna strefa foodtrucków.

Aktualności
29 czerwca 2019
ONYXCAR znany także jako Autoprezent nie pierwszy raz jest wystawcą podczas kieleckiego święta motoryzacji. Goście odwiedzający Targi Kielce w ten weekend mogą skorzystać z przejażdżki po mieście luksusowymi autami!
29 czerwca 2019
Daj się przewieźć Bartkowi Ostałowskiemu w Drift Taxi! To wyjątkowa okazja i niesamowite przeżycie. Zapraszamy dziś i jutro do godziny 18.00 do Targów Kielce.
28 czerwca 2019
To największe w tej części Polski wydarzenie dla miłośników motoryzacji. Niesamowita prędkość, wyjątkowe tuningowane samochody, Drift Battle, zawody car audio i ogrom atrakcji! Zapraszamy na te naprawdę głośne targi w ten weekend od 10.00 do 18.00.
11 czerwca 2019
Poliuretan nazywany jest tworzywem o nieograniczonych możliwościach z którego można uzyskać tuleje o różnych twardościach w zależności od indywidualnych zapotrzebowań, potrzeb kierowców - do komfortowej jazdy na co dzień lub sportów samochodowych.
11 czerwca 2018
Podczas największego święta motoryzacji w Targach Kielce firma Madrex pokaże co oznacza drifiting w rozmiarze XXL. Ich wyjątkowy Renault Premium podczas pokazów driftowych ma szansę wykręcić niejedną pokaźnych rozmiarów ósemkę.
Patronat medialny
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy