Do wydarzenia pozostało...

Ulga podatkowa za udział w targach ❱❱

dub-it-kup-bilet

Zapach spalin, klasyki, supersamochody, pokazy driftu - święto tuningu w Targach Kielce już w czerwcu!

dubit

MUBI DUB IT Tuning Festiwal to obowiązkowy punkt w kalendarzu wszystkich miłośników motoryzacji. W tym roku pasjonaci klasyków, samochodów modyfikowanych i driftu spotkają się 24-25 czerwca 2023 już po raz dziesiąty. Z okazji jubileuszu przygotowano kilka niespodzianek. Emocje gwarantowane!

Już pod koniec czerwca tereny zewnętrzne kieleckiego ośrodka zamienią się w prawdziwy tor do driftu, a w powietrzu unosić się będzie charakterystyczny zapach palonej gumy. Nie mniej ciekawie będzie w halach Targów Kielce, gdzie lśniące auta, te klasyczne oraz poddane przeróżnym modyfikacjom, z każdej strony zachęcać będą do ich obejrzenia. W trakcie festiwalu pojawią się zarówno włoskie supersamochody, wiele innych europejskich modeli dla twardzieli, jak i klasyczne auta odrestaurowywane przez prawdziwych pasjonatów.

Classicauto Market wraca!

Giełda klasyków to obowiązkowy punkt czerwcowego Festiwalu Dub It! Znajdziecie tu wszystko: od drobnych gadżetów reklamowych z czasów słusznie minionej epoki, przez rowery Jubilat wyciągnięte z szopy stryjka, aż po wysokiej klasy zabytkowe auta z naklejką „sprzedam”. Swoje stoisko będzie miał również magazyn „Classicauto”, w którym znajdziecie archiwalne wydania oraz wiele gadżetów. Wyjątkowe pojazdy przyciągające wzrok fanów motoryzacji i towarzyszące im piękne hostessy to tylko część corocznego święta tuningu.

DRIFT TAXI i wiele innych atrakcji

Czerwcowy festiwal jak zawsze dostarczy wielkich emocji, które zagwarantują profesjonalni kierowcy. Ci zaprezentują swoje umiejętności jazdy „bokiem” na specjalnie zaaranżowanym torze. Widzowie będą mogli skorzystać także z możliwości przejażdżki autami o mocy ponad 300 KM z zawodowymi kierowcami w ramach Drift Taxi. Zapach palonej gumy, kłęby dymu i ryk silników przez dwa dni unosić się będą w powietrzu i zwiastować wielkie motoryzacyjne święto w Targach Kielce. Zewnętrzne pokazy i zawody odbywać się będą pod egidą MTN Kielce Street Racing.

Strefa autodetailingu i super car

Lamborghini, Ferrari i wiele innych luksusowych, sportowych aut zobaczycie w strefie „super car”. Auta, które na co dzień stoją w garażach piłkarzy, aktorów i celebrytów, teraz będą na wyciągnięcie ręki. Odpowiedzialny za tę strefę Souczek Detailing, przygotuje również warsztaty i szkolenia z autodetailingu. Zwiedzający w trakcie wydarzenia będą mogli zapoznać się z pełną gamą akcesoriów do swoich samochodów, w tym: felg, kosmetyków i wielu gadżetów.

Gwiazdy motoryzacji i coś dla najmłodszych

W ramach wydarzenia odbędą się również liczne spotkania z ludźmi świata motorsportu, którzy na scenie dzielić się będą historiami związanymi z ich zainteresowaniem motoryzacją, doświadczeniem w odrestaurowywaniu starych aut i rozmaitym modyfikacjom, którym są poddawane. Przez dwa dni uczestnicy rywalizować będą w konkursach m.in. na najlepszy sprzęt audio. Swoje miejsce znajdą również najmłodsi pasjonaci motoryzacji. Na nich czekać będzie specjalna przestrzeń z placem zabaw, animacjami i gokartami. Wielkie motoryzacyjny piknik uzupełni strefa gastro z Food Truckami. 

Festiwal Tuningu MUBI DUB IT to miejsce dla prawdziwych mężczyzn, którzy lubią ryk silników i zapach spalin oraz kobiet, które coraz częściej z przytupem wkraczają do świata motorsportu. Zapraszamy do Targów Kielce już 24-25 czerwca 2023 roku. Sponsorem Strategicznym wydarzenia jest MUBI – porównywarka i kalkulator ubezpieczeń, a Głównym Partnerem ORLEN OIL.

Aktualności
30 maja 2023
Ryk silników, pisk opon i swąd palonej gumy to typowe oznaki zawodów driftingowych! Emocji związanych z jazdą bokiem po specjalnie wytyczonej trasie z całą pewnością nie zabraknie od 24 do 25 czerwca podczas Mubi Dub It Tuning Festival!
24 maja 2023
Położony między Skarżyskiem-Kamienna, a Radomiem tor jest jednym z najnowocześniejszych motoryzacyjnych obiektów szkoleniowo-treningowych w Polsce. Liczący 3,5 km tor wraz z budynkiem konferencyjno-hotelowym pozwala przeprowadzać szkolenia praktyczne i teoretyczne na najwyższym europejskim poziomie.
23 maja 2023
Obok samochodów tuningowanych, supercarów, giełdy klasyków, pokazów driftu i strefy autodetailingu od 24 do 25 czerwca w Targach Kielce czekają Was spotkania z przedstawicielami świata motorsportu. Jednym z gości odwiedzających wydarzenie będzie znany motoryzacyjny influencer @JagodowyTV.
28 kwietnia 2023
Luksusowy salon pielęgnacji i personalizacji aut przygotowuje na tegoroczne spotkanie pasjonatów motoryzacji wiele atrakcji i niespodzianek. Odwiedzając 24 i 25 czerwca Targi Kielce i strefę autodetailingu czekać będą na Was m.in. szkolenia z zakresu detailingu, zmiany koloru, czy aplikacji folii ochronnej.
21 kwietnia 2023
MUBI DUB IT Tuning Festiwal to obowiązkowy punkt w kalendarzu wszystkich miłośników motoryzacji. W tym roku pasjonaci klasyków, samochodów modyfikowanych i driftu spotkają się 24-25 czerwca 2023 w Targach Kielce już po raz dziesiąty.
13 kwietnia 2023
Zgłoś się do rywalizacji w zawodach organizowanych przez Auto Pasja Kielce podczas najbliższej edycji MUBI Dub It Tuning Festival!
29 marca 2023
Czerwcowe wydarzenie to obowiązkowy punkt w kalendarzu wszystkich miłośników motoryzacji. Tym bardziej cieszy nas fakt, że ekipę pasjonatów i zapaleńców wesprze Mubi, które zostało Sponsorem Strategicznym.
05 lipca 2022
Drewniana podstawa wycięta z elementu tunelu technicznego starego warsztatu samochodowego, jako nóżka fragment kierownicy motocykla, uchwyt zrobiony z wygiętego klucza, a na szczycie działający klakson z Yamahy XV750. Z takich elementów składa się unikatowy „puchar” stworzony przez stowarzyszenie Kieleckie Klasyki jako podziękowanie za organizację wystawy samochodów klasycznych przy okazji Festiwalu Tuningu DUB IT! 2022.
26 czerwca 2022
Wiele osób przyszło na spotkanie z Patrykiem Mikiciukiem, popularnym dziennikarzem motoryzacyjnym związanym z TVN Turbo, podczas targów DUB IT! w Kielcach. Pasjonat, znany z programów, "Automaniak", „Polskie Porsche” czy "Klasyka Patryka Mikiciuka", dzielił się własnymi doświadczeniami z kupna aut, a także ogromną wiedzą o najnowszych trendach w produkcji samochodów.
26 czerwca 2022
Autorzy niezwykłych pomysłów na modyfikację auta zostali nagrodzeni drugiego dnia targów DUB IT! w Kielcach.  Stowarzyszenie VAG doceniło w modelach kunszt i klimatyczną koncepcję.   
26 czerwca 2022
W Targach Kielce od rana tłumnie gromadzą się fani motoryzacyjnych popisów. Widowiskowe drifty zapierają dech. Do godziny 18 można tu podziwiać  kreatywnie przerobione samochody i rozmawiać z ich właścicielami, a także oglądać piękne kieleckie klasyki. Jest także wiele dodatkowych atrakcji.
25 czerwca 2022
Zakończył się pierwszy dzień Festiwalu Tuningu DUB IT! w Targach Kielce. Ponad 200 aut zlotowych, prawie 100 uczestniów turnieju drift, kilkadziesiąt aut klasycznych i strefa detailingu z autami wartymi po kilka milionów złotych każdy. Festiwal wrócił po przerwie i od razu zrobił ogólnopolskie wrażenie.
15 czerwca 2022
Wystawa Klasyków, będąca częścią festiwalu DUB IT! ugości wyjątkową motoryzacyjną perełkę - w pełni odrestaurowanego Peugeota 201 z 1931 roku.
15 czerwca 2022
Magazyn CLASSICAUTO wesprze medialnie klasyczną część festiwalu DUB IT! w Targach Kielce.
15 czerwca 2022
Wiktoria Jurczewska dziennikarka Polskiego Radia Kierowców, weźmie udział w Drift Battle MTN podczas Festiwalu DUB IT!
14 czerwca 2022
Tuning samochodowy to nie tylko uczta dla oczu, ale także dla uszu. Przy okazji Dub It Tuning Festiwal odbędą się Zawody Car Audio dla Amatorów i Profesjonalistów. Organizatorem zawodów jest Auto Pasja.
18 maja 2022
Souczek Detailing jest częścią rodziny DUB IT! Tuning Festival. Znana firma zajmująca się kompleksową pielęgnacją samochodów zajmie całą halę targową.
12 maja 2022
Festiwal DUB IT! spełnia wszystkie oczekiwania. Nie kręcą cię turbiny, ale po nocy śni ci się chrom? 25-26 czerwca w Targach Kielce pojawią się najlepiej odrestaurowane i najrzadsze klasyki świata motoryzacji.
21 kwietnia 2022
Grzegorz Ludwicki kierowca startujący w Driftingowych Mistrzostwach Polski, King of Europe, Drift Open w klasie Masters. Grzegorz wystartuje swoim przerobionym BMW E30 z japońskim silnikiem 2JZ, znanym m. in. z Toyoty Supry. Wzmocniona jednostka Grzegorza może pochwalić się mocą 800 koni mechanicznych.
29 czerwca 2019
Daj się przewieźć Bartkowi Ostałowskiemu w Drift Taxi! To wyjątkowa okazja i niesamowite przeżycie. Zapraszamy dziś i jutro do godziny 18.00 do Targów Kielce.
28 czerwca 2019
To największe w tej części Polski wydarzenie dla miłośników motoryzacji. Niesamowita prędkość, wyjątkowe tuningowane samochody, Drift Battle, zawody car audio i ogrom atrakcji! Zapraszamy na te naprawdę głośne targi w ten weekend od 10.00 do 18.00.
11 czerwca 2019
Poliuretan nazywany jest tworzywem o nieograniczonych możliwościach z którego można uzyskać tuleje o różnych twardościach w zależności od indywidualnych zapotrzebowań, potrzeb kierowców - do komfortowej jazdy na co dzień lub sportów samochodowych.
11 czerwca 2018
Podczas największego święta motoryzacji w Targach Kielce firma Madrex pokaże co oznacza drifiting w rozmiarze XXL. Ich wyjątkowy Renault Premium podczas pokazów driftowych ma szansę wykręcić niejedną pokaźnych rozmiarów ósemkę.
SPONSOR STRATEGICZNY
PARTNER GŁÓWNY TARGÓW
PARTNER TARGÓW
Partnerzy medialni
NA TARGI ZAPRASZAJĄ