AtoPsoriaDerm (27.06.2020)

IV Targi dla Pacjentów z Łuszczycą, Łuszczycowym Zapaleniem Stawów i Atopowym Zapaleniem Skóry

AtoPsoriaDerm w nowym terminie

Ponad 400 osób z różnych rejonów Polski, szeroka gama najnowocześniejszych preparatów oraz konferencja pełna specjalistów, połączona z wykładami i praktycznymi poradami – taki wymiar miała ubiegłoroczna edycja wydarzenia skierowanego dla Pacjentów z Łuszczycą, Łuszczycowym Zapaleniem Stawów i Atopowym Zapaleniem Skóry AtoPsoriaDerm. Stan światowej pandemii i okoliczności w jakim przyszło wszystkim funkcjonować, nie pozwala na organizację wydarzenia w zaplanowanym terminie, tj. 27.06.2020 r.

Zdrowie ogółu jest dla nas najważniejsze. W trosce o bezpieczeństwo Wystawców i Zwiedzających, po przeanalizowaniu kalendarza Targów Kielce, jako najlepsze rozwiązanie wybraliśmy czerwiec 2021 roku. Pozostały czas do wydarzenia traktujemy jako okazję do wymiany idei oraz wprowadzania nowych pomysłów. Dołożymy wszelkich starań, aby kolejna edycja targów AtoPsoriaDerm w nowym terminie była jeszcze bardziej atrakcyjna.

Liczymy na zrozumienie ze strony wszystkich, którzy planowali wizytę na kieleckim ośrodku wystawienniczym. Wierzymy, że kolejne spotkanie znów sprawdzi się jako świetne miejsce integracji środowiska lekarzy, pacjentów i ich rodzin.


Organizatorzy:

Targi Kielce - logo więtokrzyskie stowarzyszenie chorych na łuszczycę koalicja na rzecz walki z łuszczycą

Polecamy:

febumed    
     
Aktualności
07 czerwca 2019
Kilkanaście zdjęć z „biedronkowej” sesji, która powstała wiosną w ogrodzie włoskim dawnego Pałacu Biskupów Krakowskich w Kielcach można podziwiać podczas targów Atopsoriaderm 2019 w Centrum Kongresowym kieleckiego ośrodka wystawienniczego. Można także zrobić sobie zdjęcie…
03 czerwca 2019
Na III Targach dla Pacjentów z Łuszczycą, Łuszczycowym Zapaleniem Stawów oraz Atopowym Zapaleniem Skóry zaprezentuje się marka Sensolium.
07 maja 2019
Książka pt. „Atopowe Zapalenie Skóry” napisana pod redakcją prof. Joanny Narbutt oraz prof. Rafała Pawliczaka to nowość od wydawnictwa Termedia. Jest ona skierowana nie tylko do specjalistów, ale może również stanowić cenną wiedzę dla każdego pacjenta cierpiącego na to schorzenie.
12 czerwca 2018
Bezpłatne targi dla Pacjentów z Łuszczycą, Łuszczycowym Zapaleniem Stawów i Atopowym Zapaleniem Skóry w Targach Kielce zgromadziły 30 firm, odwiedziło je ponad 400 osób.
Patronat:
Patronat medialny: