AtoPsoriaDerm (27.06.2020)

IV Targi dla Pacjentów z Łuszczycą, Łuszczycowym Zapaleniem Stawów i Atopowym Zapaleniem Skóry

Do wydarzenia pozostało
Podziel się wydarzeniem

AtoPsoriaDerm w Targach Kielce

IV Targi dla Pacjentów z Łuszczycą, Łuszczycowym Zapaleniem Stawów i Atopowym Zapaleniem Skóry Bezpłatne targi i konferencja z wykładami specjalistów odbędzie się 27 czerwca 2020 roku w Targach Kielce.

AtoPsoriaDerm to ogólnopolskie wydarzenie edukacyjno-promocyjne, stworzone z myślą o chorych na łuszczycę i atopowe zapalenie skóry, organizowane po raz czwarty w Centrum Kongresowym Targów Kielce. Jest to unikatowa w skali kraju inicjatywa łącząca zarówno targi, konferencję z wykładami ekspertów oraz praktycznymi poradami.

Wydarzenie powstało z inspiracji Świętokrzyskiego Stowarzyszenia Chorych na Łuszczycę „Razem Raźniej” i Koalicji na Rzecz Walki z Łuszczycą i Łuszczycowym Zapaleniem Stawów. W ubiegłorocznej edycji wzięło udział ponad 400 zainteresowanych osób - chorych i ich rodzin z różnych rejonów Polski.

Bezpłatne targi i konferencja pełna specjalistów jest dopasowana do potrzeb chorych. Zwiedzający będą mieli okazję zapoznać się z gamą najnowocześniejszych preparatów, przeznaczonych do pielęgnacji skóry problematycznej i wspomagających proces leczniczy. Na stoiskach będzie można skorzystać z wiedzy konsultantów i kupić wybrane produkty. AtoPsoriaDerm w Targach Kielce to również doskonała platforma integracji środowiska lekarzy, pacjentów i ich rodzin.

Zapraszamy 27 czerwca 2020 na targi i konferencję AtoPsoriaDerm w Centrum Kongresowym Targów Kielce. Wstęp jest bezpłatny.


Organizatorzy:

Targi Kielce - logo więtokrzyskie stowarzyszenie chorych na łuszczycę koalicja na rzecz walki z łuszczycą

Polecamy:

febumed    
     
Aktualności
07 czerwca 2019
Kilkanaście zdjęć z „biedronkowej” sesji, która powstała wiosną w ogrodzie włoskim dawnego Pałacu Biskupów Krakowskich w Kielcach można podziwiać podczas targów Atopsoriaderm 2019 w Centrum Kongresowym kieleckiego ośrodka wystawienniczego. Można także zrobić sobie zdjęcie…
03 czerwca 2019
Na III Targach dla Pacjentów z Łuszczycą, Łuszczycowym Zapaleniem Stawów oraz Atopowym Zapaleniem Skóry zaprezentuje się marka Sensolium.
07 maja 2019
Książka pt. „Atopowe Zapalenie Skóry” napisana pod redakcją prof. Joanny Narbutt oraz prof. Rafała Pawliczaka to nowość od wydawnictwa Termedia. Jest ona skierowana nie tylko do specjalistów, ale może również stanowić cenną wiedzę dla każdego pacjenta cierpiącego na to schorzenie.
12 czerwca 2018
Bezpłatne targi dla Pacjentów z Łuszczycą, Łuszczycowym Zapaleniem Stawów i Atopowym Zapaleniem Skóry w Targach Kielce zgromadziły 30 firm, odwiedziło je ponad 400 osób.
Patronat:
Patronat medialny:
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy