WYSTAWA PSÓW (19-20.11.2022)

XVII Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych WYSTAWA PSÓW

Królowały pudle i jamniki!

wystawa-psow-2022-galeria-02.jpg [137.89 KB] 7,5 tysiące psich piękności oraz ponad 5 tysięcy zwiedzających – tak w liczbach przedstawiało się tegoroczne wielkie święto czworonogów. Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych oraz Klubowa Wystawa Terierów odbyły się w kieleckim ośrodku w listopadzie.

Obok najpiękniejszych psiaków na zwiedzających czekało dużo dodatkowych atrakcji. Ci, którzy własne pieski pozostawili w domach chętnie odwiedzali Zoo Salon i robili zakupy, żeby nie rozczarować swoich podopiecznych wracając do domu bez przysmaku, nowej smyczy czy bardzo wygodnego legowiska. Najmłodsi z otwartymi buziami oglądali pokazy. Na aplauz mogły liczyć mopsy z grupy o nazwie „Wesołe pieczywo” czy psy policyjne prezentujące swoje służbowe umiejętności. Gromkie brawa zdobywali poprzebierani uczestnicy konkursu „Sabat Łysa Góra Show”. Nie zabrakło także, organizowanych tradycyjnie co rok konkursów sportowych dla najmniejszych miłośników czworonogów.

Udało się „Podać pomocną łapkę”

Wystawy Psów Rasowych to nie tylko świetna okazja do podziwiania psich piękności, ale także doskonały moment żeby pomóc pieskom, którym trochę mniej układa się w życiu. Podczas odbywającej się już po raz kolejny autorskiej akcji Targów Kielce „Podaj pomocną łapkę”  udało się wesprzeć podopiecznych Fundacji Pomocy Golden Retrievierom AUREA z Warszawy.

Aktualności
18 listopada 2022
Po raz kolejny hale Targów Kielce zapełnią się psimi pięknościami. Tym razem w kieleckim ośrodku wystawienniczym najpiękniejsi przedstawiciele ras będą rywalizować w Międzynarodowej Wystawie w randze CACIB oraz w Klubowej Wystawie Terierów. Uzupełnieniem wystawy jak co roku będą Targi Artykułów dla Zwierząt Domowych ZOO Salon.
30 września 2022
W halach kieleckiego ośrodka już za niecałe dwa miesiące odbędą się Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych w randze CACIB oraz Klubowa Wystawa retrieverów. Tradycyjnie tym wydarzeniom towarzyszyć będzie ZOO SALON czyli Targi Artykułów dla Zwierząt Domowych.
Patronat honorowy:
Patronat medialny