krewetki.jpg

Poznaj ofertę Targów ZOO SALON!

30 września 2022
W halach kieleckiego ośrodka już za niecałe dwa miesiące odbędą się Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych w randze CACIB oraz Klubowa Wystawa retrieverów. Tradycyjnie tym wydarzeniom towarzyszyć będzie ZOO SALON czyli Targi Artykułów dla Zwierząt Domowych.

Goście „psiego” weekendu w Targach Kielce będą mogli liczyć na pełny asortyment produktów dla swych pupili. Do udziału w Targach ZOO SALON swój udział zgłosiło już kilkudziesięciu wystawców z całego kraju. Sklep NASZPUPIL zaprezentuje całą gamę zdrowych, naturalnych przysmaków.  Kolejny wystawca Gilbertson & Page Ltd to rodzinna firma z siedzibą w hrabstwie Hertfordshire, zarządzana przez profesjonalny zespół, produkuje karmę dla psów od 1873 roku. Ponieważ nie samym jedzeniem zwierzak żyje marka TIGO przywiezie do Targów Kielce legowiska, transportery, maty samochodowe.

Wystawy oraz Targi ZOO Salon odbędą się od 19 do 20 listopada.

Polecane aktualności
18 listopada 2022
Po raz kolejny hale Targów Kielce zapełnią się psimi pięknościami. Tym razem w kieleckim ośrodku wystawienniczym najpiękniejsi przedstawiciele ras będą rywalizować w Międzynarodowej Wystawie w randze CACIB oraz w Klubowej Wystawie Terierów. Uzupełnieniem wystawy jak co roku będą Targi Artykułów dla Zwierząt Domowych ZOO Salon.
10 listopada 2022
Jednym z wystawców Targów Artykułów dla Zwierząt Domowych jest firma GROOMER.COM.PL. Zapraszamy do Targów Kielce od 19 do 20 listopada.