IMG-8504.JPG

To będzie wspaniała Wystawa Psów Rasowych

18 listopada 2022
Po raz kolejny hale Targów Kielce zapełnią się psimi pięknościami. Tym razem w kieleckim ośrodku wystawienniczym najpiękniejsi przedstawiciele ras będą rywalizować w Międzynarodowej Wystawie w randze CACIB oraz w Klubowej Wystawie Terierów. Uzupełnieniem wystawy jak co roku będą Targi Artykułów dla Zwierząt Domowych ZOO Salon.

Jak mówią organizatorzy najliczniej reprezentowane rasy to jamniki i pudle. Czy mówimy już o renesansie tych niegdyś modnych, obecnie zapomnianych ras? Warto odwiedzić Wystawę i się przekonać.

Dla zwiedzający, którzy własne pieski pozostawią w domach szeroką ofertę przygotowali wystawcy Zoo Salonu czyli Targów Artykułów Zwierząt Domowych towarzyszących wystawom. Rośnie świadomość konsumentów jeżeli chodzi o skład spożywanych posiłków, coraz częściej także właściciele bacznie przyglądają się temu co je ich pupil. Warto zapoznać się z bogatą ofertą karm prezentowanych przez dystrybutorów i producentów. Świadomi właściciel będą mogli się także zaopatrzyć w suplementy diety czy specjalne oleje przygotowane dla czworonożnych przyjaciół. Nie zabraknie pięknych i wygodnych legowisk, personalizowanych smyczy czy przyrządów niezbędnych w pracy groomera.

Będą pokazy psow!

Obok psich piękności oraz pełnego asortymentu akcesoriów dla zwierzaków, na gości Targów Kielce będą czekały także inne atrakcje. Występy utalentowanych mopsów  formacji „Wesołe pieczywo” czy pokaz pracy psów policyjnych oraz pokaz psiego posłuszeństwa z pewnością zachwycą publiczność. Nie zabraknie także konkursów  i zabaw  dla najmłodszych miłośników zwierzaków. Jak co roku odbędzie się także konkurs „Sabat Łysa Góra Show” czyli wspólne przebieranie się właścicieli i ich pupili.

Targi Kielce charytatywnie

Tradycyjnie już podczas Międzynarodowej Wystawy Psów Rasowych odbędzie się autorska akcja Targów Kielce „Podaj pomocną łapkę”. W tym roku pomoc od gości Wystawy otrzyma Fundacja Pomocy Goldenom AUREA z Warszawy. Podstawowym celem fundacji jest udzielanie wszechstronnej pomocy bezdomnym, porzuconym, krzywdzonym, niechcianym, chorym zwierzętom, w szczególności psom rasy Golden Retriever. W czasie wystawy przedstawiciele fundacji będą także poruszali tak ważne kwestie jak niewspieranie „pseudohodowli”  czyli uświadamianie przyszłych posiadaczy czworonogów tej rasy. Dla uczestników wystawy oraz Targów Artykułów dla Zwierząt Domowych ZOO Salon fundacja przygotowała także część bazarkową.

Pełny program wydarzenia

Na terenie Wystawy mogą przebywać wyłącznie psy zdrowe, posiadające komplet aktualnych szczepień, zgłoszone na daną wystawę.

Ceny biletów wstępu:

normalny: 20 zł

ulgowy do 14 roku życia: 15 zł

dzieci do 4 roku życia - wstęp bezpłatny

Godziny otwarcia targów:

19.11.2022: 10.00–18.00

20.11.2022: 10.00–18.00

Polecane aktualności
10 listopada 2022
Jednym z wystawców Targów Artykułów dla Zwierząt Domowych jest firma GROOMER.COM.PL. Zapraszamy do Targów Kielce od 19 do 20 listopada.
30 września 2022
W halach kieleckiego ośrodka już za niecałe dwa miesiące odbędą się Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych w randze CACIB oraz Klubowa Wystawa retrieverów. Tradycyjnie tym wydarzeniom towarzyszyć będzie ZOO SALON czyli Targi Artykułów dla Zwierząt Domowych.