5.jpg

Jesteś groomerem odwiedź ZOO Salon

10 listopada 2022
Jednym z wystawców Targów Artykułów dla Zwierząt Domowych jest firma GROOMER.COM.PL. Zapraszamy do Targów Kielce od 19 do 20 listopada.

Firmę GROOMER.COM.PL powstała w 2006 roku i od samego początku jej misją było zaspokajanie potrzeb osób zajmujących się zawodowo pielęgnacją zwierząt - groomerów, hodowców, wystawców i weterynarzy oraz właścicieli zwierząt domowych, których pasją jest nienaganny wygląd i zdrowie ich pupili. Filozofia firmy opiera się na przekonaniu założycieli, że zwierzęta to członkowie rodziny, więc należy im się wszystko co najlepsze. Dzięki temu podejściu produkty są dobierane do oferty bardzo starannie. Na stoisku firmy GROOMER.COM.PL będzie można znaleźć, sprawdzone i bezpieczne kosmetyki, narzędzia oraz akcesoria niezbędne do pielęgnacji zwierząt i dla ich codziennego życia.

 

Polecane aktualności
18 listopada 2022
Po raz kolejny hale Targów Kielce zapełnią się psimi pięknościami. Tym razem w kieleckim ośrodku wystawienniczym najpiękniejsi przedstawiciele ras będą rywalizować w Międzynarodowej Wystawie w randze CACIB oraz w Klubowej Wystawie Terierów. Uzupełnieniem wystawy jak co roku będą Targi Artykułów dla Zwierząt Domowych ZOO Salon.
30 września 2022
W halach kieleckiego ośrodka już za niecałe dwa miesiące odbędą się Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych w randze CACIB oraz Klubowa Wystawa retrieverów. Tradycyjnie tym wydarzeniom towarzyszyć będzie ZOO SALON czyli Targi Artykułów dla Zwierząt Domowych.