TARGI PRACY ()

XXIII Ogólnopolskie Targi Pracy TARGI PRACY

XXIII OTP zostały odwołane!

Ze względu na rozprzestrzenianie się koronawirusa, zaplanowane na 21 kwietnia 2020 roku, XXIII Ogólnopolskie Targi Pracy zostały odwołane!

Impreza wróci do kalendarza, gdy tylko będzie to możliwe i przede wszystkim bezpieczne!

Dziękujemy wszystkim wystawcom, którzy zgłosili akces do udziału w tej imprezie. Patronom honorowym – Pani Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej Marlenie Maląg, Panu Marszałkowi Województwa Świętokrzyskiego Andrzejowi Bętkowskiemu i Prezydentowi Miasta Kielce Bogdanowi Wencie za wsparcie. Patronom medialnym – Polskie Radio Kielce S.A., TVP3 Oddział Kielce, „Doradca Kariery”, „Forum Biznesu”, InterviewMe, Marka Pracodawcy, SpołecznieOdpowiedzialni.info, EmploYear, FriendlyWorkplace za opiekę komunikacyjną. Dziękujemy też wszystkim zaangażowanym w organizację XXIII Ogólnopolskich Targów Pracy!

Wrócimy tak szybko, jak tylko się da! Do zobaczenia w Kielcach!

Aktualności
14 kwietnia 2019
W tym roku 95 firm przedstawiło blisko 3670 miejsc pracy w aż 280 zawodach w hali G Targów Kielce.
08 kwietnia 2019
Kieleckie Targi Pracy odwiedzają nie tylko wystawcy z całej Polski. Gościliśmy wielokrotnie ambasady i firmy z blisko 10 krajów z całego świata. Co roku targom towarzyszy konferencja dla biznesu i szkolenia dla osób poszukujących nowego zatrudnienia.
08 kwietnia 2019
W tym roku targi odbędą się 16 kwietnia w godzinach od 11:00 do 14:30 w hali G Targów Kielce.
24 kwietnia 2018
Specjalista do spraw marketingu, menadżer do spraw logistyki i magazynowania, księgowy czy listonosz – to tylko kilka z ponad 3500 propozycji pracy jakie będą czekały na odwiedzających XXI Ogólnopolskie Targi Pracy w środę 25 kwietnia. Wstęp na targi jest bezpłatny i można na nie dojechać bezpłatnymi autobusami.
Partnerzy i patronaty
Patronat honorowy:
Patronat merytoryczny:
Partner medialny:
Patronat medialny