19639185cb5d690ad77e.jpg

Wystartowały XXII Ogólnopolskie Targi Pracy w Targach Kielce

14 kwietnia 2019
W tym roku 95 firm przedstawiło blisko 3670 miejsc pracy w aż 280 zawodach w hali G Targów Kielce.

Na XXII Ogólnopolskich Targach Pracy pojawili się nie tylko pracodawcy regionalni, ale również agencje pracy z innych miast, a nawet państw. Oferują oni zatrudnienie m.in. dla adwokatów, agentów ubezpieczeniowych, cukierników, elektryków, pracowników budowlanych, rolników, murarzy, hydraulików i spawaczy.

Podczas wydarzenia odbędą się prezentacje, w których będzie można posłuchać o celach i założeniach Świętokrzyskiego Kampusu Laboratoryjnego Głównego Urzędu Miar, Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji oraz o bazie usług rozwojowych polegających na wsparciu dla pracodawców i pracowników.

Swój panel poprowadzi również Świętokrzyski Oddział Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych, podczas którego będą omawiane m.in. nowe programy i dofinansowania do wynagrodzenia osób niepełnosprawnych. Szukający zatrudnienia mogą skorzystać z zajęć doradczych, na których specjaliści powiedzą jak zabrać się za szukanie pracy oraz udzielą informacji o formach wsparcia oferowanych przez MUP.

Tegoroczne XXII Ogólnopolskie Targi Pracypotrwają do godziny 14:30.

(JN)

 

Polecane aktualności
24 kwietnia 2018
Specjalista do spraw marketingu, menadżer do spraw logistyki i magazynowania, księgowy czy listonosz – to tylko kilka z ponad 3500 propozycji pracy jakie będą czekały na odwiedzających XXI Ogólnopolskie Targi Pracy w środę 25 kwietnia. Wstęp na targi jest bezpłatny i można na nie dojechać bezpłatnymi autobusami.
08 kwietnia 2019
W tym roku targi odbędą się 16 kwietnia w godzinach od 11:00 do 14:30 w hali G Targów Kielce.
08 kwietnia 2019
Kieleckie Targi Pracy odwiedzają nie tylko wystawcy z całej Polski. Gościliśmy wielokrotnie ambasady i firmy z blisko 10 krajów z całego świata. Co roku targom towarzyszy konferencja dla biznesu i szkolenia dla osób poszukujących nowego zatrudnienia.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy