95088745caaf4e45de38.jpg

Targi Pracy z Patronatem Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej Elżbiety Rafalskiej

08 kwietnia 2019
W tym roku targi odbędą się 16 kwietnia w godzinach od 11:00 do 14:30 w hali G Targów Kielce.

Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej Elżbieta Rafalska objęła patronat honorowy nad XXII Ogólnopolskimi Targami Pracy. Wraz z wyrażeniem zgody na sprawowanie patronatu organizatorzy otrzymali z sekretariatu Pani Minister życzenia pomyślnej realizacji przedsięwzięcia.

Po raz pierwszy Ogólnopolskie Targi Pracy w Kielcach cieszyły się patronatem ministra odpowiedzialnego za resort pracy w 2010 roku. Patronat nad tegoroczną edycją objęli również Andrzej Bętkowski - Marszałek Województwa Świętokrzyskiego i Bogdan Wenta – Prezydent Miasta Kielce. Te prestiżowe wyróżnienia podkreślają znaczenie kieleckiej imprezy jako największej w regionie i jednej z najstarszych i największych w kraju.

Partnerami w organizacji tegorocznych, XXII Ogólnopolskich Targów Pracy są: Główny Urząd Miar, Instytut Badań Edukacyjnych, Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych, InfoPraca.pl, Akademickie Biuro Karier Uniwersytetu Jana Kochanowskiego i Wojewódzki Urząd Pracy w Kielcach.

Kieleckie Targi Pracy odwiedzają nie tylko wystawcy z całej Polski. Gościliśmy wielokrotnie ambasady i firmy z Austrii, Finlandii, Holandii, Kanady, Irlandii Północnej, Niemiec i Norwegi. Co roku targom towarzyszy konferencja dla biznesu i szkolenia dla osób poszukujących nowego zatrudnienia. Dużym powodzeniem wśród tych drugich cieszy się też Strefa Doradztwa, w której można skonsultować swoje dokumenty aplikacyjne i porozmawiać ze specjalistami na temat swojej ścieżki kariery.

 

(JL)

Polecane aktualności
24 kwietnia 2018
Specjalista do spraw marketingu, menadżer do spraw logistyki i magazynowania, księgowy czy listonosz – to tylko kilka z ponad 3500 propozycji pracy jakie będą czekały na odwiedzających XXI Ogólnopolskie Targi Pracy w środę 25 kwietnia. Wstęp na targi jest bezpłatny i można na nie dojechać bezpłatnymi autobusami.
08 kwietnia 2019
Kieleckie Targi Pracy odwiedzają nie tylko wystawcy z całej Polski. Gościliśmy wielokrotnie ambasady i firmy z blisko 10 krajów z całego świata. Co roku targom towarzyszy konferencja dla biznesu i szkolenia dla osób poszukujących nowego zatrudnienia.
14 kwietnia 2019
W tym roku 95 firm przedstawiło blisko 3670 miejsc pracy w aż 280 zawodach w hali G Targów Kielce.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy