72982205adef4d441977.jpg
Targi Pracy w 2017 zgromadziły w Targach Kielce ponad 2500 osób szukających zatrudnienia

Szukasz pracy – odwiedź Targi Kielce

24 kwietnia 2018
Specjalista do spraw marketingu, menadżer do spraw logistyki i magazynowania, księgowy czy listonosz – to tylko kilka z ponad 3500 propozycji pracy jakie będą czekały na odwiedzających XXI Ogólnopolskie Targi Pracy w środę 25 kwietnia. Wstęp na targi jest bezpłatny i można na nie dojechać bezpłatnymi autobusami.

Podczas targów firmy rozpoczynają i realizują procesy rekrutacyjne. Jest to także doskonałe miejsce na zapoznanie się z ofertą szkoleń, kursów i studiów podyplomowych. W trakcie tegorocznego wydarzenia swoją ofertę zaprezentuje 110 pracodawców, na poszukujących zatrudnienia będą czekali przedstawiciele takich firm jak: ASWENT WENTYLACJA I KLIMATYZACJA, AUCHAN POLSKA, CHEMADIN EXPORT, EFFECT GLASS, GŁÓWNY URZĄD MIAR w WARSZAWIE czy HOTEL BINKOWSKI. Na odwiedzających targi będzie czekało także ponad 3500 ofert pracy. Wśród nich znajdą się oferty m.in. dla analityków, asystentów technicznych działu kooperacji, blacharzy samochodowych, cukierników, elektryków, czy florystów. Wszelkie potrzebne dane można znaleźć w zakładce „informacje dla zwiedzających”.

XXI Ogólnopolskie Targi Pracy zostały objęte patronatem Elżbiety Rafalskiej, Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, co podkreśla znaczenie wydarzenia w kraju. Patronat merytoryczny nad targami objął Ogólnopolski Konwent Agencji Pracy.

(UK)

Polecane aktualności
08 kwietnia 2019
W tym roku targi odbędą się 16 kwietnia w godzinach od 11:00 do 14:30 w hali G Targów Kielce.
08 kwietnia 2019
Kieleckie Targi Pracy odwiedzają nie tylko wystawcy z całej Polski. Gościliśmy wielokrotnie ambasady i firmy z blisko 10 krajów z całego świata. Co roku targom towarzyszy konferencja dla biznesu i szkolenia dla osób poszukujących nowego zatrudnienia.
14 kwietnia 2019
W tym roku 95 firm przedstawiło blisko 3670 miejsc pracy w aż 280 zawodach w hali G Targów Kielce.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy