Do wydarzenia pozostało...
NA TARGI RECYKLING 2024 ZAPRASZAJĄ M.IN.:

recykling-01

linked-logo.png [21.67 KB]

Targi Recykling częścią „Przemysłowej Jesieni w Targach Kielce”

Najbliższa edycja Targów Recykling odbędzie się od 24 do 25 września 2024 roku i będzie częścią „Przemysłowej Jesieni w Targach Kielce”. Tematyka wydarzenia obejmuje recykling wszystkich metali nieżelaznych, m.in. miedzi, cynku, czy ołowiu.

Wszystko o recyklingu w jednym miejscu

Zakres branżowy wydarzenia obejmuje recykling wszystkich metali nieżelaznych, szczególnie: miedzi, cynku, ołowiu, metali lekkich, metali szlachetnych, krytycznych i innych zawartych w złomach, surowcach wtórnych, odpadowych, półproduktach, ściekach i innych. W targach udział biorą m.in. firmy przetwarzające złom, dostarczające specjalistyczne maszyny do recyklingu, urządzenia, środki transportu, środki zabezpieczenia ekologicznego, czy aparaturę kontrolno-pomiarową. Na stoiskach prezentowane są techniki rozdziału i przygotowania do przerobu surowców wtórnych, odpadów, złomów i innych, przerób metodami piro- i hydrometalurgicznymi urządzenia do przetwórstwa i recyklingu metali kolorowych, urządzenia peryferyjne, maszyny, urządzenia i środki transportu, zakłady metalurgiczne, odlewnie, nowe technologie i nowe produkty, energetyka procesów, odzysk ciepła oraz organizacja i ekonomika recyklingu.

Wystawa stanowi uzupełnienie wydarzeń z cyklu „Przemysłowa Jesień w Targach Kielce”, w skład której wchodzą targi: METAL, ALUMINIUM & NONFERMET oraz HEAT TREATMENT.

Najbliższa edycja „Przemysłowej Jesieni w Targach Kielce” odbędzie się od 24 do 25 września 2024 roku. Zgłoszenia odbywają się za pośrednictwem portalu klienta.

Do zobaczenia w Targach Kielce!

Aktualności
22 stycznia 2024
Tegoroczna odsłona targów METAL oraz towarzyszących im wystaw: Heat Treatment, Aluminium & Nonfermet, Control-Tech i Recykling doczekała się nieco odświeżonej formuły i potrwa nie trzy, jak dotychczas, a dwa dni. Wydarzenie branży odlewniczej odbędzie się 24 i 25 września 2024 roku w Targach Kielce i jak zwykle zgromadzi ważnych „graczy” tego sektora przemysłu.