PRZEMYSŁOWA WIOSNA (24-27.03.2026)
STOM-TOOL - BLECH & CUTTING - LASER - ROBOTICS - FIX, Spawalnictwo, Expo-Surface, Fluid Power, Control-Stom, Dni Druku 3D, TEiA
Schmitter Hydraulik GmbH
- Am Stöckleinsbrunnen 1, 97762 Hammelburg, Niemcy
- kontakt@schmitter-hydraulik.de
- www.schmitter-hydraulik.pl
Opis
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu znamy liczne możliwości zastosowań hydrauliki i pneumatyki. Nasi eksperci w dziale obsługi wewnętrznej i zewnętrznej chętnie służą fachową poradą w zakresie Państwa projektów i wspólnie z Państwem opracowują indywidualne i ukierunkowane na cel rozwiązania.
Nasza oferta produktów obejmuje części zamienne i rozwiązania z następujących dziedzin:
- technika połączeń (Złączki, adaptery, złącza itp.)
- komponenty hydrauliczne i pneumatyczne (zawory, cylindry, pompy i silniki hydrauliczne, agregaty hydrauliczne itp.)
- techniki niskiego ciśnienia (technika klimatyzacyjna, centralne smarowanie, technika mocowania i uszczelniania itp.)
- elektryki pojazdów (kable, gniazda, wtyczki, reduktory napięcia itp.)
- Produkcja węży hydraulicznych na zamówienie klienta
Siedziba naszej firmy znajduje się w Hammelburgu, w centrum Niemiec i Europy.
Nasz centralny magazyn w Hammelburgu oferuje bardzo dużą powierzchnię magazynową wynoszącą ponad 5800 m², która przy naszej obecnej ofercie ponad 70 000 artykułów jest daleka od pełnego wykorzystania. Nasza lokalizacja jest również doskonała pod względem logistycznym i zapewnia nam optymalne połączenie komunikacyjne z autostradą A7, co gwarantuje szybką dostawę zamówionych towarów. Mamy zatem najlepsze warunki do optymalnej logistyki,z której korzystają nasi klienci na całym świecie.
Mimo wszystko jesteśmy blisko Państwa!
Naszych 30 przedstawicieli handlowych, działających w całej Europie chętnie służy Państwu pomocą i radą na miejscu w dowolnym momencie. Dwa z nich obsługują rynek polski i zapewniają szybką i niezawodną obsługę na miejscu.
Pliki do pobrania
-
SH-Imagebroschuere-EN-Schmitter-at-one-glance.pdfrozmiar pliku: 3.31 MB
Produkty