Do wydarzenia pozostało...

Pora na Targi POLSECURE w 2023 roku!

polsecure-2022 Ciekawa ekspozycja skierowana do funkcjonariuszy różnych służb, niezwykle merytoryczna konferencja zorganizowana przez Komendę Główną Policji, premiery odbijające się szerokim echem w ogólnopolskich mediach – debiut Targów POLSECURE był udany, czas na kolejną edycję wydarzenia w kwietniu 2023 roku.

Polsecure to wystawa i cykl konferencji w pełni poświęcone bezpieczeństwu publicznemu. Zaplanowane w terminie od 25 do 27 kwietnia 2023 roku Targi Polsecure będą doskonałą okazją do zapoznania się z ofertą firm, specjalizujących się w produkcji wyposażenia specjalnego, środków ochrony osobistej, sprzętu ratowniczego, oprogramowania służącego łączności, dowodzeniu czy kontroli, ale także do wymiany doświadczeń i rozmów o rzeczywistych potrzebach służb mundurowych.

polsecure-2022

Odbiorcami targów są służby podległe Ministrowi Spraw Wewnętrznych i Administracji. Targi Polsecure dedykowane są więc Policji, Straży Granicznej,  Państwowej Straży Pożarnej oraz Służbie Ochrony Państwa. Ofertą mogą też być zainteresowane służby specjalne, Krajowa Administracja Skarbowa oraz organizacje ratownicze GOPR, TOPR, WOPR.

Polsecure dołączyło w 2022 roku do portfolio Targów Kielce obok wystaw skierowanych do służb mundurowych jak znany na całym świecie Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego czy Międzynarodowe Targi Sprzętu i Wyposażenia Straży Pożarnej i Służb Ratowniczych IFRE-EXPO.

Zapraszamy do Targów Kielce od 25 do 27 kwietnia 2023 roku!

PATRONAT HONOROWY
GŁÓWNY PATRON MEDIALNY
PATRONAT MEDIALNY