Menu - nagłówek (dodatkowe)

Logowanie

PL
Do wydarzenia pozostało...
Podziel się wydarzeniem

 Zwiększ zasięg! ❱❱    Zasady bezpieczeństwa ❱❱

Targi policyjne POLSECURE po raz pierwszy w Targach Kielce

Nowe wydarzenie skierowane do przedstawicieli policji już w listopadzie 2021 roku.

Targi Kielce od momentu swojego powstania specjalizują się w organizacji branżowych wydarzeń targowych. Do flagowych wystaw kieleckiego ośrodka należą specjalistyczne wystawy dedykowane służbom mundurowym

  • znany na całym świecie Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego podczas którego prezentowane są urządzenia, wyposażenie i rozwiązania dla wojska
  • Międzynarodowe Targi Sprzętu i Wyposażenia Straży Pożarnej i Służb Ratowniczych Kielce IFRE-EXPO, gdzie prezentowany jest sprzęt oraz technologie dla jednostek straży pożarnej

Profesjonalizm zespołu Targów Kielce, indywidualne podejście do potrzeb wystawców oraz możliwości powierzchniowe sprawiają, że w Nowym Roku w odpowiedzi na oczekiwanie naszych Partnerów wprowadzamy do kalendarza Targów Kielce nowe wydarzenie pod nazwą:

POLSECURE Międzynarodowe Targi Policji i Bezpieczeństwa Publicznego (INTERNATIONAL POLICE & SECURITY EXPO), które odbywać się będą w Targach Kielce, w terminie 22-24 listopada 2021 roku.

Wydarzenie to jest dedykowane policji oraz wszystkim służbom odpowiedzialnym za szeroko rozumiane bezpieczeństwo publiczne i ochronę przed zagrożeniami występującymi głównie wirtualnie ale również w świecie rzeczywistym. Klientami targów poza Policją będą Służba Ochrony Państwa, Straż Graniczna, GOPR, WOPR, TOPR, służba więzienna, służby wywiadu, ochrony portów i lotnisk, agencje ochrony, agencje detektywistyczne, Straż miejska, przedstawiciele władz samorządowych - miast, gmin, powiatów; Uczelnie – szkoły policyjne, mundurowe.

Aktualności
17 czerwca 2021
Nagroda została ustanowiona przez dyrektora Wojskowego Instytutu Medycznego, a przyświecają jej słowa Kardynała Stefana Wyszyńskiego nad: Męstwo nie polega na noszeniu broni, bo męstwo nie trzyma się żelaza, lecz serca. Nagroda przyznana jest w dwóch kategoriach: nagroda indywidualna i instytucjonalna.
15 czerwca 2021
Międzynarodowe Targi Policji i Bezpieczeństwa Publicznego Polsecure to wydarzenie, które debiutuje w kalendarzu Targów Kielce. Między 22 a 23 października w kieleckim ośrodku spotkają się przedstawiciele służb mundurowych odpowiedzialnych za bezpieczeństwo publiczne. Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Mariusz Kamiński.
03 marca 2021
Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji przedstawiło projekt rozporządzenia, w którym możemy przeczytać o nowych kolorach mundurów polskich policjantów. Granatowe ubiory nawiązujące do okresu dwudziestolecia międzywojennego, zastąpią niebiesko-szare.
04 lutego 2021
Tegoroczny budżet przewiduje, że dochody państwa wyniosą 404,4 mld zł, a wydatki 486,7 mld zł. W porównaniu w rokiem ubiegłym, mniej pieniędzy przewidziano dla służb. Mundurowi będą mogli korzystać z tzw. „wydatków niewygasających” to oszczędności nie ominęły także tych resortów.
27 stycznia 2021
Funkcjonariusze Straż Granicznej otrzymają 60 nowych Jeppów Wrangler Sahara. Łączny koszt zakupu to 14,5 mln zł.
17 grudnia 2020
Targi policyjne POLSECURE odbędą się między 22 a 24 listopada 2021. Jesienny termin wydarzenia jest powrotem do pierwotnych ustaleń między Organizatorami Wydarzenia.
06 października 2020
Blisko 98 tysięcy policjantów i policjantek na co dzień strzeże bezpieczeństwa państwa. To właśnie im dedykowane jest wydarzenie, które Komenda Główna Policji organizuje wspólnie z Targami Kielce. POLSECURE to wystawa w pełni dedykowana bezpieczeństwu publicznemu i służbom mundurowym.
17 marca 2020
Komenda Główna Policji przedstawiła swoje plany zakupowe na bieżący rok. Wśród nich zapotrzebowanie, które zostanie zaprezentowane podczas wydarzenia POLSECURE w Targach Kielce.
06 lutego 2020

Porozumienie w sprawie organizacji Międzynarodowych Targów Policji
i Bezpieczeństwa Publicznego POLSECURE zostało podpisane przez Komendanta Głównego Policji gen. insp. dra Jarosława Szymczyka oraz Prezesa Zarządu Targów Kielce S.A. dra Andrzeja Mochonia.

Patronat Honorowy
Główny patron medialny
Patronat medialny
22-24.11.2021
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy
22-24.11.2021