Do wydarzenia pozostało...
  baner-kup-bilet-500.png [7.61 KB]
  baner-zarejestruj-sie-500.png [8.74 KB]
  polsecure-2024-baner-konkurs-dla-wystawcow.png [37.02 KB]
  polsecure-2024-baner-konkurs-laur-graniczny.png [19.97 KB]

 

Targi dla bezpieczeństwa – czyli POLSECURE w 2024 roku!

polsecure-2023 - O sukcesie Targów świadczy rosnąca liczba zarówno wystawców, jak również osób odwiedzających ekspozycje, towarzyszące im konferencje i spotkania. Niezmiernie cieszy mnie duże zainteresowanie przedsięwzięciem, podczas którego prezentowane są rozwiązania służące zapewnieniu obywatelom jeszcze większego bezpieczeństwa – tak Targi POLSECURE podsumowuje gen. insp. Jarosław Szymczyk, Komendant Główny Policji.

Nowoczesny sprzęt, bieżące tematy konferencji – szeroko pojęte bezpieczeństwo wciąż jest tematem ważnym i aktualnym. Kolejna edycja wydarzenia, poświęconego tej tematyce, która odbyła się w 2023 roku była niezwykle udana. Kolejne Międzynarodowe Targi POLSECURE odbędzie się w Targach Kielce już w kwietniu 2024 roku. Obok ważnego wsparcia Komendy Głównej Policji, organizatorzy kieleckich targów mogą również liczyć na zaangażowanie innych służb.

polsecure-2023 - Kieleckie targi od wielu już lat są znakomitym miejscem prezentacji skutecznego, zaawansowanego technologicznie sprzętu jakim dysponuje Straż Graniczna, ale też i inne polskie służby mundurowe odpowiedzialne za bezpieczeństwo publiczne. Modernizacja i rozwój technologiczny formacji to w obecnych czasach konieczność, szczególnie w obliczu współczesnych zagrożeń - wojny, która toczy się tuż za naszą granicą i największej w historii presji migracyjnej na granicach Polski, będącej elementem wojny hybrydowej. Stąd liczę, że przyszłoroczne targi, po raz kolejny staną się platformą owocnej wymiany doświadczeń, poznania najnowszych rozwiązań, technologii oraz zapowiedzią sukcesów płynących z zawieranych tutaj kontraktów - powiedziała Zastępca Komendanta Głównego Straży Granicznej ds. Logistycznych gen. bryg. SG Wioleta Gorzkowska.

Zaplanowane w terminie od 23 do 25 kwietnia Targi Polsecure będą doskonałą okazją do zapoznania się z ofertą firm, specjalizujących się w produkcji wyposażenia specjalnego, środków ochrony osobistej, sprzętu ratowniczego, oprogramowania służącego łączności, dowodzeniu czy kontroli, ale także do wymiany doświadczeń i rozmów o rzeczywistych potrzebach służb mundurowych.

Odbiorcami targów są służby podległe Ministrowi Spraw Wewnętrznych i Administracji. Targi Polsecure dedykowane są więc Policji, Straży Granicznej,  Państwowej Straży Pożarnej oraz Służbie Ochrony Państwa. Ofertą mogą też być zainteresowane służby specjalne, Krajowa Administracja Skarbowa oraz organizacje ratownicze GOPR, TOPR, WOPR.

Polsecure dołączyło w 2022 roku do portfolio Targów Kielce obok wystaw skierowanych do służb mundurowych jak znany na całym świecie Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego czy Międzynarodowe Targi Sprzętu i Wyposażenia Straży Pożarnej i Służb Ratowniczych IFRE-EXPO.

Aktualności
11 kwietnia 2024
Kolejne spotkanie Rady dotyczyło konkretnych rozwiązań dotyczących konferencji, spotkań oraz pokazów.
05 kwietnia 2024
140 wystawców, podwojona liczba krajów reprezentowanych przez firmy zagraniczne, zwiększona powierzchnia ekspozycji – Międzynarodowe Targi Polsecure przez 3 lata stały się ważnym punktem w kalendarzu zarówno służb jak i przedsiębiorstw związanych z bezpieczeństwem publicznym.
04 kwietnia 2024
Międzynarodowe Targi Polsecure prezentują ofertę przeznaczoną dla służb dbających o bezpieczeństwo nie tylko na lądzie, ale także w wodzie. Takie produkty w tym roku zaprezentuje firma SANTI.
03 kwietnia 2024
Targi Polsecure będą doskonałą okazją do zapoznania się z ofertą firm specjalizujących się w produkcji między innymi urządzeń do bezpiecznej identyfikacji nieznanych materiałów w terenie. Poznajcie ofertę Metrohm.
15 marca 2024
Marcin Kierwiński, Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji objął patronatem honorowym tegoroczne targi skierowane do służb. Wydarzenie od pierwszej edycji odbywa się przy wsparciu MSWiA
29 lutego 2024
Międzynarodowe Targi skierowane do służb to nie tylko wyjątkowa ekspozycja. Przez trzy dni funkcjonariusze policji będą mieli okazję do wzięcia udziału w ciekawych konferencjach i spotkaniach.
23 lutego 2024
GRUPA WB to jeden z największych polskich koncernów zaawansowanych technologii, specjalizujący się w projektowaniu i produkcji zaawansowanych technologicznie rozwiązań w sektorze obronnym i cywilnym. Od pierwszej edycji firma jest partnerem strategicznym Międzynarodowych Targów POLSECURE.
20 lutego 2024
Ochrona zdrowia i życia ludzi oraz mienia na obszarze kolejowym to misja dzisiejszej Straży Ochrony Kolei. Żeby dobrze wypełniać te obowiązki, funkcjonariusze SOK-u muszą być dobrze wyposażeni. Odpowiedzią na potrzeby Straży może być oferta Targów POLSECURE.
09 lutego 2024
Międzynarodowe Targi POLSECURE dedykowane wszystkim służbom odpowiedzialnym za bezpieczeństwo publiczne to jeden z najmłodszych „mundurowych” projektów w kalendarzu Targów Kielce. We wtorek w Warszawie odbyła się Rada Programowa tego wydarzenia, gdzie ustalono najważniejsze wytyczne najbliższej edycji. Posiedzeniu przewodniczył nadinspektor Rafał Kochańczyk, Zastępca Komendanta Głównego Policji.
02 lutego 2024
Jednym z ważnych punktów poprzedniej edycji Targów POLSECURE była konferencja zorganizowana przez Straż Graniczną. W tym roku wydarzenie również odbędzie się ze wsparciem tej formacji.
29 stycznia 2024
„Jestem głęboko przekonany, że nasza współpraca przy organizacji tegorocznych Międzynarodowych Targów POLSECURE będzie udana i przyniesie wiele korzyści.” – to fragment pisma, jakie skierował do Targów Kielce inspektor Marek Boroń, pełniący obowiązki Komendanta Głównego Policji.
25 stycznia 2024
Jak zapewnił szef MSWiA Marcin Kierwiński, podczas rozmowy w Programie Pierwszym Polskiego Radia, „program modernizacji służb mundurowych na pewno będzie kontynuowany”. Dodał przy tym, że jest jednak głęboko przekonany o tym, że „to jest niewystarczające”.
PATRONAT HONOROWY
PARTNER STRATEGICZNY
PATRONAT HONOROWY
KOMITET HONOROWY
GŁÓWNY PATRON MEDIALNY
PATRONAT MEDIALNY