Do wydarzenia pozostało...

Targi dla bezpieczeństwa – czyli POLSECURE w 2024 roku!

polsecure-2023 - O sukcesie Targów świadczy rosnąca liczba zarówno wystawców, jak również osób odwiedzających ekspozycje, towarzyszące im konferencje i spotkania. Niezmiernie cieszy mnie duże zainteresowanie przedsięwzięciem, podczas którego prezentowane są rozwiązania służące zapewnieniu obywatelom jeszcze większego bezpieczeństwa – tak Targi POLSECURE podsumowuje gen. insp. Jarosław Szymczyk, Komendant Główny Policji.

Nowoczesny sprzęt, bieżące tematy konferencji – szeroko pojęte bezpieczeństwo wciąż jest tematem ważnym i aktualnym. Kolejna edycja wydarzenia, poświęconego tej tematyce, która odbyła się w 2023 roku była niezwykle udana. Kolejne Międzynarodowe Targi POLSECURE odbędzie się w Targach Kielce już w kwietniu 2024 roku. Obok ważnego wsparcia Komendy Głównej Policji, organizatorzy kieleckich targów mogą również liczyć na zaangażowanie innych służb.

polsecure-2023 - Kieleckie targi od wielu już lat są znakomitym miejscem prezentacji skutecznego, zaawansowanego technologicznie sprzętu jakim dysponuje Straż Graniczna, ale też i inne polskie służby mundurowe odpowiedzialne za bezpieczeństwo publiczne. Modernizacja i rozwój technologiczny formacji to w obecnych czasach konieczność, szczególnie w obliczu współczesnych zagrożeń - wojny, która toczy się tuż za naszą granicą i największej w historii presji migracyjnej na granicach Polski, będącej elementem wojny hybrydowej. Stąd liczę, że przyszłoroczne targi, po raz kolejny staną się platformą owocnej wymiany doświadczeń, poznania najnowszych rozwiązań, technologii oraz zapowiedzią sukcesów płynących z zawieranych tutaj kontraktów - powiedziała Zastępca Komendanta Głównego Straży Granicznej ds. Logistycznych gen. bryg. SG Wioleta Gorzkowska.

Zaplanowane w terminie od 23 do 25 kwietnia Targi Polsecure będą doskonałą okazją do zapoznania się z ofertą firm, specjalizujących się w produkcji wyposażenia specjalnego, środków ochrony osobistej, sprzętu ratowniczego, oprogramowania służącego łączności, dowodzeniu czy kontroli, ale także do wymiany doświadczeń i rozmów o rzeczywistych potrzebach służb mundurowych.

Odbiorcami targów są służby podległe Ministrowi Spraw Wewnętrznych i Administracji. Targi Polsecure dedykowane są więc Policji, Straży Granicznej,  Państwowej Straży Pożarnej oraz Służbie Ochrony Państwa. Ofertą mogą też być zainteresowane służby specjalne, Krajowa Administracja Skarbowa oraz organizacje ratownicze GOPR, TOPR, WOPR.

Polsecure dołączyło w 2022 roku do portfolio Targów Kielce obok wystaw skierowanych do służb mundurowych jak znany na całym świecie Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego czy Międzynarodowe Targi Sprzętu i Wyposażenia Straży Pożarnej i Służb Ratowniczych IFRE-EXPO.

GŁÓWNY PATRON MEDIALNY
PATRONAT MEDIALNY