275665343-106497178663282-1279157558002994366-n.jpg

Życie na prąd – nowoczesne rozwiązania dla rodzin

22 kwietnia 2022
Firma, działająca na rynku budowlanym od 2012 roku, oferuje klientom najnowsze technologie w branży odnawialnych źródeł energii. Od 2015 roku buduje elektromobilność w Polsce, a o życiu na prąd, wie chyba wszystko.

Przez  lata wprowadzała u inwestorów nowe innowacyjne technologie, aby ich domy stawały się bezpieczniejsze, bezawaryjne, prostsze i wygodniejsze w obsłudze, a jednocześnie tanie w utrzymaniu. Teraz swoim doświadczeniem dzieli się z Klientami. Każdego dnia pracuje, by najnowsze technologie, dzięki masowemu zastosowaniu stały się tanie i dostępne dla każdego.

Firma Życie na prąd najczęściej pracuje z klientami, którzy:
- martwią się, że tradycyjny system grzewczy nie rozwiąże im problemu zimnego domu,
- stawiają na pierwszym miejscu bezpieczeństwo swoje i swoich rodzin (dlatego nie chcą w domach pieców na paliwa stałe lub gaz),
- liczą na maksymalną prostotę obsługi połączoną z intuicyjnymi systemami,
- chcą się zabezpieczyć przed rosnącymi cenami,
- szukają swojego samowystarczalnego azylu na „inne” czasy.

Zapraszamy na stronę: www.zycienaprad.pl oraz na stoisko firmy podczas wiosennej wystawy DOM, OGRÓD i TY już w weekend 23-24 kwietnia w Targach Kielce.

(ŁK)

Polecane aktualności
24 kwietnia 2022
Duża liczba mieszkańców regionu zdecydowała się odwiedzić w weekend Tragi Kielce i odbywającą się wiosenną wystawę DOM, OGRÓD i TY. Przez dwa dni stoiska wystawców z całej Polski cieszyły się zainteresowaniem całych rodzin, poszukujących fachowych porad, ciekawych inspiracji i najnowszych trendów dla domu i ogrodu.
24 kwietnia 2022
Weekend pełen atrakcji, zarówno dla dorosłych, jak i dzieci, czeka odwiedzających wiosenną wystawę Dom, Ogród i Ty. Najmłodsi uczestnicy, których mnóstwo pojawiło się dziś w Targach Kielce wraz z rodzinami, korzysta ze strefy zabaw.
24 kwietnia 2022
Drzwi Kieleckiego Centrum Wystawienniczego również w niedzielę będą otwarte dla zwiedzających! Kolejny dzień wiosennej wystawy to kolejna możliwość zakupu roślin, produktów regionalnych, rękodzieła i zapoznania się z szeroką ofertą materiałów: budowlanych, do wykańczania wnętrz oraz ogrodów.
24 kwietnia 2022
Nie wiesz jaka roślina najpiękniej wypełni twój ogród od strony południowej? Podoba Ci się loftowe wykończenie salonu, ale nie wiesz jakie meble masz kupić? A może szukasz wsparcia w znalezieniu kredytu hipotecznego. Odwiedź naszą strefę ekspertów!
23 kwietnia 2022
Kielczanie dopisali pierwszego dnia wiosennej wystawy w Targach Kielce. Przez cały dzień, rodziny z dziećmi przemierzały teren kieleckiego centrum wystawienniczego w poszukiwaniu fachowych porad, ciekawych inspiracji i najnowszych trendów dla domu i ogrodu.
23 kwietnia 2022
Zwiedzający, którzy tłumnie odwiedzili dziś kielecki ośrodek mają okazję zapoznać się z niezwykłymi dziełami malarskimi. Mogą to zrobić nie tylko wzrokowo, ale także przez dotyk.
23 kwietnia 2022
Darmowe sadzonki od Nadleśnictwo Daleszyce, Lasy Państwowe, niczym ciepłe bułeczki, od samego rana rozchodzą się wśród zwiedzających wiosenną wystawę. Młode sosny i dęby trafiają w ręce mieszkańców regionu, którzy nie kryją zadowolenia z możliwości posadzenia drzewka
23 kwietnia 2022
Od rana mieszkańcy regionu odwiedzają wiosenną wystawę DOM, OGRÓD i TY. Na zwiedzających, którzy w tym roku wchodzą za darmo, czeka wiele stoisk z różnego rodzaju materiałami: budowlanymi, do wykańczania wnętrz oraz ogrodów. Pierwsi uczestnicy odebrali już darmowe sadzonki przygotowane przez Nadleśnictwo Daleszyce.