IMG-9178.jpg

Ulubione targi kielczan wystartowały! Wejście bezpłatne!

23 kwietnia 2022
Od rana mieszkańcy regionu odwiedzają wiosenną wystawę DOM, OGRÓD i TY. Na zwiedzających, którzy w tym roku wchodzą za darmo, czeka wiele stoisk z różnego rodzaju materiałami: budowlanymi, do wykańczania wnętrz oraz ogrodów. Pierwsi uczestnicy odebrali już darmowe sadzonki przygotowane przez Nadleśnictwo Daleszyce.

Każdego dnia wystawy czekać będą architekci, którzy podpowiedzą jak urządzić ogród, zaprojektować wnętrze oraz eksperci, którzy udzielą informacji o finansach, ubezpieczeniach i kredytach.

099A6801.jpg [1.11 MB] 099A6803.jpg [1.52 MB] 099A6935.jpg [1.34 MB]

Wszystko dla domu i ogrodu w jednym miejscu!

Zwiedzający w ciągu dwóch dni zapoznają się z szeroką ofertą produktów: klimatyzacji, drzwi, okien, podłóg, kominków, ogrodzeń, czy zyskujących obecnie ogromną popularność saun, pomp ciepła, czy paneli fotowoltaicznych. Do tego duży wybór roślin, sadzonek i krzewów, które mogą wypełnić ogrody, tarasy i balkony, czeka podczas rodzinnego weekendu w Targach Kielce. Wizyta w Kieleckim Centrum Wystawienniczym co roku przyciąga tysiące gości, którzy szukają ciekawych inspiracji, fachowych porad i najnowszych trendów do urządzania domu i ogrodu.

099A6867.jpg [1.16 MB] 099A6861.jpg [1.19 MB] 099A7187.jpg [1.62 MB]

Moda na EKO – moda na rękodzieło

Podobnie jak w latach ubiegłych w wiosennej wystawie udział biorą rękodzielnicy oraz producenci produktów regionalnych, m.in. miodów i serów. Ręcznie wykonywane przedmioty codziennego użytku, czy dizajnerska biżuteria cieszą się zainteresowaniem zwiedzających, którzy mogą nie tylko zobaczyć, ale i zakupić wyroby podczas rodzinnego weekendu w Tragach Kielce. Uwagę przykuwają również produkty ekologiczne, m.in.: ekokosmetyki i zdrowa żywność.

099A7004.jpg [960.08 KB] 099A7193.jpg [1.96 MB] 099A7016.jpg [919.15 KB]

Wydarzenie DOM, OGRÓD i TY to doskonała okazja do wspólnego spędzenia wolnego czasu. Zapraszamy całe rodziny do Targów Kielce dziś do godziny 18.00 i jutro od 10.00 do 17.00. Wstęp bezpłatny!

(ŁK)

Polecane aktualności
24 kwietnia 2022
Duża liczba mieszkańców regionu zdecydowała się odwiedzić w weekend Tragi Kielce i odbywającą się wiosenną wystawę DOM, OGRÓD i TY. Przez dwa dni stoiska wystawców z całej Polski cieszyły się zainteresowaniem całych rodzin, poszukujących fachowych porad, ciekawych inspiracji i najnowszych trendów dla domu i ogrodu.
24 kwietnia 2022
Weekend pełen atrakcji, zarówno dla dorosłych, jak i dzieci, czeka odwiedzających wiosenną wystawę Dom, Ogród i Ty. Najmłodsi uczestnicy, których mnóstwo pojawiło się dziś w Targach Kielce wraz z rodzinami, korzysta ze strefy zabaw.
24 kwietnia 2022
Drzwi Kieleckiego Centrum Wystawienniczego również w niedzielę będą otwarte dla zwiedzających! Kolejny dzień wiosennej wystawy to kolejna możliwość zakupu roślin, produktów regionalnych, rękodzieła i zapoznania się z szeroką ofertą materiałów: budowlanych, do wykańczania wnętrz oraz ogrodów.
24 kwietnia 2022
Nie wiesz jaka roślina najpiękniej wypełni twój ogród od strony południowej? Podoba Ci się loftowe wykończenie salonu, ale nie wiesz jakie meble masz kupić? A może szukasz wsparcia w znalezieniu kredytu hipotecznego. Odwiedź naszą strefę ekspertów!
23 kwietnia 2022
Kielczanie dopisali pierwszego dnia wiosennej wystawy w Targach Kielce. Przez cały dzień, rodziny z dziećmi przemierzały teren kieleckiego centrum wystawienniczego w poszukiwaniu fachowych porad, ciekawych inspiracji i najnowszych trendów dla domu i ogrodu.
23 kwietnia 2022
Zwiedzający, którzy tłumnie odwiedzili dziś kielecki ośrodek mają okazję zapoznać się z niezwykłymi dziełami malarskimi. Mogą to zrobić nie tylko wzrokowo, ale także przez dotyk.
23 kwietnia 2022
Darmowe sadzonki od Nadleśnictwo Daleszyce, Lasy Państwowe, niczym ciepłe bułeczki, od samego rana rozchodzą się wśród zwiedzających wiosenną wystawę. Młode sosny i dęby trafiają w ręce mieszkańców regionu, którzy nie kryją zadowolenia z możliwości posadzenia drzewka
22 kwietnia 2022
Zarówno w hali E, jak i na zewnątrz, wystawcy przygotowują stoiska dla zwiedzających. Ostatnie gwoździe, układanie towaru, przygotowanie ekspozycji i materiałów promocyjnych - tak w wielkim skrócie wyglądają piątkowe przygotowania do ulubionej wśród mieszkańców regionu, wystawy DOM, OGRÓD i TY.