099A7193.jpg

Przed nami drugi dzień wiosennej wystawy DOM, OGRÓD i TY!

24 kwietnia 2022
Drzwi Kieleckiego Centrum Wystawienniczego również w niedzielę będą otwarte dla zwiedzających! Kolejny dzień wiosennej wystawy to kolejna możliwość zakupu roślin, produktów regionalnych, rękodzieła i zapoznania się z szeroką ofertą materiałów: budowlanych, do wykańczania wnętrz oraz ogrodów.

W tym roku odwiedzający Targi Kielce mogą wejść i zapoznać się z szeroką ofertą produktów dla domu i ogrodu całkowicie za darmo. Od rana stoiska wystawców z całej Polski cieszą się zainteresowaniem mieszkańców regionu, którzy niedzielę postanowili spędzić rodzinnie w kieleckim ośrodku.

Kolejna porcja sadzonek czeka!

Nadleśnictwo Daleszyce również na niedzielę przygotowało darmowe sadzonki dębu i sosny dla pierwszych 300 odwiedzających wiosenną wystawę. Sobotni dzień pokazał, że kielczanie chętnie odbierali przygotowane drzewka, które rozeszły się momentalnie. Nie ukrywali przy tym zadowolenia z możliwości ich posadzenia w swoich ogrodach.

Przyjechaliśmy do Targów zobaczyć ofertę materiałów do wyposażenia łazienki, której remont czeka nas w najbliższym czasie. Przy okazji udało się otrzymać sadzonkę dębu, którą wspólnie z synem będziemy mogli posadzić w ogrodzie – mówił Pan Paweł, który z całą rodziną pojawił się w Targach Kielce.

Drugi dzień porad ekspertów!

Również w niedzielę na zwiedzających czekać będą architekci, którzy podpowiedzą jak urządzić ogród, zaprojektować wnętrze oraz eksperci, którzy udzielą informacji o finansach, ubezpieczeniach i kredytach.

Wszystko dla domu i ogrodu w jednym miejscu!

Szeroka oferta produktów: klimatyzacji, drzwi, okien, podłóg, kominków, ogrodzeń, czy zyskujących obecnie ogromną popularność saun, pomp ciepła, czy paneli fotowoltaicznych, czeka na mieszkańców regionu, którzy pojawią się dziś w Targach Kielce. Do tego duży wybór roślin, sadzonek i krzewów, które mogą wypełnić ogrody, tarasy i balkony. Nie zabraknie również rękodzielników oraz producentów wyrobów regionalnych, m.in. miodów, olejów i serów.

Zapraszamy całe rodziny do Targów Kielce dziś do godziny 17.00.Wstęp bezpłatny!

(ŁK)

Polecane aktualności
24 kwietnia 2022
Duża liczba mieszkańców regionu zdecydowała się odwiedzić w weekend Tragi Kielce i odbywającą się wiosenną wystawę DOM, OGRÓD i TY. Przez dwa dni stoiska wystawców z całej Polski cieszyły się zainteresowaniem całych rodzin, poszukujących fachowych porad, ciekawych inspiracji i najnowszych trendów dla domu i ogrodu.
24 kwietnia 2022
Weekend pełen atrakcji, zarówno dla dorosłych, jak i dzieci, czeka odwiedzających wiosenną wystawę Dom, Ogród i Ty. Najmłodsi uczestnicy, których mnóstwo pojawiło się dziś w Targach Kielce wraz z rodzinami, korzysta ze strefy zabaw.
24 kwietnia 2022
Nie wiesz jaka roślina najpiękniej wypełni twój ogród od strony południowej? Podoba Ci się loftowe wykończenie salonu, ale nie wiesz jakie meble masz kupić? A może szukasz wsparcia w znalezieniu kredytu hipotecznego. Odwiedź naszą strefę ekspertów!
23 kwietnia 2022
Kielczanie dopisali pierwszego dnia wiosennej wystawy w Targach Kielce. Przez cały dzień, rodziny z dziećmi przemierzały teren kieleckiego centrum wystawienniczego w poszukiwaniu fachowych porad, ciekawych inspiracji i najnowszych trendów dla domu i ogrodu.
23 kwietnia 2022
Zwiedzający, którzy tłumnie odwiedzili dziś kielecki ośrodek mają okazję zapoznać się z niezwykłymi dziełami malarskimi. Mogą to zrobić nie tylko wzrokowo, ale także przez dotyk.
23 kwietnia 2022
Darmowe sadzonki od Nadleśnictwo Daleszyce, Lasy Państwowe, niczym ciepłe bułeczki, od samego rana rozchodzą się wśród zwiedzających wiosenną wystawę. Młode sosny i dęby trafiają w ręce mieszkańców regionu, którzy nie kryją zadowolenia z możliwości posadzenia drzewka
23 kwietnia 2022
Od rana mieszkańcy regionu odwiedzają wiosenną wystawę DOM, OGRÓD i TY. Na zwiedzających, którzy w tym roku wchodzą za darmo, czeka wiele stoisk z różnego rodzaju materiałami: budowlanymi, do wykańczania wnętrz oraz ogrodów. Pierwsi uczestnicy odebrali już darmowe sadzonki przygotowane przez Nadleśnictwo Daleszyce.
22 kwietnia 2022
Zarówno w hali E, jak i na zewnątrz, wystawcy przygotowują stoiska dla zwiedzających. Ostatnie gwoździe, układanie towaru, przygotowanie ekspozycji i materiałów promocyjnych - tak w wielkim skrócie wyglądają piątkowe przygotowania do ulubionej wśród mieszkańców regionu, wystawy DOM, OGRÓD i TY.