image000001-4.jpg
Stoisko Sacroexpo chętnie odwiedzane przez Gości Koinè.

Zespół Targów Kielce na Koinè! Stoisko Targów Sacroexpo licznie odwiedzane przez Gości.

13 lutego 2023
Rozpoczęła się kolejna edycja Międzynarodowej Wystawy Koinè, na której nie mogło zabraknąć również stoiska Targów Sacroexpo – chętnie odwiedzanego przez Gości włoskich targów. Od 13 do 15 lutego 2023 roku w Vicenzy można spotkać także wiele polskich firm – Wystawców kieleckich targów branży sakralnej.

Koinè - Międzynarodowa Wystawa, która wystartowała 13 lutego 2023 roku skierowana jest dla firm i profesjonalistów z branży sakralnej. Wśród szerokiej oferty Wystawców obecnych na targach można znaleźć m.in. dewocjonalia, akcesoria i produkty liturgiczne, rozwiązania poświęcone budowlom sakralnym oraz najciekawsze kierunki wycieczek pielgrzymkowych. Spotkanie branży sakralnej w Vicenzy, to również bogaty program konferencji i wydarzeń kulturalnych. Na Koinè nie zabrakło także stoiska Wystawy Sacroexpo oraz polskich firm będących Wystawcami Sacroexpo m.in.: Ikony Bizantyjskie Robert Grabowski oraz firmy DGH Małgorzata Cieplucha – Czajkowska.

Stoisko Wystawy Sacroexpo podczas Targów Koinè można odwiedzić jeszcze do środy, 15 lutego 2023 roku.

Międzynarodowa Wystawa Budownictwa i Wyposażenia Kościołów, Sztuki Sakralnej i Dewocjonaliów SACROEXPO odbędzie się od 19 do 21 czerwca 2023 roku w Targach Kielce. Dzięki targom branży sakralnej, kielecki ośrodek wystawienniczy od prawie ćwierć wieku jest miejscem spotkania religii z biznesem.

Polecane aktualności
27 marca 2023
Od ponad 20 lat. Międzynarodowa Wystawa Budownictwa i Wyposażenia Kościołów, Sztuki Sakralnej i Dewocjonaliów Sacroexpo przyciąga do kieleckiego ośrodka wystawienniczego tysiące miłośników i poszukiwaczy sakralnych obrazów, rzeźb, rzemiosła artystycznego, dewocjonaliów i instrumentów muzycznych. To miejsce prezentacji oferty skierowanej dla wszystkich osób związanych z kościołem. 24. edycja spotkania branży sakralnej odbędzie się 19 do 21 czerwca w Targach Kielce.
23 stycznia 2023
Nagranie płyty dokumentującej działanie organów hybrydowych, to wielkie wydarzenie dla Viscount International w Polsce. Organy kościelne Viscount od wielu lat można podziwiać podczas Wystawy Sacroexpo. Ponownie będzie można je zobaczyć od 19 do 21 czerwca 2023 roku w Targach Kielce.
12 grudnia 2022
W imieniu Muzeum Diecezjalnego w Kielcach zapraszamy na spotkanie z autorem zbioru felietonów i opowiadań pn. „Milczenie katedry”. To kolejny wykład realizowany w ramach Akademii Wiara-Kultura-Nauka, które odbędzie się w czwartek, 15 grudnia 2022 r. o godzinie 17.00. Wstęp wolny.
15 października 2022
Muzyka, film, literatura i sztuki plastyczne, to dziedziny w jakich można zgłaszać kandydatów do przyszłorocznej nagrody Per Artem Ad Deum.