LOGO-sferado.png

Zdrowy sen i witalność dzięki materacom SFERADO

20 kwietnia 2022
SFERADO to nowoczesna i prężnie rozwijająca się firma powstała w 2016 roku z siedzibą w Bielsku-Białej. Oferuje produkty i rozwiązania z dziedziny szeroko pojętego zdrowego stylu życia. A ten to nie tylko zdrowe jedzenie, ale również zdrowy i spokojny sen.

Od początku istnienia przedsiębiorstwo stawia na jakość, solidność, rzetelność i troskę o środowisko. Właśnie dlatego produkty oferowane przez firmę są w 100% naturalne i nietoksyczne. Firma SFERADO wychodząc na przeciw  potrzebom swoich klientów, wprowadziła na rynek kolekcję “Zdrowy sen i witalność”. Oferuje rozwiązania szyte na miarę. Firma została stworzona przez ludzi, którym zależy na zdrowiu i komforcie. Dzięki kreatywności zespołu połączonej z umiejętnościami rzemieślniczymi i wiedzą technologiczną przekazywaną z pokolenia na pokolenie włoskiego producenta, SFERADO stworzyło wysokiej jakości produkty, które odnoszą sukcesy na krajowym rynku, a grono zadowolonych klientów ciągle rośnie.

W asortymencie firmy można odnaleźć:

* materace ortopedyczne (na każdy wymiar)

* materace wspomagające leczenie (+ masaż, + światło podczerwone)

* Poduszkę ortopedyczną VitaSen + (VitaSen + ICE FLAKE) chłodzącą

* kołdry (między innymi VitaCarbon Exclusive + ICE FLAKE) chłodząca

* materac nawierzchniowy INFRADO (wykorzystanie światła podczerwonego )

* materace z magnetoterapią dla zwierząt (psy, koty)

* materace korygujące

* linie produktów BABY dla dzieci

* Mag OXYGEN - jonizator powietrza (NOWOŚĆ) 

 

NOWOŚCIĄ w ofercie firmy są dwa produkty zapewniające komfort snu przez cały rok, czyli dwustronna kołdra VitaCarbon  EXCLUSIVE + ICE FLAKE (tkanina chłodząca) i dwustronna poduszka ortopedyczna VitaSen + ICE FLAKE, zapewniające komfort i naturalną klimatyzację.

Pełna oferta firmy dostępna na stronie: www.sklep.sferado.pl

Polecane aktualności
24 kwietnia 2022
Duża liczba mieszkańców regionu zdecydowała się odwiedzić w weekend Tragi Kielce i odbywającą się wiosenną wystawę DOM, OGRÓD i TY. Przez dwa dni stoiska wystawców z całej Polski cieszyły się zainteresowaniem całych rodzin, poszukujących fachowych porad, ciekawych inspiracji i najnowszych trendów dla domu i ogrodu.
24 kwietnia 2022
Weekend pełen atrakcji, zarówno dla dorosłych, jak i dzieci, czeka odwiedzających wiosenną wystawę Dom, Ogród i Ty. Najmłodsi uczestnicy, których mnóstwo pojawiło się dziś w Targach Kielce wraz z rodzinami, korzysta ze strefy zabaw.
24 kwietnia 2022
Drzwi Kieleckiego Centrum Wystawienniczego również w niedzielę będą otwarte dla zwiedzających! Kolejny dzień wiosennej wystawy to kolejna możliwość zakupu roślin, produktów regionalnych, rękodzieła i zapoznania się z szeroką ofertą materiałów: budowlanych, do wykańczania wnętrz oraz ogrodów.
24 kwietnia 2022
Nie wiesz jaka roślina najpiękniej wypełni twój ogród od strony południowej? Podoba Ci się loftowe wykończenie salonu, ale nie wiesz jakie meble masz kupić? A może szukasz wsparcia w znalezieniu kredytu hipotecznego. Odwiedź naszą strefę ekspertów!
23 kwietnia 2022
Kielczanie dopisali pierwszego dnia wiosennej wystawy w Targach Kielce. Przez cały dzień, rodziny z dziećmi przemierzały teren kieleckiego centrum wystawienniczego w poszukiwaniu fachowych porad, ciekawych inspiracji i najnowszych trendów dla domu i ogrodu.
23 kwietnia 2022
Zwiedzający, którzy tłumnie odwiedzili dziś kielecki ośrodek mają okazję zapoznać się z niezwykłymi dziełami malarskimi. Mogą to zrobić nie tylko wzrokowo, ale także przez dotyk.
23 kwietnia 2022
Darmowe sadzonki od Nadleśnictwo Daleszyce, Lasy Państwowe, niczym ciepłe bułeczki, od samego rana rozchodzą się wśród zwiedzających wiosenną wystawę. Młode sosny i dęby trafiają w ręce mieszkańców regionu, którzy nie kryją zadowolenia z możliwości posadzenia drzewka
23 kwietnia 2022
Od rana mieszkańcy regionu odwiedzają wiosenną wystawę DOM, OGRÓD i TY. Na zwiedzających, którzy w tym roku wchodzą za darmo, czeka wiele stoisk z różnego rodzaju materiałami: budowlanymi, do wykańczania wnętrz oraz ogrodów. Pierwsi uczestnicy odebrali już darmowe sadzonki przygotowane przez Nadleśnictwo Daleszyce.