DSC00129.JPG

Zagraniczni dziennikarze i eksperci na KIDS’ TIME 2023 w Targach Kielce!

19 października 2022
Obecność międzynarodowych marek podczas największego w tej części Europy spotkania przedstawicieli tego sektora, przyciąga uwagę zagranicznych dziennikarzy i ekspertów. W najbliższej edycji swój udział zapowiedzieli m.in. goście z takich krajów jak: Stany Zjednoczone, Norwegia, Włochy, Turcja, Szwecja i Niemcy.

Międzynarodowe Targi Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka KIDS' TIME od ponad dekady cieszą się zainteresowaniem branży. XIII edycja wydarzenia odbędzie się od 22 do 24 lutego 2023 roku w Targach Kielce.

Trzydniowe targi pozwalają zapoznać się z ofertą największych polskich i światowych firm z sektora dziecięcego i nawiązać wiele branżowych kontaktów. Obecność zagranicznych ekspertów to także okazja dla rodzimych producentów i dystrybutorów do wymiany doświadczeń, analizy światowych rynków i zdobycia fachowej wiedzy. W 2020 roku w trakcie KIDS’ TIME zaprezentowało się ponad 530 wystawców, którzy rokrocznie przygotowują specjalną ofertę nowości największych polskich i zagranicznych marek na nowy sezon. Przed dwoma laty było ich ponad tysiąc. Zakres branżowy Targów KIDS’ TIME obejmuje m.in. takie produkty jak: wózki dziecięce i foteliki samochodowe, zabawki, odzież i tekstylia, meble, łóżeczka i kołyski, artykuły pielęgnacyjne i kosmetyczne, rowery i inny sprzęt sportowy, elektroniczny oraz artykuły szkolne i papiernicze.

Wh1s4317-20180222-Targi-Kielce-Kids-time.jpg [4.35 MB] DSC00078.JPG [2.72 MB]

(ŁK)

Polecane aktualności
24 lutego 2023
Pochodząca z Nowego Jorku ekspertka i specjalistka od zabawek Rayne Rice podzieliła się swoimi przewidywaniami na temat nadchodzących trendów w 2023 roku. Spotkanie miało miejsce podczas targów KIDS' TIME.
24 lutego 2023
Trzeciego dnia targów Kids' Time, na stoisku firmy Marko, podpisano umowę o kolejnych latach współpracy między dotychczasowym Partnerem Strategicznym targów Kids' Time, a Targami Kielce. Umowę parafowali właściciel firmy Marko Janusz Musioł i Prezes Targów Kielce Andrzej Mochoń.
24 lutego 2023
Możliwości, jakie daje producentom raport o rynku zabawek zaprezentował podczas targów  Kids’ Time w Kielcach Paweł Szmidt, menedżer ds. rozwoju rynkowego w firmie badawczej RMD Research. – Dane, które podajemy, nie stanowią żadnej estymacji, to suma sprzedaży towarów. Nie ma więc błędu oszacowania – podkreśla.
23 lutego 2023
Spotkania z przedstawicielami takich marek jak Mattel i ELC oraz porady od radców prawnych specjalizujących się w branży zabawek. Drugi dzień targów KIDS' TIME owocował w wiele wartościowych wydarzeń.
23 lutego 2023
Po raz pierwszy podczas Targów KIDS’ Time odbyła się Strefa Targowych Debiutów, w której zaprezentowało się 9 firm oferujących innowacyjne produkty z branży dziecięcej. Wśród debiutów pojawiły się m.in. nianie elektroniczne, zdalnie sterowane huśtawki, samopodgrzewająca się butelka, podnóżki do samochodu, edukacyjne gry planszowe oraz stroje do chrztu i komunii. Targi KDS’ Time potrwają jeszcze do piątku, 24 lutego.
23 lutego 2023
Przed nami kolejny dzień, który zapowiada się naprawdę interesująco. Dziś do głosu dojdą debiutanci, którzy pojawią się na Speech Arenie o godzinie 11.00. Później, jak zwykle, wiele interesujących prelekcji ekspertów.
22 lutego 2023
13. edycja targów branży zabawkarskiej KIDS’ TIME nie zawiodła, jeśli chodzi o merytoryczną wiedzę dotyczącą sektora zabawek.
22 lutego 2023
Nagrody KIDS’ TIME STAR to już tradycja. Co roku najlepsi producenci artykułów dla niemowląt czy starszych dzieci, wózków, fotelików, a także produktów dla rodziców walczą o nagrodę przyznawaną przez komisję konkursową złożoną z ekspertów.