KidsTime23-FB-halaA-C-zabawki-1200x1200px2.png

Zabawki opanują hale A i C Targów Kielce!

09 lutego 2023
Hale A i C to miejsca zarezerwowane dla firm zabawkarskich. Tych nie zabraknie już 22-24 lutego podczas XIII edycji Kids’ Time. Pierwsze zabudowy już powstają, a za niespełna 2 tygodnie do Kielc przyjadą ich najwięksi producenci: Wader, Dumel, Playmobil, Dante, Ateneum, MZ, Orbico, MGA, TM Toys, Cobi, Marioinex, Tuban, Dami, Bayer Design, Haba, TY Poland.

Wśród wielu artykułów, jakie pojawiają się podczas targów KIDS’ TIME ważną część stanowić będą ZABAWKI! Pluszaki, lalki, samochody, gry planszowe, puzzle, czy klocki to tylko część tego, co odnajdziecie podczas jednego z największych w tej części Europy wydarzenia w tej branży. Każda edycja targów dostarcza wiele nowości i premier, o które dbają najwięksi producenci zabawek na świecie. Polskie marki od lat cieszą się zaufaniem klientów nie tylko w Polsce, ale i poza jej granicami, dlatego udział w Międzynarodowych Targach Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka KIDS' TIME daje możliwość zagranicznej współpracy i ekspansji marki na światowych rynkach. Producenci, dystrybutorzy oraz przedstawiciele sklepów i hurtowni z zabawkami, właśnie podczas trzydniowych targów mogą wymienić się doświadczeniami oraz nawiązać nowe kontakty biznesowe.

Najnowsze trendy ze świata zabawek oraz wiele innych artykułów dla dzieci i ich rodziców odnajdziecie podczas Międzynarodowych Targów Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka KIDS' TIME, które odbędą się od 22 do 24 lutego 2023 roku w Targach Kielce!

(ŁK)

Polecane aktualności
24 lutego 2023
Pochodząca z Nowego Jorku ekspertka i specjalistka od zabawek Rayne Rice podzieliła się swoimi przewidywaniami na temat nadchodzących trendów w 2023 roku. Spotkanie miało miejsce podczas targów KIDS' TIME.
24 lutego 2023
Trzeciego dnia targów Kids' Time, na stoisku firmy Marko, podpisano umowę o kolejnych latach współpracy między dotychczasowym Partnerem Strategicznym targów Kids' Time, a Targami Kielce. Umowę parafowali właściciel firmy Marko Janusz Musioł i Prezes Targów Kielce Andrzej Mochoń.
24 lutego 2023
Możliwości, jakie daje producentom raport o rynku zabawek zaprezentował podczas targów  Kids’ Time w Kielcach Paweł Szmidt, menedżer ds. rozwoju rynkowego w firmie badawczej RMD Research. – Dane, które podajemy, nie stanowią żadnej estymacji, to suma sprzedaży towarów. Nie ma więc błędu oszacowania – podkreśla.
23 lutego 2023
Spotkania z przedstawicielami takich marek jak Mattel i ELC oraz porady od radców prawnych specjalizujących się w branży zabawek. Drugi dzień targów KIDS' TIME owocował w wiele wartościowych wydarzeń.
23 lutego 2023
Po raz pierwszy podczas Targów KIDS’ Time odbyła się Strefa Targowych Debiutów, w której zaprezentowało się 9 firm oferujących innowacyjne produkty z branży dziecięcej. Wśród debiutów pojawiły się m.in. nianie elektroniczne, zdalnie sterowane huśtawki, samopodgrzewająca się butelka, podnóżki do samochodu, edukacyjne gry planszowe oraz stroje do chrztu i komunii. Targi KDS’ Time potrwają jeszcze do piątku, 24 lutego.
23 lutego 2023
Przed nami kolejny dzień, który zapowiada się naprawdę interesująco. Dziś do głosu dojdą debiutanci, którzy pojawią się na Speech Arenie o godzinie 11.00. Później, jak zwykle, wiele interesujących prelekcji ekspertów.
22 lutego 2023
13. edycja targów branży zabawkarskiej KIDS’ TIME nie zawiodła, jeśli chodzi o merytoryczną wiedzę dotyczącą sektora zabawek.
22 lutego 2023
Nagrody KIDS’ TIME STAR to już tradycja. Co roku najlepsi producenci artykułów dla niemowląt czy starszych dzieci, wózków, fotelików, a także produktów dla rodziców walczą o nagrodę przyznawaną przez komisję konkursową złożoną z ekspertów.