strazak.jpg

Wystawcy meldują się na KIDS' TIME 2021!

08 października 2020
Kolejna, dwunasta edycja targów KIDS’ TIME zapowiada się bardzo interesująco. A to za sprawą wystawców, którzy już teraz potwierdzają swój udział w przyszłorocznym wydarzeniu. Międzynarodowe Targi Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka KIDS' TIME odbędą się w Targach Kielce od 17 do 19.02.2021 r.

Marioinex to firma rodzinna założona w 1986 roku przez Halinę i Mariana Suchanków. W rozwoju firmy pomaga już trzecie pokolenie. Firma jest stałym wystawcą targów KIDS’ TIME, gdzie prezentuje swoją ofertę produkcji kreatywnych zabawek dla dzieci.

Jak piszą założyciele Marioinex „Produkując zabawki, realnie wpływamy na przyszłe pokolenia. Wspieramy rozwój dzieci, stymulujemy ich wyobraźnię, zachęcamy do twórczej ekspresji. Wierzymy, że zabawa to najprzyjemniejsza forma nauki. Tworzymy zabawki, żeby dostarczać dzieciom narzędzi do rozwoju”.

Dzięki produktom firmy, najmłodsi ćwiczą inteligencję przestrzenną i pomysłowość. Bawiąc się zdobywają nowe umiejętności, uczą się, tworzą.

Marioinex stawia na wysoką jakość zabawek, a co za tym idzie bierze odpowiedzialność za każdy nasz produkt. Właśnie dlatego proces produkcji odbywa się lokalnie, pod okiem pracowników i właścicieli firmy. Zabawki to polskie produkty, atestowane i spełniające normy bezpieczeństwa.

(MBr)

Polecane aktualności
23 października 2020
Kolejni wystawcy KIDS’ Time meldują się na targowej liście. Qbana Mama to polska marka projektująca i produkująca produkty wyprawkowe dla dzieci. Firma bazuje na wysokiej jakości materiałach i wykonaniu oraz oryginalności projektów.
23 września 2020
Organizatorzy największych w Polsce i w tej części Europy wystawy branży dziecięcej już od tygodni szykują się do nadchodzącej zimy. A zima w targowym kalendarzu oznacza tylko jedno: czas KIDS’ Time!
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy