165303273-224746622770992-6768074387021409941-n.jpg
KIKKO w swojej ofercie posiada bawełniane pieluchy dziecięce, dziecięce zabawki i gryzaczki, otulacze, bandanki i klipsy do kocyków oraz inne artykuły dla niemowląt.

Czeska firma KIKKO na targach KIDS’ Time

17 września 2021
Jakość, ekologia i innowacyjność – to główne cechy produktów tworzonych przez czeską markę KIKKO – jednego z Wystawców tegorocznych targów branży dziecięcej.

Firma KIKKO to rodzinne przedsiębiorstwo działające z powodzeniem od wielu lat na rynku czeskim i słowackim. Sztandarowym produktem marki są klasyczne, bawełniane pieluszki wielorazowe dziecięce. Kikko to pierwszy producent w Europie, który wprowadził na rynek ekologiczne pieluszki wielorazowe i jednorazowe biodegradowalne. W swojej ofercie posiadają bawełniane pieluchy dziecięce w różnych stylach i gramaturach, dziecięce zabawki i gryzaczki, otulacze, bandanki i klipsy do kocyków oraz inne artykuły dla niemowląt. Tworząc produkty, firma kładzie duży nacisk na jakość, ekologię i innowacje, zaskakując swym niecodziennym podejściem i praktycznymi rozwiązaniami.

W 2006 roku, Kikko nawiązało współpracę ze studiem projektowym Kantor ‘s Creative Club, dzięki czemu każdy produkt posiada atrakcyjne opakowanie.

Firma Kikko zdobyła wiele wyróżnień i nagród. Produkty marki Kikko zostały docenione między innymi za jakość i zdobyły jedną z czeskich nagród Quality Zone. Produkty i akcesoria firmy cieszą się dużym uznaniem i zainteresowaniem wśród rodziców.

Ze względu na znaczny wzrost zainteresowania asortymentem marki na targach międzynarodowych, zdecydowano się na zarejestrowanie ogólnoeuropejskiego znaku hadlowego i stopniowe zmienianie marki z KIKKO na XKKO.

Na stoisko firmy KIKKO zapraszamy już od 28 do 30 września 2021 roku podczas Międzynarodowych Targów Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka KIDS' TIME!

(MCh)

 

Polecane aktualności
29 września 2021
Nagrody KIDS’ TIME STAR to już tradycja. Co roku najlepsi producenci artykułów dla niemowląt, wózków, fotelików, a także produktów dla rodziców walczą o nagrodę przyznawaną przez komisję konkursową złożoną z ekspertów. Kto tym razem powalczył o statuetkę Tragów Kielce?
28 września 2021
Kolejna, 12. już edycja Międzynarodowych Targów Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka KIDS' TIME potrwa do 30 września
06 września 2021
Firma zaprezentuje najnowszą ofertę klocków, samochodów i nie tylko
25 sierpnia 2021
Firma oferuje szeroką gamę wyjątkowych produktów dla niemowląt, dzieci i dorosłych
21 lipca 2021
Komitet Ochrony Praw Dziecka już po raz 2️0 wyróżni produkty i miejsca mające pozytywny wpływ na bezpieczny rozwój dzieci i chroniące przed uzależnieniem internetowym
13 kwietnia 2021
W Konkursie nagrodzono i wyróżniono blisko 130 wyjątkowych gier, zabawek, książek, miejsc i inicjatyw najlepiej wpływających na rozwój poznawczy, społeczny i emocjonalny dzieci.
13 kwietnia 2021
Nawet o 800 tys. zł. mogą ubiegać się mikro, małe i średnie firmy prowadzące działalność na terenie Polski Wschodniej w ramach projektu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości. Szczegóły będzie można poznać podczas webinarium zorganizowanego przez Targi Kielce.
18 lutego 2021
Branża Dziecięca, współorganizator targów KIDS’ Time już po raz 10. zorganizowała plebiscyt, w którym sklepy z zabawkami i artykułami dziecięcymi wybierały swoich ulubionych dostawców – przedstawicieli handlowych i firmy.