Menu - nagłówek (dodatkowe)

Logowanie

PL
planszaMonitor1920x1080px-GalaBD21.jpg

Nagrody Branży Dziecięcej rozdane!

18 lutego 2021
Branża Dziecięca, współorganizator targów KIDS’ Time już po raz 10. zorganizowała plebiscyt, w którym sklepy z zabawkami i artykułami dziecięcymi wybierały swoich ulubionych dostawców – przedstawicieli handlowych i firmy.

Uroczysta gala wręczenia nagród była co roku częścią targów KIDS’ Time. Niestety, z powodu pandemii, wydarzenie zostało przełożone na lipiec. Organizatorzy targów wraz z magazynem Branża Dziecięca, pragnęli jednak przeprowadzić konkurs, aby nagrodzić ulubionych dostawców, ale także spotkać się, choćby wirtualnie.

Plebiscyt składał sie z dwóch części. Etap Pierwszy  to nominacje, na które magazyn czekał od początku września do końca roku. W drugim etapie wyłoniono po 3 kandydatów z każdej kategorii, którzy dostali najwięcej nominacji. Osoby te, przeszły do etapu drugiego; wśród  nich przez cały styczeń sklepy wybierały zwycięzców.

W kategorii Handlowiec Roku 2020 – Artykuły Dziecięce do finału awansowali:

Emilia Hamouda-Kurzyńska z firmy Bonjour Cherie Emitrust Corporation,

Piotr Kajzer z firmy Junior Andrzej Kwapiński oraz

Tomasz Świergolik z firmy Marko.

Tytuł Handlowca Roku w kategorii Artykuły Dziecięce otrzymała Emilia Hamouda-Kurzyńska z firmy Bonjour Cherie Emitrust Corporation.

Firma Roku Artykuły Dziecięce to kolejna kategoria. W finale znalazły się firmy:

Bonjour Cherie Emitrust Corporation,

Junior Andrzej Kwapiński

Swandoo.

Tytuł Firmy Roku w tej kategorii otrzymała firma Bonjour Cherie Emitrust Corporation

O tytuł Handlowca Roku w kategorii zabawki walczyli:

Maciej Gliwny z firmy Artyk,

Tamara Kępa, również z firmy Artyk

Milena Lisek z firmy Rekman.

 

Tytuł Handlowca Roku w kategorii Zabawki otrzymała Tamara Kępa.

Do finałowej trójki w kategorii  Firma Roku Zabawki awansowali:

Hencz Toys,

Toyki

Panda

A nagrodę wygrała firma Hencz Toys.

Warto dodać, że gala odbyła się w ramach KIDS’ Time Prewiev; cyklu spotkań on-line dedykowanej branży artykułów dla matki i dziecka. Pomogę one utrzymywać kontakty biznesowe nawet wtedy, gdy niemożliwa jest organizacja bezpośrednich spotkań. W ramach Kids’ Time Digital Preview zaplanowano m.in. webinaria, szkolenia online, prezentację oferty wystawców w mediach społecznościowych oraz transmisję z wręczenia nagród i nominacji KIDS’ Time Star.

(MBr)

Polecane aktualności
21 lipca 2021
Komitet Ochrony Praw Dziecka już po raz 2️0 wyróżni produkty i miejsca mające pozytywny wpływ na bezpieczny rozwój dzieci i chroniące przed uzależnieniem internetowym
13 kwietnia 2021
W Konkursie nagrodzono i wyróżniono blisko 130 wyjątkowych gier, zabawek, książek, miejsc i inicjatyw najlepiej wpływających na rozwój poznawczy, społeczny i emocjonalny dzieci.
13 kwietnia 2021
Nawet o 800 tys. zł. mogą ubiegać się mikro, małe i średnie firmy prowadzące działalność na terenie Polski Wschodniej w ramach projektu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości. Szczegóły będzie można poznać podczas webinarium zorganizowanego przez Targi Kielce.
10 lutego 2021
Już po raz 10. wyłoniono firmę i handlowca roku w plebiscycie głównego partnera medialnego targów Kids’ Time - magazynu „Branża Dziecięca”. Dotychczas, wręczenie nagród miało miejsce podczas towarzyszącej targom Gali Biznesu. Tegoroczne ogłoszenie wyników odbędzie się wyjątkowo online już 17 lutego podczas Kids’ Time Digital Preview – nowej odsłony targów poświęconych branży dziecięcej.
17 grudnia 2020
Członkowie Rady Programowej targów KIDS’ Time spotkali się, aby omówić najważniejsze kwestie dotyczące zmiany daty, a także organizacji wydarzenia. Po raz pierwszy w historii spotkanie odbyło się wirtualnie.
20 listopada 2020
Książki, którymi tytułowymi bohaterami są Frigiel i Fluffy to fascynujące opowieści o przyjaźni oraz ciekawości świata, których akcja toczy się w uniwersum Miecrafta. Premierowy pokaz trzeciej i czartej cześci przygód odbędzie się podczas targów KIDS’ Time.
13 listopada 2020
KIDS’ Time to nie tylko zabawki i ubranka dla dzieci, to także książki dla najmłodszych. Seria o Puciu to polski bestseller, którym zachwycają się dzieci od niemowlaka po przedszkolaka. Wydawnictwo Nasza Księgarnia zaprezentuje jesienne nowości. Jak mali krytycy przyjmą takie propozycje?
03 listopada 2020
Swój udział w dwunastej edycji targów KIDS’ Time zapowiadają kolejni Wystawcy. Woolbies to polska marka odzieżowa produkująca wysokiej jakości ubrania i akcesoria wykonane ze 100% wełny merynosów.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy