planszaMonitor1920x1080px-GalaBD21.jpg

Nagrody Branży Dziecięcej rozdane!

18 lutego 2021
Branża Dziecięca, współorganizator targów KIDS’ Time już po raz 10. zorganizowała plebiscyt, w którym sklepy z zabawkami i artykułami dziecięcymi wybierały swoich ulubionych dostawców – przedstawicieli handlowych i firmy.

Uroczysta gala wręczenia nagród była co roku częścią targów KIDS’ Time. Niestety, z powodu pandemii, wydarzenie zostało przełożone na lipiec. Organizatorzy targów wraz z magazynem Branża Dziecięca, pragnęli jednak przeprowadzić konkurs, aby nagrodzić ulubionych dostawców, ale także spotkać się, choćby wirtualnie.

Plebiscyt składał sie z dwóch części. Etap Pierwszy  to nominacje, na które magazyn czekał od początku września do końca roku. W drugim etapie wyłoniono po 3 kandydatów z każdej kategorii, którzy dostali najwięcej nominacji. Osoby te, przeszły do etapu drugiego; wśród  nich przez cały styczeń sklepy wybierały zwycięzców.

W kategorii Handlowiec Roku 2020 – Artykuły Dziecięce do finału awansowali:

Emilia Hamouda-Kurzyńska z firmy Bonjour Cherie Emitrust Corporation,

Piotr Kajzer z firmy Junior Andrzej Kwapiński oraz

Tomasz Świergolik z firmy Marko.

Tytuł Handlowca Roku w kategorii Artykuły Dziecięce otrzymała Emilia Hamouda-Kurzyńska z firmy Bonjour Cherie Emitrust Corporation.

Firma Roku Artykuły Dziecięce to kolejna kategoria. W finale znalazły się firmy:

Bonjour Cherie Emitrust Corporation,

Junior Andrzej Kwapiński

Swandoo.

Tytuł Firmy Roku w tej kategorii otrzymała firma Bonjour Cherie Emitrust Corporation

O tytuł Handlowca Roku w kategorii zabawki walczyli:

Maciej Gliwny z firmy Artyk,

Tamara Kępa, również z firmy Artyk

Milena Lisek z firmy Rekman.

 

Tytuł Handlowca Roku w kategorii Zabawki otrzymała Tamara Kępa.

Do finałowej trójki w kategorii  Firma Roku Zabawki awansowali:

Hencz Toys,

Toyki

Panda

A nagrodę wygrała firma Hencz Toys.

Warto dodać, że gala odbyła się w ramach KIDS’ Time Prewiev; cyklu spotkań on-line dedykowanej branży artykułów dla matki i dziecka. Pomogę one utrzymywać kontakty biznesowe nawet wtedy, gdy niemożliwa jest organizacja bezpośrednich spotkań. W ramach Kids’ Time Digital Preview zaplanowano m.in. webinaria, szkolenia online, prezentację oferty wystawców w mediach społecznościowych oraz transmisję z wręczenia nagród i nominacji KIDS’ Time Star.

(MBr)

Polecane aktualności
29 września 2021
Nagrody KIDS’ TIME STAR to już tradycja. Co roku najlepsi producenci artykułów dla niemowląt, wózków, fotelików, a także produktów dla rodziców walczą o nagrodę przyznawaną przez komisję konkursową złożoną z ekspertów. Kto tym razem powalczył o statuetkę Tragów Kielce?
28 września 2021
Kolejna, 12. już edycja Międzynarodowych Targów Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka KIDS' TIME potrwa do 30 września
17 września 2021
Jakość, ekologia i innowacyjność – to główne cechy produktów tworzonych przez czeską markę KIKKO – jednego z Wystawców tegorocznych targów branży dziecięcej.
06 września 2021
Firma zaprezentuje najnowszą ofertę klocków, samochodów i nie tylko
25 sierpnia 2021
Firma oferuje szeroką gamę wyjątkowych produktów dla niemowląt, dzieci i dorosłych
21 lipca 2021
Komitet Ochrony Praw Dziecka już po raz 2️0 wyróżni produkty i miejsca mające pozytywny wpływ na bezpieczny rozwój dzieci i chroniące przed uzależnieniem internetowym
13 kwietnia 2021
W Konkursie nagrodzono i wyróżniono blisko 130 wyjątkowych gier, zabawek, książek, miejsc i inicjatyw najlepiej wpływających na rozwój poznawczy, społeczny i emocjonalny dzieci.
13 kwietnia 2021
Nawet o 800 tys. zł. mogą ubiegać się mikro, małe i średnie firmy prowadzące działalność na terenie Polski Wschodniej w ramach projektu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości. Szczegóły będzie można poznać podczas webinarium zorganizowanego przez Targi Kielce.