242315154-447026553395222-2122775417903524914-n.jpg
Targi KIDS’ TIME to okazja do spotkania z polskimi i zagranicznymi specjalistami sektora branży dziecięcej

Targi KIDS' TIME wystartowały!

28 września 2021
Kolejna, 12. już edycja Międzynarodowych Targów Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka KIDS' TIME potrwa do 30 września

Międzynarodowe Targi Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka KIDS' TIME, to jedno z najważniejszych wydarzeń branży dziecięcej nie tylko w Polsce, ale i na świecie. Podczas trzech dni hale wystawiennicze Targów Kielce wypełni bogata oferta skierowana do firm działających w sektorze artykułów dla matki i dziecka. Kolejna, 12. edycja targów Kids’ Time odbędzie się od 28 do 30 września 2021 roku. Podczas targów zaprezentuje się 131 firm z 5 krajów. 

To znakomita szansa na pozyskanie nowych klientów i podtrzymanie dotychczasowych relacji, a także na wprowadzenie nowej firmy lub marki na rynek. Swój udział w KIDS’ TIME 2021 zapowiedzieli producenci i dystrybutorzy najważniejszych międzynarodowych marek wózków, fotelików, zabawek, odzieży, mebli, tekstyliów i akcesoriów dla matki i dziecka. Nie zabraknie również kluczowych instytucji i branżowych autorytetów z Polski i zagranicy.

Światowe premiery zabawek, wózków i artykułów dziecięcych

Podczas Targach Kids’ Time mają miejsce europejskie i rynkowe premiery. To tutaj podpisywane są największe kontrakty i umowy. W ofercie Wystawców znajdują się m.in. akcesoria dziecięce wykonane z ekologicznych i hipoalergicznych materiałów, planszówki i gry edukacyjne, zabawki sensoryczne, środki do pielęgnacji skóry dla matki i dziecka, wysokiej jakości obuwie i odzież dziecięca oraz wiele innych. Podczas Międzynarodowych Targów Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka KIDS’ Time nie zabraknie przedstawicieli największych czasopism i wydawnictw branżowych.

Merytoryczne spotkania ze specjalistami sektora branży dziecięcej

Targi KIDS’ TIME to okazja do spotkania z polskimi i zagranicznymi specjalistami sektora branży dziecięcej, podczas których będzie można pozyskać informacje biznesowe i specjalistyczną wiedzę od ekspertów branżowych. Wystawie towarzyszyć będą szkolenia dla sprzedawców i kadry kierowniczej oraz prelekcje prowadzone przez profesjonalistów. Podczas tegorocznej edycji targów KIDS’ Time zaplanowano m.in. szkolenia z zakresu badań bezpieczeństwa produktów dla dzieci, spotkania eksperckie w zakresie prowadzenia biznesu i efektywnej sprzedaży w branży zabawek i artykułów dziecięcych oraz prelekcje dot. tendencji na polskim rynku zabawek.

Nagroda KIDS’ TIME STAR dla Wystawców

Jak co roku wystawcy KIDS’ Time mogli zgłaszać swoje produkty do nagrody  w Konkursie KIDS’ TIME STAR. To prestiżowe wyróżnienie dla  najbardziej innowacyjnych i nowoczesnych  produktów prezentowanych w czasie targów. W konkursie nagrodzone zostaną produkty w sześciu kategoriach. Statuetki KIDS’ TIME STAR wręczane są podczas uroczystej gali targów Kids' Time 2021.

Do zobaczenia na targach!

(MB)

Polecane aktualności
29 września 2021
Nagrody KIDS’ TIME STAR to już tradycja. Co roku najlepsi producenci artykułów dla niemowląt, wózków, fotelików, a także produktów dla rodziców walczą o nagrodę przyznawaną przez komisję konkursową złożoną z ekspertów. Kto tym razem powalczył o statuetkę Tragów Kielce?
17 września 2021
Jakość, ekologia i innowacyjność – to główne cechy produktów tworzonych przez czeską markę KIKKO – jednego z Wystawców tegorocznych targów branży dziecięcej.
06 września 2021
Firma zaprezentuje najnowszą ofertę klocków, samochodów i nie tylko
25 sierpnia 2021
Firma oferuje szeroką gamę wyjątkowych produktów dla niemowląt, dzieci i dorosłych
21 lipca 2021
Komitet Ochrony Praw Dziecka już po raz 2️0 wyróżni produkty i miejsca mające pozytywny wpływ na bezpieczny rozwój dzieci i chroniące przed uzależnieniem internetowym
13 kwietnia 2021
W Konkursie nagrodzono i wyróżniono blisko 130 wyjątkowych gier, zabawek, książek, miejsc i inicjatyw najlepiej wpływających na rozwój poznawczy, społeczny i emocjonalny dzieci.
13 kwietnia 2021
Nawet o 800 tys. zł. mogą ubiegać się mikro, małe i średnie firmy prowadzące działalność na terenie Polski Wschodniej w ramach projektu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości. Szczegóły będzie można poznać podczas webinarium zorganizowanego przez Targi Kielce.
18 lutego 2021
Branża Dziecięca, współorganizator targów KIDS’ Time już po raz 10. zorganizowała plebiscyt, w którym sklepy z zabawkami i artykułami dziecięcymi wybierały swoich ulubionych dostawców – przedstawicieli handlowych i firmy.