IMG-1396.jpg

Wyniki plebiscytu „Branży Dziecięcej” – transmisja live z Gali rozdania nagród

10 lutego 2022
Już po raz 11. sklepy wybrały Firmę i Handlowca Roku w plebiscycie magazynu „Branża Dziecięca” - głównego partnera medialnego targów Kids’ Time

Plebiscyt "Branży Dziecięcej" 2021 był podzielony na 2 etapy. Pierwszy to nominacje: od początku września przez 10 tygodni sklepy mogły zgłaszać swoich kandydatów w następujących kategoriach: Firma Roku Artykuły Dziecięce, Firma Roku Zabawki, Handlowiec Roku Artykuły Dziecięce i Handlowiec Roku Zabawki. W drugim etapie przez cały styczeń sklepy wybierały zwycięzców. 

Przedstawiamy finałową dwunastkę. 

  • W kategorii Handlowiec Roku Artykuły Dziecięce do finału awansowali: Irmina Korpik z firmy Lionelo BrandLine Group, Przemysław Noworolnik z Mini Maxi i Tomasz Świergolik z firmy Marko.
  • W kategorii Firma Roku Artykuły Dziecięce w finale znalazły się firmy: Lionelo BrandLine Group, Marko i Terjan Maciej Chęciński.
  • Finaliści kategorii Handlowiec Roku Zabawki to: Jerzy Bojda z firmy Rekman, Anna Jagódka z firmy Playmobil i Mirosław Szczerba z firmy Hencz Toys.
  • Do finału w kategorii Firma Roku Zabawki zakwalifikowały się: Marioinex, Playmobil i SkipWish.

Zwycięzcy zawsze byli przedstawiani podczas Gali Biznesu organizowanej w ramach lutowej edycji targów.

1z6f0161-20200219-TargiKielce-KidsTime-gala.jpg [6.76 MB]

Tym razem z wiadomych względów ogłoszenie wyników plebiscytu odbędzie się online podczas relacji na żywo już za tydzień, 16 lutego o godz. 13.00. Transmisja online z plebiscytu „Branży Dziecięcej” będzie dostępna w mediach społecznościowych targów Kids’ Time, na kanale YouTube Targów Kielce oraz w kanałach informacyjnych magazynu „Branża Dziecięca”.

Zapraszamy!

Polecane aktualności
24 lutego 2023
Pochodząca z Nowego Jorku ekspertka i specjalistka od zabawek Rayne Rice podzieliła się swoimi przewidywaniami na temat nadchodzących trendów w 2023 roku. Spotkanie miało miejsce podczas targów KIDS' TIME.
24 lutego 2023
Trzeciego dnia targów Kids' Time, na stoisku firmy Marko, podpisano umowę o kolejnych latach współpracy między dotychczasowym Partnerem Strategicznym targów Kids' Time, a Targami Kielce. Umowę parafowali właściciel firmy Marko Janusz Musioł i Prezes Targów Kielce Andrzej Mochoń.
24 lutego 2023
Możliwości, jakie daje producentom raport o rynku zabawek zaprezentował podczas targów  Kids’ Time w Kielcach Paweł Szmidt, menedżer ds. rozwoju rynkowego w firmie badawczej RMD Research. – Dane, które podajemy, nie stanowią żadnej estymacji, to suma sprzedaży towarów. Nie ma więc błędu oszacowania – podkreśla.
23 lutego 2023
Spotkania z przedstawicielami takich marek jak Mattel i ELC oraz porady od radców prawnych specjalizujących się w branży zabawek. Drugi dzień targów KIDS' TIME owocował w wiele wartościowych wydarzeń.
23 lutego 2023
Po raz pierwszy podczas Targów KIDS’ Time odbyła się Strefa Targowych Debiutów, w której zaprezentowało się 9 firm oferujących innowacyjne produkty z branży dziecięcej. Wśród debiutów pojawiły się m.in. nianie elektroniczne, zdalnie sterowane huśtawki, samopodgrzewająca się butelka, podnóżki do samochodu, edukacyjne gry planszowe oraz stroje do chrztu i komunii. Targi KDS’ Time potrwają jeszcze do piątku, 24 lutego.
23 lutego 2023
Przed nami kolejny dzień, który zapowiada się naprawdę interesująco. Dziś do głosu dojdą debiutanci, którzy pojawią się na Speech Arenie o godzinie 11.00. Później, jak zwykle, wiele interesujących prelekcji ekspertów.
22 lutego 2023
13. edycja targów branży zabawkarskiej KIDS’ TIME nie zawiodła, jeśli chodzi o merytoryczną wiedzę dotyczącą sektora zabawek.
22 lutego 2023
Nagrody KIDS’ TIME STAR to już tradycja. Co roku najlepsi producenci artykułów dla niemowląt czy starszych dzieci, wózków, fotelików, a także produktów dla rodziców walczą o nagrodę przyznawaną przez komisję konkursową złożoną z ekspertów.