IMG-1396.jpg

Wyniki plebiscytu „Branży Dziecięcej” – transmisja live z Gali rozdania nagród

10 lutego 2022
Już po raz 11. sklepy wybrały Firmę i Handlowca Roku w plebiscycie magazynu „Branża Dziecięca” - głównego partnera medialnego targów Kids’ Time

Plebiscyt "Branży Dziecięcej" 2021 był podzielony na 2 etapy. Pierwszy to nominacje: od początku września przez 10 tygodni sklepy mogły zgłaszać swoich kandydatów w następujących kategoriach: Firma Roku Artykuły Dziecięce, Firma Roku Zabawki, Handlowiec Roku Artykuły Dziecięce i Handlowiec Roku Zabawki. W drugim etapie przez cały styczeń sklepy wybierały zwycięzców. 

Przedstawiamy finałową dwunastkę. 

  • W kategorii Handlowiec Roku Artykuły Dziecięce do finału awansowali: Irmina Korpik z firmy Lionelo BrandLine Group, Przemysław Noworolnik z Mini Maxi i Tomasz Świergolik z firmy Marko.
  • W kategorii Firma Roku Artykuły Dziecięce w finale znalazły się firmy: Lionelo BrandLine Group, Marko i Terjan Maciej Chęciński.
  • Finaliści kategorii Handlowiec Roku Zabawki to: Jerzy Bojda z firmy Rekman, Anna Jagódka z firmy Playmobil i Mirosław Szczerba z firmy Hencz Toys.
  • Do finału w kategorii Firma Roku Zabawki zakwalifikowały się: Marioinex, Playmobil i SkipWish.

Zwycięzcy zawsze byli przedstawiani podczas Gali Biznesu organizowanej w ramach lutowej edycji targów.

1z6f0161-20200219-TargiKielce-KidsTime-gala.jpg [6.76 MB]

Tym razem z wiadomych względów ogłoszenie wyników plebiscytu odbędzie się online podczas relacji na żywo już za tydzień, 16 lutego o godz. 13.00. Transmisja online z plebiscytu „Branży Dziecięcej” będzie dostępna w mediach społecznościowych targów Kids’ Time, na kanale YouTube Targów Kielce oraz w kanałach informacyjnych magazynu „Branża Dziecięca”.

Zapraszamy!

Polecane aktualności
19 lipca 2022
Od 1 czerwca 2022 r. trwa nabór zgłoszeń do XXI edycji konkursu „Świat Przyjazny Dziecku” organizowanego przez Komitet Ochrony Praw Dziecka. Jego ideą jest promocja książek, zabawek, gier, miejsc itp., które pozytywnie wpływają na rozwój poznawczy, społeczny i emocjonalny dzieci.
09 czerwca 2022
XIII edycja Międzynarodowych Targów Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka KIDS' TIME odbędzie się od 22 do 24 lutego 2023 roku. 2 czerwca w Sali Konferencyjnej Sigma odbyło się spotkanie Rady Programowej, na którym omówiono najważniejsze tematy dotyczące przyszłorocznego wydarzenia.
08 kwietnia 2022
Od 20 lat Komisja Konkursowa wyróżnia produkty i miejsca mające pozytywny wpływ na bezpieczny rozwój dzieci. W trakcie dwudziestu edycji zgłoszono ponad 1000 produktów, miejsc i inicjatyw. Tak w liczbach wygląda historia Konkursu Świat Przyjazny Dziecku.
17 lutego 2022
Już po raz 11. właściciele sklepów z zabawkami i artykułami dziecięcymi wybierali swoich ulubionych dostawców
20 grudnia 2021
Ciekawa oferta wystąpień i prelekcji z udziałem gości zagranicznych podczas Business Forum – tak już teraz zapowiada się kolejna edycja targów KIDS’ Time!
15 grudnia 2021
Ruszył elektroniczny system zgłoszeń na targi. Zajrzyj do Portalu Wystawcy!
03 grudnia 2021
Swoją wizytę podczas nadchodzących targów KIDS' TIME zaplanowała m.in Reyne Rice z Nowego Jorku
01 grudnia 2021
Wśród nagrodzonych nie zabrakło klocków, gier planszowych czy projektora do odtwarzania bajek