debaty-aktualnosci-690x460px-nasi-wystawcyCFF.jpg
TOPCEL® na targach Autostrada Nowa Infrastruktura.

“TOPCEL® - "Mieszanka ma znaczenie”. Poznaj nowego wystawcę targów Autostrada Nowa Infrastruktura

16 stycznia 2024
Jakość, innowacje i tradycje z Turyngii zaprezentuje firma CFF GmbH & Co. KG – producent włókien celulozowych na Targach Budownictwa Infrastrukturalnego w kieleckim ośrodku wystawienniczym już w kwietniu!

 – Od samego początku działalności CFF w Polsce, targi w Kielcach były dla naszej firmy miejscem spotkań z polskimi klientami i możliwością poszukiwania nowych. Jesteśmy przekonani, że Targi Autostrada Nowa Infrastruktura będą nadal dobrą platformą do zapoznania szerokiego grona potencjalnych odbiorców z zaletami naszych produktów celulozowych TOPCEL® i TOPCEL® add – mówi Markus Zott, Dyrektor Zarządzający CFF GmbH & Co. KG.

CFF GmbH & Co. KG z siedzibą w Gehren od ponad 45 lat oferuje klientom indywidualnie dopasowane włókna celulozowe wykorzystywane w niemal wszystkich obszarach przemysłu i technologiach. Klienci CFF na całym świecie doceniają produkty celulozowe z Turyngii, wykorzystując je w różnych sferach. Międzynarodowa obecność i współpraca z regionalnymi oraz lokalnymi partnerami handlowymi gwarantuje producentowi bliski kontakt z klientem i proste kanały komunikacji.  

TOPCEL-podpis.jpg [552.60 KB]

Podczas Targów Autostrada Nowa Infrastruktura producent zaprezentuje topowe produkty ze swojej oferty:

1) TOPCEL® - granulaty/pelety celulozowe stosowane jako nośnik lepiszcza w mieszankach asfaltowych bogatych w asfalt. Niezawodnie zapobiegają spływaniu asfaltu z powierzchni kruszyw i zapewniają jednorodność mieszanki mineralno - asfaltowej.

2) TOPCEL® add - wieloskładnikowe granulaty/pelety składające się z włókien celulozowych i dodatków modyfikujących asfalt. Stosowane w celu obniżenia temperatury asfaltu lub poprawy jego przyczepności do kruszywa.

Więcej informacji o wystawcy:

Targi Autostrada Nowa Infrastruktura zostały zaplanowane od 10 do 11 kwietnia 2024 roku!

/YY/

Polecane aktualności
11 kwietnia 2024
Podczas uroczystej gali Targów Budownictwa Infrastrukturalnego jurorzy wyróżnili osiem firm. Ocenie podlegały najbardziej innowacyjne produkty w sferze budownictwa drogowego oraz atrakcyjny i nowoczesny styl wystąpienia targowego. Wśród zwycięzców - producent pudru z przetworzonych opon oraz firma produkująca wielofunkcyjne zamiatarki.
11 kwietnia 2024
Rafa Hałeła przed Adamem Plakiem i Arkadiuszem Stachurą zwyciężył w konkursie sprawnościowym zorganizowanym podczas Targów AUTOSTRADA. Zwycięzca otrzymał czek na 1500 złotych.
10 kwietnia 2024
Najlepsi eksperci z kraju spotkali się w Targach Kielce by rozmawiać o oświetleniu, obniżeniu kosztów energii, rozwoju dróg w województwie świętokrzyskim oraz o tym, jak nie być pod kreską… Za nami pierwszy dzień konferencji i debat podczas Targów Budownictwa Infrastrukturalnego w kieleckim ośrodku wystawienniczym.
10 kwietnia 2024
– W tej chwili w Polsce mamy ponad 5100 kilometrów dróg szybkiego ruchu, dróg o najwyższym standardzie. Kielce są szczególnym miejscem na mapie Polski, jeżeli chodzi o tematykę infrastrukturalną, a targi Autostrada Nowa Infrastruktura jest imprezą o renomowanej pozycji – podkreślił Grzegorz Dziedzina, zastępca generalnego, dyrektora Dróg Krajowych i Autostrad.
09 kwietnia 2024
Chińska firma z Malezji specjalizująca się w produkcji sprzętu do budowy mostów i rozwiązań dostosowywania konstrukcji mostów zaprezentuje swoją ofertę podczas Targów Budownictwa Infrastrukturalnego w kieleckim ośrodku wystawienniczym. Z ofertą wystawcy można zapoznać się już 10 i 11 kwietnia!
08 kwietnia 2024
Samochód ciężarowy oraz profesjonalne maszyny do obróbki powierzchni betonowych, stalowych oraz asfaltowych zaprezentuje firma S-T-P Strahltechnik podczas Targów Budownictwa Infrastrukturalnego. Wydarzenie odbędzie się 10 i 11 kwietnia w kieleckim ośrodku wystawienniczym!
08 kwietnia 2024
Firma świadcząca usługi z zakresu sprzedaży, finansowania i ubezpieczenia pojazdów ciężarowych zaprezentuje swoją ofertę podczas targów budownictwa drogowego w kieleckim ośrodku wystawienniczym. Wydarzenie odbędzie się już od 10 do 11 kwietnia!
05 kwietnia 2024
Dystrybutor i producent przyczep, naczep i wywrotek PTM Polska przedstawi swoją ofertę podczas Targów Budownictwa Infrastrukturalnego. Podczas wydarzenia, które odbędzie się w kieleckim ośrodku wystawienniczym, po raz pierwszy zostanie zaprezentowany przenośnik bunkrowy PBRP35 z ruchomą podłogą CF i zasilaczem hydraulicznym. Odbierz darmowy bilet wstępu i nie przegap tej premiery!