PTM-530.jpg
PTM Polska na targach Autostrada Nowa Infrastruktura.

Premiera na targach Autostrada: PTM Polska zaprezentuje przenośnik bunkrowy PBRP35

05 kwietnia 2024
Dystrybutor i producent przyczep, naczep i wywrotek PTM Polska przedstawi swoją ofertę podczas Targów Budownictwa Infrastrukturalnego. Podczas wydarzenia, które odbędzie się w kieleckim ośrodku wystawienniczym, po raz pierwszy zostanie zaprezentowany przenośnik bunkrowy PBRP35 z ruchomą podłogą CF i zasilaczem hydraulicznym. Odbierz darmowy bilet wstępu i nie przegap tej premiery!

PTM Polska zajmuje się profesjonalnymi rozwiązaniami dla biznesu z dziedziny transferu ładunków. W ofercie firmy znajdują się różnorodne nowe i używane naczepy od renomowanych europejskich producentów, m.in., naczepy z ruchomą podłogą, wywrotki, niskopodwoziowe. PTM Polska dystrybutorem STAS, Granalu, FGM i Hueffermann.

Od 2021 roku firma produkuje przyczepy pod własną marką PTM Trailers. Działalność firmy obejmuje również projektowanie, produkcję, montaż i wdrażanie systemów ruchomych podłóg do automatyzacji przeładunków towarów luzem powyżej 1000m3 na dobę i masowych ilości palet.

Premiera na targach Autostrada Nowa Infrastruktura

Podczas Targów odbędzie się premierowy pokaz przenośnika bunkrowego PBRP35 z ruchomą podłogą CF i zasilaczem hydraulicznym. Przenośnik ma zastosowanie m.in. w sortowniach odpadów. Umożliwia zebranie pożądanej ilości materiału, a następnie jego rozładunek na przenośnik kanałowy.

PBRP35 przeznaczony jest do pracy z każdym rodzajem ładunku sypkiego, m.in. :

 • PET,
 • Folia,
 • Makulatura,
 • Aluminium,
 • RDF

 

Najważniejsze cechy:

 • Niezawodność
 • Niskie koszty eksploatacji
 • Pełen dostęp serwisowy do napędu nawet przy pełnym załadowaniu

 

Korzyści dla użytkowników:

 • Automatyzacja procesu, możliwość zintegrowania z resztą zakładu
 • Większy komfort dla pracowników
 • Lepsze wykorzystanie przestrzeni w zakładzie
 • Większa efektywność
 • Poprawa bezpieczeństwa

debaty-aktualnosci-690x460px-PTM-przenosnik.jpg [277.60 KB]

Na stoisku wystawcy pojawi się także przyczepa PTM - PT 1803 2-osiowa wielozadaniowa przyczepa niskopodwoziowa z zabudową skrzyniową.  Jest to pojazd wielozadaniowy w dziedzinie transportu specjalnego oraz ciężkiego. Pojazd typu tandem, z dwiema osiami niskopodwoziowymi SAF o nośności 9t każda, zamocowanymi w centralnej części przyczepy. 

Przyczepa przystosowana do przewozu m.in. maszyn budowlanych, rolniczych, urządzeń przemysłowych oraz wszelkiego rodzaju pojazdów specjalnych. DMC pojazdu 18 000 kg, pozwala ładować ładunek o ciężarze około 14 000 kg, długość 6000 mm oraz szerokości nie przekraczającej 2480 mm.

debaty-aktualnosci-690x460px-PTM-przyczepa.jpg [240.02 KB]

Zapoznaj się z ofertą wystawcy na Targach Budownictwa Drogowego już 10 i 11 kwietnia!

Odbierz darmowy bilet wstępu: https://www.targikielce.pl/autostrada-nowa-infrastruktura/rejestracja-zwiedzajacychPolecane aktualności
11 kwietnia 2024
Podczas uroczystej gali Targów Budownictwa Infrastrukturalnego jurorzy wyróżnili osiem firm. Ocenie podlegały najbardziej innowacyjne produkty w sferze budownictwa drogowego oraz atrakcyjny i nowoczesny styl wystąpienia targowego. Wśród zwycięzców - producent pudru z przetworzonych opon oraz firma produkująca wielofunkcyjne zamiatarki.
11 kwietnia 2024
Rafa Hałeła przed Adamem Plakiem i Arkadiuszem Stachurą zwyciężył w konkursie sprawnościowym zorganizowanym podczas Targów AUTOSTRADA. Zwycięzca otrzymał czek na 1500 złotych.
10 kwietnia 2024
Najlepsi eksperci z kraju spotkali się w Targach Kielce by rozmawiać o oświetleniu, obniżeniu kosztów energii, rozwoju dróg w województwie świętokrzyskim oraz o tym, jak nie być pod kreską… Za nami pierwszy dzień konferencji i debat podczas Targów Budownictwa Infrastrukturalnego w kieleckim ośrodku wystawienniczym.
10 kwietnia 2024
– W tej chwili w Polsce mamy ponad 5100 kilometrów dróg szybkiego ruchu, dróg o najwyższym standardzie. Kielce są szczególnym miejscem na mapie Polski, jeżeli chodzi o tematykę infrastrukturalną, a targi Autostrada Nowa Infrastruktura jest imprezą o renomowanej pozycji – podkreślił Grzegorz Dziedzina, zastępca generalnego, dyrektora Dróg Krajowych i Autostrad.
09 kwietnia 2024
Chińska firma z Malezji specjalizująca się w produkcji sprzętu do budowy mostów i rozwiązań dostosowywania konstrukcji mostów zaprezentuje swoją ofertę podczas Targów Budownictwa Infrastrukturalnego w kieleckim ośrodku wystawienniczym. Z ofertą wystawcy można zapoznać się już 10 i 11 kwietnia!
08 kwietnia 2024
Samochód ciężarowy oraz profesjonalne maszyny do obróbki powierzchni betonowych, stalowych oraz asfaltowych zaprezentuje firma S-T-P Strahltechnik podczas Targów Budownictwa Infrastrukturalnego. Wydarzenie odbędzie się 10 i 11 kwietnia w kieleckim ośrodku wystawienniczym!
08 kwietnia 2024
Firma świadcząca usługi z zakresu sprzedaży, finansowania i ubezpieczenia pojazdów ciężarowych zaprezentuje swoją ofertę podczas targów budownictwa drogowego w kieleckim ośrodku wystawienniczym. Wydarzenie odbędzie się już od 10 do 11 kwietnia!
04 kwietnia 2024
Firma specjalizująca się w wynajmie nowych i używanych maszyn budowlanych i drogowych zaprezentuje swoją ofertę w Kiecach już 10 i 11 kwietnia. Z maszynami BELLATOR można będzie zapoznać się podczas Targów Budownictwa Infrastrukturalnego.