logo-CMYK.png

WOOM na KIELCE BIKE-EXPO

23 maja 2022
WOOM, producent wielokrotnie nagradzanych rowerów dziecięcych wystawi się na KIELCE BIKE-EXPO.

Austriackie rowery dziecięce Woom to wyjątkowo lekkie, wysokiej jakości, ergonomiczne rowery przygotowane specjalnie z myślą o najmłodszych rowerzystach.

Wachlarz rowerów WOOM rozpoczyna mały rowerek biegowy, a kończy model na 26" kołach.

Więcej informacji znajduje się na stronie: woombikes.pl

Polecane aktualności
10 sierpnia 2022
Rozwój mobilności rowerowej w miastach – to temat tegorocznej konferencji ROWER W MIEŚCIE - UŻYTKOWO! edycja 2, organizowanej podczas KIELCE BIKE-EXPO 2022. Współorganizatorem jest stowarzyszenie Rowerowe Katowice
15 lipca 2022
Organizatorzy Kielce BIKE-EXPO w poszukiwaniu inspiracji do tegorocznej edycji wybrali się na targi Eurobike we Frankfurcie. Intuicja ich nie zawiodła, bo niemieckie wydarzenie targowe przyciągnęło wielu producentów oferujący produkty, które już dzisiaj mogłyby pojawić się na polskich drogach.
06 czerwca 2022
Podczas tegorocznych targów KIELCE BIKE-EXPO będzie można na własnej skórze przekonać się, o co tak naprawdę chodzi z tymi elektrycznymi jednośladami.
25 maja 2022
Badania konsumenckie, artykuły, webinar, działania w social mediach a także spot filmowy. W ten sposób Polskie Stowarzyszenie Rowerowe przekonuje Polaków, że warto dla zdrowia i lepszego samopoczucia przesiąść się na rower – zwłaszcza elektryczny.
01 lutego 2022
Przedsiębiorcy już teraz mogą korzystać z ulgi podatkowej na ekspansję i rozwój firm m. in. za udział w targach. Dzięki niej firmy zapłacą znacznie niższy podatek dochodowy!