IMG-7383.jpg

Rozkładana scena i rower-lodówka. Kielce BIKE-EXPO na Eurobike 2022.

15 lipca 2022
Organizatorzy Kielce BIKE-EXPO w poszukiwaniu inspiracji do tegorocznej edycji wybrali się na targi Eurobike we Frankfurcie. Intuicja ich nie zawiodła, bo niemieckie wydarzenie targowe przyciągnęło wielu producentów oferujący produkty, które już dzisiaj mogłyby pojawić się na polskich drogach.

Wśród atrakcji rowerowych targów Eurobike można zaliczyć choćby rozkładaną scenę VeloConcerts. Modułowa konstrukcja pozwala na przymocowania do roweru oraz, jak zapewnia producent, szybkiego montażu na miejscu. Pomysłodawcom przyświecała idea „plug and play”. Jak możemy przeczytać na stronie produktu „VeloStage rozwija się w kilka minut i znika bez śladu po wydarzeniu”.

IMG-7383.jpg [4.06 MB]

Uwagę przykuło także stoisko firmy BrakeForce One, specjalizującej się w rozwijaniu technologii hamulców rowerowych. Producent wziął na warsztat temat rowerów cargo, prezentując dość futurystycznie wyglądają obudowę przeznaczoną do przewożenia napojów chłodzonych. Może i miejsca w niej nie za wiele, ale wrażenie gwarantowane.

IMG-7390.jpg [2.86 MB]

IMG-7375.jpg [1.76 MB]

XI Międzynarodowe Targi Rowerowe KIELCE BIKE-EXPO odbędą się w Targach Kielce w dniach 29.09-1.10.2022.

Polecane aktualności
10 sierpnia 2022
Rozwój mobilności rowerowej w miastach – to temat tegorocznej konferencji ROWER W MIEŚCIE - UŻYTKOWO! edycja 2, organizowanej podczas KIELCE BIKE-EXPO 2022. Współorganizatorem jest stowarzyszenie Rowerowe Katowice
06 czerwca 2022
Podczas tegorocznych targów KIELCE BIKE-EXPO będzie można na własnej skórze przekonać się, o co tak naprawdę chodzi z tymi elektrycznymi jednośladami.
25 maja 2022
Badania konsumenckie, artykuły, webinar, działania w social mediach a także spot filmowy. W ten sposób Polskie Stowarzyszenie Rowerowe przekonuje Polaków, że warto dla zdrowia i lepszego samopoczucia przesiąść się na rower – zwłaszcza elektryczny.
23 maja 2022
WOOM, producent wielokrotnie nagradzanych rowerów dziecięcych wystawi się na KIELCE BIKE-EXPO.
01 lutego 2022
Przedsiębiorcy już teraz mogą korzystać z ulgi podatkowej na ekspansję i rozwój firm m. in. za udział w targach. Dzięki niej firmy zapłacą znacznie niższy podatek dochodowy!