305304828-947225896218013-2558938906546674673-n.jpg

Wózki i akcesoria Petite&Mars na targach Kids’ Time

31 stycznia 2023
W Petite&Mars wiemy, że zostanie mamą i tatą to najwspanialsze doświadczenie w życiu. Aby pomóc rodzicom w pełni cieszyć się rodzicielstwem, oferujemy starannie wybrane i wykonane z miłością produkty. Cieszymy się z tego, że możemy wnieść radość do życia młodych rodziców, jednocześnie ułatwiając im wejście w nową życiową rolę. Aby mieli więcej czasu dla siebie i swoich dzieci!

Wiele naszych produktów wypróbowaliśmy na naszych własnych dzieciach. Wszystko, co oferujemy rodzicom i ich dzieciom jest wspierane przez staranny proces selekcji. Wszystko musi być wysokiej jakości, przemyślane, bezpieczne i w rozsądnej cenie.

Sprzedajemy ponad milion artykułów rocznie. Nasze towary pochodzą z całego świata. A jeśli nie możemy znaleźć tego, czego szukamy, sami projektujemy, tworzymy i testujemy produkty dla dzieci i ich mam. Marka obejmuje wszystkie niezbędne kategorie od wózków i fotelików samochodowych wraz z akcesoriami, poprzez łóżeczka i zabawki, aż po artykuły do pielęgnacji dziecka.

Nasze produkty opracowujemy we współpracy z inżynierami, laboratoriami testującymi, projektantami i innymi specjalistami. Efektem tej pracy są produkty, które lubimy używać sami. Wiemy, że możemy na nich polegać i ręczyć za nie.

Zapraszamy na stoisko numer C-44 w hali C.

(ŁK)

Polecane aktualności
24 lutego 2023
Pochodząca z Nowego Jorku ekspertka i specjalistka od zabawek Rayne Rice podzieliła się swoimi przewidywaniami na temat nadchodzących trendów w 2023 roku. Spotkanie miało miejsce podczas targów KIDS' TIME.
24 lutego 2023
Trzeciego dnia targów Kids' Time, na stoisku firmy Marko, podpisano umowę o kolejnych latach współpracy między dotychczasowym Partnerem Strategicznym targów Kids' Time, a Targami Kielce. Umowę parafowali właściciel firmy Marko Janusz Musioł i Prezes Targów Kielce Andrzej Mochoń.
24 lutego 2023
Możliwości, jakie daje producentom raport o rynku zabawek zaprezentował podczas targów  Kids’ Time w Kielcach Paweł Szmidt, menedżer ds. rozwoju rynkowego w firmie badawczej RMD Research. – Dane, które podajemy, nie stanowią żadnej estymacji, to suma sprzedaży towarów. Nie ma więc błędu oszacowania – podkreśla.
23 lutego 2023
Spotkania z przedstawicielami takich marek jak Mattel i ELC oraz porady od radców prawnych specjalizujących się w branży zabawek. Drugi dzień targów KIDS' TIME owocował w wiele wartościowych wydarzeń.
23 lutego 2023
Po raz pierwszy podczas Targów KIDS’ Time odbyła się Strefa Targowych Debiutów, w której zaprezentowało się 9 firm oferujących innowacyjne produkty z branży dziecięcej. Wśród debiutów pojawiły się m.in. nianie elektroniczne, zdalnie sterowane huśtawki, samopodgrzewająca się butelka, podnóżki do samochodu, edukacyjne gry planszowe oraz stroje do chrztu i komunii. Targi KDS’ Time potrwają jeszcze do piątku, 24 lutego.
23 lutego 2023
Przed nami kolejny dzień, który zapowiada się naprawdę interesująco. Dziś do głosu dojdą debiutanci, którzy pojawią się na Speech Arenie o godzinie 11.00. Później, jak zwykle, wiele interesujących prelekcji ekspertów.
22 lutego 2023
13. edycja targów branży zabawkarskiej KIDS’ TIME nie zawiodła, jeśli chodzi o merytoryczną wiedzę dotyczącą sektora zabawek.
22 lutego 2023
Nagrody KIDS’ TIME STAR to już tradycja. Co roku najlepsi producenci artykułów dla niemowląt czy starszych dzieci, wózków, fotelików, a także produktów dla rodziców walczą o nagrodę przyznawaną przez komisję konkursową złożoną z ekspertów.