351686771-790639415808963-2066152780781310975-n.jpg
Sobotnie urodziny MTN Kielce i zlot aut zapowiadają Mubi Dub It Tuning Festival w Targach Kielce 24 i 25 czerwca,

Widowiskowy zlot aut i 12 urodziny MTN na parkingu Targów Kielce! To był przedsmak Mubi Dub It Tuning Festival [ZDJĘCIA]

05 czerwca 2023
Pasjonaci motoryzacji bawili się w sobotę na parkingu wielopoziomowym Targów Kielce podczas eventu zapowiadającego Mubi Dub It Tuning Festival połączonego ze świętowaniem 12. urodzin klubu motoryzacyjnego MTN Kielce. Fani aut klasycznych i tuningu poczuli przedsmak wydarzenia, które w weekend 24 - 25 czerwca wypełni mnóstwo atrakcji.

Podczas sobotniego eventu setki fanów motoryzacji podziwiali wyjątkowe auta - klasyczne i tuningowane. Prezentacje nie obyły się bez wrażeń - nie brakło dymu i ognia! Okazją do świętowania były 12. urodziny kieleckiego klubu motoryzacyjnego MTN, czyli Maniaków Tylnego Napędu.

Wydarzenie pozwoliło poczuć przedsmak  Mubi Dub It Tuning Festival, który już w weekend 24-25 czerwca odbędzie się  w Targach Kielce. Na dwudniowe święto motoryzacji zaplanowych zostało wiele atrakcji dla pasjonatów klasyków, samochodów modyfikowanych i driftu. Zostanie zorganizowana giełda Classicauto Market, na której po raz pierwszy będzie można przetestować i kupić "klasyka". W strefie autodetailingu specjaliści poradzą jak dbać o auto - będą szkolenia z detailingu, zmiany koloru, aplikacji folii ochronnej.

Na zwiedzających czekają spotkania z przedstawicielami świata motosportu. Jednym z gości odwiedzających wydarzenie będzie znany motoryzacyjny influencer @JagodowyTV, który zaprezentuje znanego ze swoich programów Nissana 370Z z silnikiem 3.7L V6 o mocy 510 KM. Będzie można spotkać także popularnych i znanych z telewizji TVN Turbo Krystiana Plato i Grzegorza Dudę, który premierowo pokaże stuningowanego fiata 126 p.

 

 

 

Więcej o wydarzeniu na targikielce.pl/dub-it

 

/MŚ/

Polecane aktualności
12 marca 2024
Lista gości specjalnych, którzy odwiedzą tegoroczny festiwal motoryzacyjny w Targach Kielce nadal rośnie. Do grona ambasadorów Mubi Dub It Tuning Festival dołączył właśnie Robert Michalski, bohater m.in. programu Zawodowi handlarze emitowanego w TVN Turbo oraz twórca liczącego blisko 300 tysięcy kanału Stradale Classics na platformie YouTube.
09 lutego 2024
Przyszedł czas na zaprezentowanie kolejnego ambasadora tegorocznej edycji Mubi Dub It Tuning Festiwal, która odbędzie się już 22-23 czerwca w Targi Kielce. A jest nim, nie kto inny, jak Patryk Mikiciuk.
26 stycznia 2024
Odsłaniamy karty i prezentujemy ambasadorów tegorocznej edycji Mubi Dub It Tuning Festiwal. Pierwszym z gości specjalnych, którzy już 22-23 czerwca odwiedzą nasze wydarzenie, będzie Grzegorz Duda. Uczestnik programu "Duda kontra Szafrański" przez dwa dni obecny będzie na festiwalu i właśnie w Targach Kielce spotka się z fanami motoryzacji i zaprezentuje swój najnowszy projekt, którego powstawanie będzie można śledzić na antenie TVN Turbo.
21 grudnia 2023
Warszawska ekipa PRO8L3M wystąpi przed kielecką publicznością w pierwszy weekend wakacji - 22 czerwca 2024 w Targach Kielce i zagra najbardziej znane kawałki, pochodzące również z najnowszego albumu PROXL3M. Wieczorne wydarzenie zakończy pierwszy dzień wielkiego motoryzacyjnego święta, jakie odbywać się będzie w weekend 22-23 czerwca w Targach Kielce – Mubi Dub It Tuning Festival!
25 czerwca 2023
W trakcie drugiego dnia Mubi Dub it Tuning Festival w Targach Kielce wręczono wyróżnienia za najlepsze projekty tuningowe. Nagrody przyznano w kilku kategoriach m.in. Dyno Queen, Best Wheels, Hi5 New Wave oraz Hi5 Old School.
25 czerwca 2023
7,6 miliona złotych to łączna wartość aut, które zostały wystawione na sprzedaż na Classicauto Market podczas Mubi Dub IT Tuning Festiwal w Targach Kielce. Giełda Pojazdów Klasycznych, czyli największa w Polsce giełda aut klasycznych i zabytkowych, przez dwa dni imprezy cieszyła się ogromnym zainteresowaniem – nie tylko oglądających, ale też kupujących.
24 czerwca 2023
Mubi Dub It Tuning Festival to prawdziwa gratka dla fanów motoryzacji. W sobotę zwiedzający podziwiali widowiskowy drift, oglądali projekty tuningowe, mogli także spotkać się z internetowymi twórcami motoryzacyjnymi .
24 czerwca 2023
Pasjonatów mechaniki zachęcali do rozwijania zainteresowań organizatorzy Akademii Młodego Mechanika, którzy w sobotę, 24 czerwca, gościli w Targach Kielce podczas Mubi Dub It Tuning Festival. Niespodziewanie w spotkaniu wziął udział także znany z TVN Turbo Grzegorz Duda – współorganizator Akademii. Wszyscy panowie opowiadali o nowych trendach w mechanice samochodowej i możliwościach, jakie daje uczestnikom udział w Akademii oraz Ogólnopolskich Mistrzostwach Mechaników.