CARPORT-SYSTEM.png
Firma Carport System Wystawcą jubileuszowych targów ENEX.

Wiaty parkingowe dla paneli fotowoltaicznych od firmy Carport System

20 października 2022
Firma Carport System – Wystawca jubileuszowej edycji targów ENEX - dostawca carportów – konstrukcji aluminiowych dla paneli fotowoltaicznych spełniających rolę wiaty parkingowej zaprezentuje swoją ofertę już od 8 do 9 marca w Targach Kielce.

Produkty oferowane przez firmę Carport System charakteryzuje prosty montaż oparty o modułową technologię, odporność na warunki atmosferyczne i wytrzymała, uniwersalna konstrukcja. Aluminiowa konstrukcja łączy w sobie trwałość i estetykę oraz najlepsze cechy użytkowe. Łatwość montażu sprawia, że produkty marki są uniwersalne, z przeznaczeniem praktycznie do każdego domu. Gotowe rozwiązania firmy Carport System służą zarówno dla osób prywatnych jaki i inwestorów instytucjonalnych.

Z ofertą firmy będzie można zapoznać się już od 8 do 9 marca 2023 roku podczas 25. Jubileuszowych  Międzynarodowych Targów Energetyki i Elektrotechniki oraz Odnawialnych Źródeł Energii ENEX.

Targom ENEX towarzyszyć będą Targi Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami EKOTECH.

Polecane aktualności
21 marca 2023
Od 8 do 9 marca podczas 25. edycji Targów Enex można było poznać z bliska technologie Huawei w zakresie magazynowania energii elektrycznej. W Targach Kielce, po raz pierwszy w Polsce firma zaprezentowała najnowszy przemysłowy magazyn energii o pojemności 2 MWh.
09 marca 2023
Wystawcy Międzynarodowych Targów Energetyki i Elektrotechniki oraz Odnawialnych Źródeł Energii ENEX przygotowali dla gości kieleckiego ośrodka niesamowite konkursy.
09 marca 2023
Podczas drugiego dnia Targów Enex premierę miał TIGO EI Residential - Nowe rozwiązanie magazynowania energii od Tigo Energy, którego funkcjonowanie omówiła Małgorzata Osińska z firmy Tigo. Rozwiązanie zaprezentowane zostało na stoisku firmy 7Sun.
09 marca 2023
Viessmann, Mitsubishi Electric Polska, Bruk-Bet PV i Hypontech – to wiodące marki, których premierowe rozwiązania zaprezentowano podczas drugiego dnia targów Enex na arenie premier.
09 marca 2023
Forum Pomp Ciepła organizowane podczas pierwszego dnia Targów ENEX było okazją do poznania odpowiedzi na najczęściej nurtujące branżę pytania.
08 marca 2023
O włączeniu się firm z kraju i Świętokrzyskiego w produkcję małych reaktorów jądrowych przez koncern Rolls-Royce SMR mówiono podczas konferencji Centralnego Klastra Wodorowego w czasie targów Enex w Kielcach. Brytyjski koncern współpracuje ze Świętokrzyską Grupą Przemysłową Industria nad wdrażaniem technologii wodorowej w Polsce. Pierwszy reaktor ma powstać w 2032 roku.
08 marca 2023
Kielecki ośrodek wystawienniczy dołączył do Centralnego Klastra Wodorowego, założonego przez Świętokrzyską Grupę Przemysłową Industria. Celem prac zespołu firm i instytucji jest rozwój zeroemisyjnych źródeł energii i produkcja zielonego wodoru w ciągu dekady.
08 marca 2023
Medale i wyróżnienia, nagrody za najatrakcyjniejszą prezentację targową i liczne jubileusze – zarówno wystawców, jak i samych targów. Na gali ENEX-u, świętującego 25 lat, wręczono medale, nagrody i dyplomy. Prezentujemy pełną listę nagrodzonych.