wfirma-duze.png

wFirma dla Biur Rachunkowych to przyszłość księgowości!

23 sierpnia 2021
Podczas II Międzynarodowego Kongresu Biur Rachunkowych (MKBR) zostanie zaprezentowana rewelacyjna aplikacja - wFirma. Z systemu korzysta ponad 500 biur rachunkowych z terenu całej Polski, obsługując ponad 30 tysięcy przedsiębiorców. To nowoczesne, oprogramowanie w chmurze stworzone, by usprawniać codzienną pracę księgowych.

Aplikacja oferuje szereg unikalnych możliwości dzięki zaangażowaniu najnowszej technologii w procesy zachodzące w biurach rachunkowych. Księgowość z OCR w połączeniu z samouczącą się sztuczną inteligencją automatycznie przetwarza i wprowadza dokumenty do systemu. Praca księgowego ogranicza się do merytorycznego sprawdzania zapisów i ich akceptacji.

wFirma-dla-BR.png [144.13 KB] Platforma jest jedyną na rynku uznaną i zalecaną przez ZUS alternatywą dla oprogramowania Płatnik. Powiązanie funkcji kadrowych, płac i rozliczania pracodawcy z ZUS to przede wszystkim wygoda pracy. Dzięki integracji z ZUS PUE i e‑ZUS z łatwością tworzone i wysyłane są deklaracje zgłoszeniowe oraz rozliczeniowe. Dodatkowo, system usprawnia organizację pracy w biurze rachunkowym dzięki opcji zarządzania zadaniami dla pracowników biura.

Ponadto nieograniczony dostęp do systemu online, bez limitu danych i użytkowników pozwala na optymalizację kosztów i bardziej efektywną pracę. Przydatnym rozwiązaniem jest panel klienta pozwalający na sprawną komunikację i wymianę dokumentów z biurem rachunkowym. System wFirma dla biur rachunkowych dostępny jest 24/7 z każdego miejsca i na dowolnym urządzeniu z przeglądarką internetową.

System jest stale rozwijany przez doświadczony zespół specjalistów. Bezpłatne aktualizacje pozwalają na wprowadzanie usprawnień i utrzymanie platformy w zgodzie z obowiązującymi przepisami. Dodatkowym argumentem za korzystaniem z z wFirma jest możliwość stworzenia bezpłatnej wizytówki i reklamowanie usług w ogólnopolskim Katalogu Biur Rachunkowych.


(KD)

Polecane aktualności
27 października 2021
Wsparcie procesów księgowych przez programy i aplikacje to temat, który niezwykle interesuje sektor księgowo- podatkowy. Podczas Międzynarodowego Kongresu Biur Rachunkowych prelegenci przedstawiali możliwości systemów szybkiego księgowania czy digitalizacji dokumentów.
26 października 2021
„Technologia wspierająca zmiany. Informatyk nie jest wrogiem. Pomaga zmniejszyć niechęć do zmian” – to hasło panelu dyskusyjnego, podejmującego temat informatyzacji w świecie prawa rachunkowego. Prelekcja odbyła się podczas Międzynarodowego Kongresu Biur Rachunkowych w Targach Kielce.
26 października 2021
Blisko 300 księgowych z całej Polski bierze udział w Międzynarodowym Kongresie Biur Rachunkowych. Uczestnicy przed dwa konferencyjne dni będą poszerzać swoją wiedzę nie tylko z zakresu rachunkowości, ale także marketingu, handlu i nowych technologii. Wydarzenie odbywa się po raz drugi w formie stacjonarnej; w zeszłorocznej konferencji można było uczestniczyć jedynie on-line.
22 października 2021
Symfonia jest producentem oprogramowania dla biznesu. Od 25 lat wspiera transformację cyfrową polskich przedsiębiorstw z sektora MŚP. Z rozwiązań partnera MKBR korzysta dziś kilkadziesiąt tysięcy firm w całej Polsce.
20 października 2021
Fakturownia.pl to doceniony przez przedsiębiorców program ułatwiający codzienne prowadzenie biznesu. Zapewnia zarówno najprostszy interfejs do wystawiania faktur, jak i obsługę magazynową, dostęp do księgowości on-line z możliwością generowania i wysyłania plików JPK oraz szereg dodatków i integracji e-commerce. Całość programu oparta jest na modelu SaaS, dzięki któremu można używać go za pomocą dowolnej przeglądarki, z dowolnego urządzenia oraz dowolnej lokalizacji.
20 października 2021
SaldeoSMART to wielofunkcyjna aplikacja dla biur rachunkowych, odpowiadającą na potrzeby księgowych.
20 października 2021
Ponad 20 lat na rynku i przynależność do Grupy Polsat Plus zaowocowały szerokim portfolio kompleksowych usług teleinformatycznych, które partner Międzynarodowego Kongresu Biur Rachunkowych zapewnia Klientom. Dopasowanych do każdej branży i do każdego przedsiębiorstwa, przydatnych zarówno użytkownikom biznesowym, jak i indywidualnym.
20 października 2021
OSCBR to jedna z największych sieci biur rachunkowych w Polsce. Jak podkreślają przedstawiciele instytucji, OSCBR to ludzie i kontakty, ale także stałe poszerzenie wiedzy na temat biznesu księgowego, zarządzania, nowoczesnych rozwiązań technologicznych oraz rozwoju osobistego.