Menu - nagłówek (dodatkowe)

Zaloguj się

PL
wfirma-duze.png

wFirma dla Biur Rachunkowych to przyszłość księgowości!

23 sierpnia 2021
Podczas II Międzynarodowego Kongresu Biur Rachunkowych (MKBR) zostanie zaprezentowana rewelacyjna aplikacja - wFirma. Z systemu korzysta ponad 500 biur rachunkowych z terenu całej Polski, obsługując ponad 30 tysięcy przedsiębiorców. To nowoczesne, oprogramowanie w chmurze stworzone, by usprawniać codzienną pracę księgowych.

Aplikacja oferuje szereg unikalnych możliwości dzięki zaangażowaniu najnowszej technologii w procesy zachodzące w biurach rachunkowych. Księgowość z OCR w połączeniu z samouczącą się sztuczną inteligencją automatycznie przetwarza i wprowadza dokumenty do systemu. Praca księgowego ogranicza się do merytorycznego sprawdzania zapisów i ich akceptacji.

wFirma-dla-BR.png [144.13 KB] Platforma jest jedyną na rynku uznaną i zalecaną przez ZUS alternatywą dla oprogramowania Płatnik. Powiązanie funkcji kadrowych, płac i rozliczania pracodawcy z ZUS to przede wszystkim wygoda pracy. Dzięki integracji z ZUS PUE i e‑ZUS z łatwością tworzone i wysyłane są deklaracje zgłoszeniowe oraz rozliczeniowe. Dodatkowo, system usprawnia organizację pracy w biurze rachunkowym dzięki opcji zarządzania zadaniami dla pracowników biura.

Ponadto nieograniczony dostęp do systemu online, bez limitu danych i użytkowników pozwala na optymalizację kosztów i bardziej efektywną pracę. Przydatnym rozwiązaniem jest panel klienta pozwalający na sprawną komunikację i wymianę dokumentów z biurem rachunkowym. System wFirma dla biur rachunkowych dostępny jest 24/7 z każdego miejsca i na dowolnym urządzeniu z przeglądarką internetową.

System jest stale rozwijany przez doświadczony zespół specjalistów. Bezpłatne aktualizacje pozwalają na wprowadzanie usprawnień i utrzymanie platformy w zgodzie z obowiązującymi przepisami. Dodatkowym argumentem za korzystaniem z z wFirma jest możliwość stworzenia bezpłatnej wizytówki i reklamowanie usług w ogólnopolskim Katalogu Biur Rachunkowych.


(KD)

Polecane aktualności
14 października 2021
Iron Mountain Polska to lider rynku zarządzania informacją, archiwizacji i digitalizacji dokumentów. Firma zaprezentuje swoją ofertę podczas II Międzynarodowego Kongresu Biur Rachunkowych w Targach Kielce.
24 września 2021
Soneta sp. z o. o. – producent oprogramowanie enova365, jako Złoty Sponsor Międzynarodowego Kongresu Biur Rachunkowych w Kielcach, zaprasza na spotkanie z ekspertami 26 i 27 października 2021 roku.
14 września 2021
Coraz więcej systemów finansowo-księgowych, jak i firm wspierających branżę rachunkową oferuje zaawansowaną automatyzację rejestrowania i przetwarzania dokumentów. Międzynarodowy Kongres Biur Rachunkowych to doskonałe miejsce by poznać przygotowane nowinki techniczne dla branży.
19 sierpnia 2021
Międzynarodowy Kongres Biur Rachunkowych proponuje rozwiązania dla nowoczesnych biur rachunkowych i księgowych nie obawiających się innowacyjnych pomysłów.
16 sierpnia 2021
Międzynarodowy Kongres Biur Rachunkowych to wydarzenie, które przyciąga specjalistów z branży finansów i rachunkowości. Wśród partnerów spotkania nie może więc zabraknąć instytucji i stowarzyszeń, które na co dzień pełnią funkcje doradcze i zrzeszające. Należy do jednych z najważniejszych w świecie ekonomii należy Polska Izba Biegłych Rewidentów.
29 czerwca 2021
Association of Business Service Leaders, który na co dzień wspiera rozwój sektora usług biznesowych zdecydował się na współpracę z Międzynarodowym Kongresem Biur Rachunkowych. Organizacja zrzesza ponad 200 największych firm m.in. z branży finansowej, IT i prawnej.
29 czerwca 2021
Wydarzenie adresowane do właścicieli biur rachunkowych jest organizowane w Targach Kielce od 2019 roku. Liczne prelekcje, szkolenia, panele dyskusyjne, warsztaty oraz spotkania indywidualne z ekspertami branżowymi przyciągają do kieleckiego ośrodka setki księgowych. Znaczenie wydarzenia docenia Ministerstwo Rozwoju, Pracy i Technologii obejmując je honorowym patronatem.
16 kwietnia 2021
Ze względu na sytuację epidemiologiczną w kraju, zarząd Targów Kielce podjął decyzję o zmianie terminu tegorocznego Międzynarodowego Kongresu Biur Rachunkowych
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy