DSC00043.JPG

Księgowi opanowali Centrum Kongresowe Targów Kielce! Rozpoczął się II MKBR

26 października 2021
Blisko 300 księgowych z całej Polski bierze udział w Międzynarodowym Kongresie Biur Rachunkowych. Uczestnicy przed dwa konferencyjne dni będą poszerzać swoją wiedzę nie tylko z zakresu rachunkowości, ale także marketingu, handlu i nowych technologii. Wydarzenie odbywa się po raz drugi w formie stacjonarnej; w zeszłorocznej konferencji można było uczestniczyć jedynie on-line.

Kongres rozpoczął moderator pierwszego dnia konferencji Wiktor Doktór - Prezes Pro Progressio. Podkreślił znaczenie spotkania, jednocześnie zaznaczając, że tematy prelekcji, które zostaną podjęte w pierwszym dniu kongresu dotykają każdego księgowego, niezależnie od wielkości prowadzonego biura rachunkowego.

Bożena Staniak – Vice Prezes Zarządu Targów Kielce podziękowała za wsparcie współorganizatorom wydarzenia, patronom honorowym oraz sponsorom. - Benjamin Franklin powiedział, że inwestowanie w wiedzę, zawsze przynosi największe zyski. – powiedziała Vice Prezes Zarządu, witając uczestników kongresu. - Głęboko wierzę, że spędzą Państwo w Centrum Kongresowym Targów Kielce owocny i dobry czas, wymieniając się wiedzą i opiniami. Życzę Państwu otwartości na pomysły i nawiązania wielu znajomości, niosących za sobą nowe możliwości – dodała Bożena Staniak.

Głos zabrała także Agnieszka Wujek - członek Krajowej Rady Biegłych Rewidentów. – Jako biegły rewident, księgowy, ale także właściciel biur rachunkowego, cieszę się, że mogę wziąć udział w tej konferencji. Jest mało miejsc i wydarzeń tak kompleksowo zajmujących się tematem księgowania, nowoczesnych rozwiązań, ale także biznesu – podkreśliła.

Wydarzenie, które potrwa do 27 października złożone jest z prelekcji oraz warsztatów praktycznych w małych grupach.

(MBr)

Polecane aktualności
27 października 2021
Wsparcie procesów księgowych przez programy i aplikacje to temat, który niezwykle interesuje sektor księgowo- podatkowy. Podczas Międzynarodowego Kongresu Biur Rachunkowych prelegenci przedstawiali możliwości systemów szybkiego księgowania czy digitalizacji dokumentów.
26 października 2021
„Technologia wspierająca zmiany. Informatyk nie jest wrogiem. Pomaga zmniejszyć niechęć do zmian” – to hasło panelu dyskusyjnego, podejmującego temat informatyzacji w świecie prawa rachunkowego. Prelekcja odbyła się podczas Międzynarodowego Kongresu Biur Rachunkowych w Targach Kielce.
22 października 2021
Symfonia jest producentem oprogramowania dla biznesu. Od 25 lat wspiera transformację cyfrową polskich przedsiębiorstw z sektora MŚP. Z rozwiązań partnera MKBR korzysta dziś kilkadziesiąt tysięcy firm w całej Polsce.
20 października 2021
Fakturownia.pl to doceniony przez przedsiębiorców program ułatwiający codzienne prowadzenie biznesu. Zapewnia zarówno najprostszy interfejs do wystawiania faktur, jak i obsługę magazynową, dostęp do księgowości on-line z możliwością generowania i wysyłania plików JPK oraz szereg dodatków i integracji e-commerce. Całość programu oparta jest na modelu SaaS, dzięki któremu można używać go za pomocą dowolnej przeglądarki, z dowolnego urządzenia oraz dowolnej lokalizacji.
20 października 2021
SaldeoSMART to wielofunkcyjna aplikacja dla biur rachunkowych, odpowiadającą na potrzeby księgowych.
20 października 2021
Ponad 20 lat na rynku i przynależność do Grupy Polsat Plus zaowocowały szerokim portfolio kompleksowych usług teleinformatycznych, które partner Międzynarodowego Kongresu Biur Rachunkowych zapewnia Klientom. Dopasowanych do każdej branży i do każdego przedsiębiorstwa, przydatnych zarówno użytkownikom biznesowym, jak i indywidualnym.
20 października 2021
OSCBR to jedna z największych sieci biur rachunkowych w Polsce. Jak podkreślają przedstawiciele instytucji, OSCBR to ludzie i kontakty, ale także stałe poszerzenie wiedzy na temat biznesu księgowego, zarządzania, nowoczesnych rozwiązań technologicznych oraz rozwoju osobistego.
19 października 2021
Fundacja Polska Bezgotówkowa została powołana w 2017 r. w związku z porozumieniem zawartym przez Związek Banków Polskich, Ministerstwo Rozwoju, Visa oraz Mastercard w celu podejmowania działań w zakresie rozbudowy sieci akceptacji instrumentów płatniczych, upowszechniania i promocji obrotu bezgotówkowego, a także promocji innowacji technologicznych wspierających obrót bezgotówkowy w Polsce. Fundacja prowadzi ogólnopolski Program Polska Bezgotówkowa.