fakturownia.png

Fakturownia pomoże księgowym!

20 października 2021
Fakturownia.pl to doceniony przez przedsiębiorców program ułatwiający codzienne prowadzenie biznesu. Zapewnia zarówno najprostszy interfejs do wystawiania faktur, jak i obsługę magazynową, dostęp do księgowości on-line z możliwością generowania i wysyłania plików JPK oraz szereg dodatków i integracji e-commerce. Całość programu oparta jest na modelu SaaS, dzięki któremu można używać go za pomocą dowolnej przeglądarki, z dowolnego urządzenia oraz dowolnej lokalizacji.

W systemie miesięcznie przybywa od kilku do kilkunastu nowych funkcji, a pomysłodawcami większości z nich są klienci Fakturowni. To oni dyktują ostateczny kształt całego systemu, podając propozycje zmian na Forum Sugestii. Firma natomiast zapewniamy aplikację, która łączy najbardziej optymalne i efektywne użytkowanie, oferując prostotę, szybkość obsługi, intuicyjność i wielofunkcyjność.

Wsłuchując się potrzeby Klientów i Księgowych, Fakturownia stworzyła dedykowany dla biur rachunkowych program, który ma jedno zadanie - łączyć. Fakturownia pozwala współdzielić raporty i dokumenty online, bez konieczności wysyłki, przekazywania ich osobiście i pilnowania terminów.  Funkcjonowanie biur księgowych z programem zostaje przeniesione na wyższy level, skupiając się na maksymalnym usprawnieniu pracy i zautomatyzowaniu powtarzalnych czynności. Świat online umożliwia rozszerzenie działalności na współpracę z przedsiębiorcami z całego kraju, a Fakturownia chce ten proces jeszcze bardziej ułatwić.

Decydując się na program dla biur księgowych, zwiększa się efektywność komunikacji z klientem, załatwiając wszelkie formalności na odległość, co ma ogromne znaczenie w dobie pracy zdalnej. Ponadto taki model współpracy przekłada się na oszczędność czasu, którego nie musisz już spożytkować na comiesięczne spotkania lub dojazdy do klienta. Elastyczne podejście do Klienta, wpływa na kreowanie nowoczesnego wizerunku firmy. Koordynując przepływ dokumentów online, istnieje możliwość zarządzania większą liczbą Klientów w takim samym czasie. Zapewniony jest stabilny proces pracy, bez kulminacji rozliczeń w okresie deadlinu z fiskusem. 

Pozostałe funkcje dostępne w Fakturowni:

 • Generowanie i wysyłanie JPK
 • Ewidencja kosztów
 • Wielu użytkowników na jednym koncie
 • Eksport dokumentów do zewnętrznych programów księgowych tj Symfonia, Optima
 • Szybkie fakturowanie
 • Statusy płatności
 • Baza klientów i produktów
 • Drukowanie i wysyłanie faktur z systemu
 • Faktury dwujęzyczne
 • 37 języków
 • Wszystkie waluty świata (nawet Bitcoin)
 • Obsługa magazynów
 • Wiele firm i działów pod jedno konto
 • Rachunki online
 • Raporty i wykresy
 • Płatności online
 • Kody QR
 • OCR
 • Autopłatności
 • Integracja z drukarkami fiskalnymi

Chcesz bliżej poznać Fakturownie?

Zajrzyj na nasze portale społecznościowe i inne kanały:

Polecane aktualności
27 października 2021
Wsparcie procesów księgowych przez programy i aplikacje to temat, który niezwykle interesuje sektor księgowo- podatkowy. Podczas Międzynarodowego Kongresu Biur Rachunkowych prelegenci przedstawiali możliwości systemów szybkiego księgowania czy digitalizacji dokumentów.
26 października 2021
„Technologia wspierająca zmiany. Informatyk nie jest wrogiem. Pomaga zmniejszyć niechęć do zmian” – to hasło panelu dyskusyjnego, podejmującego temat informatyzacji w świecie prawa rachunkowego. Prelekcja odbyła się podczas Międzynarodowego Kongresu Biur Rachunkowych w Targach Kielce.
26 października 2021
Blisko 300 księgowych z całej Polski bierze udział w Międzynarodowym Kongresie Biur Rachunkowych. Uczestnicy przed dwa konferencyjne dni będą poszerzać swoją wiedzę nie tylko z zakresu rachunkowości, ale także marketingu, handlu i nowych technologii. Wydarzenie odbywa się po raz drugi w formie stacjonarnej; w zeszłorocznej konferencji można było uczestniczyć jedynie on-line.
22 października 2021
Symfonia jest producentem oprogramowania dla biznesu. Od 25 lat wspiera transformację cyfrową polskich przedsiębiorstw z sektora MŚP. Z rozwiązań partnera MKBR korzysta dziś kilkadziesiąt tysięcy firm w całej Polsce.
20 października 2021
SaldeoSMART to wielofunkcyjna aplikacja dla biur rachunkowych, odpowiadającą na potrzeby księgowych.
20 października 2021
Ponad 20 lat na rynku i przynależność do Grupy Polsat Plus zaowocowały szerokim portfolio kompleksowych usług teleinformatycznych, które partner Międzynarodowego Kongresu Biur Rachunkowych zapewnia Klientom. Dopasowanych do każdej branży i do każdego przedsiębiorstwa, przydatnych zarówno użytkownikom biznesowym, jak i indywidualnym.
20 października 2021
OSCBR to jedna z największych sieci biur rachunkowych w Polsce. Jak podkreślają przedstawiciele instytucji, OSCBR to ludzie i kontakty, ale także stałe poszerzenie wiedzy na temat biznesu księgowego, zarządzania, nowoczesnych rozwiązań technologicznych oraz rozwoju osobistego.
19 października 2021
Fundacja Polska Bezgotówkowa została powołana w 2017 r. w związku z porozumieniem zawartym przez Związek Banków Polskich, Ministerstwo Rozwoju, Visa oraz Mastercard w celu podejmowania działań w zakresie rozbudowy sieci akceptacji instrumentów płatniczych, upowszechniania i promocji obrotu bezgotówkowego, a także promocji innowacji technologicznych wspierających obrót bezgotówkowy w Polsce. Fundacja prowadzi ogólnopolski Program Polska Bezgotówkowa.