debaty-aktualnosci-690x460px-nasi-wystawcy-vizulo.jpg
VIZULO na Targach Autostrada Nowa Infrastruktura.

VIZULO na Targach Autostrada Nowa Infrastruktura

24 stycznia 2024
Producent nowoczesnych, energooszczędnych opraw oświetleniowych oraz systemów sterowania zaprezentuje swoją ofertę podczas Targów Budownictwa Infrastrukturalnego AUTOSTRADA Nowa Infrastruktura już w kwietniu!

Vizulo to firma produkująca energooszczędne rozwiązania oświetleniowe, specjalizującą się w oświetleniu ulicznym, terytorialnym, przestrzeni handlowych oraz przemysłowych i oświetleniu architektonicznym.

Swoje produkty firma eksportuje, aż do 43 krajów na świecie, m.in. do Australii, Łotwy, Szwecji i Islandii.

VIZULO charakteryzują innowacyjne projekty, wysokie parametry techniczne i doskonała jakość. Dzięki nowym i już istniejącym produktom, firma stale rozwija swoją działalność i tworzy nowe rozwiązania dla gmin i przedsiębiorców, wynikiem czego jest tworzenie oświetlenia lepszego i bezpieczniejszego dla ludzi i środowiska.

Podczas Targów Autostrada Nowa Infrastruktura VIZULO zaprezentuje oprawy oświetleniowe Stork, Martin, Luscinia, BlackBird, Eagle, Owl, Nighjar.

debaty-aktualnosci-690x460px-nasi-wystawcy-vizulo-zdjecia.jpg [103.49 KB]

Targi Autostrada Nowa Infrastruktura zostały zaplanowane od 10 do 11 kwietnia 2024 roku!

/YY/

Polecane aktualności
11 kwietnia 2024
Podczas uroczystej gali Targów Budownictwa Infrastrukturalnego jurorzy wyróżnili osiem firm. Ocenie podlegały najbardziej innowacyjne produkty w sferze budownictwa drogowego oraz atrakcyjny i nowoczesny styl wystąpienia targowego. Wśród zwycięzców - producent pudru z przetworzonych opon oraz firma produkująca wielofunkcyjne zamiatarki.
11 kwietnia 2024
Rafa Hałeła przed Adamem Plakiem i Arkadiuszem Stachurą zwyciężył w konkursie sprawnościowym zorganizowanym podczas Targów AUTOSTRADA. Zwycięzca otrzymał czek na 1500 złotych.
10 kwietnia 2024
Najlepsi eksperci z kraju spotkali się w Targach Kielce by rozmawiać o oświetleniu, obniżeniu kosztów energii, rozwoju dróg w województwie świętokrzyskim oraz o tym, jak nie być pod kreską… Za nami pierwszy dzień konferencji i debat podczas Targów Budownictwa Infrastrukturalnego w kieleckim ośrodku wystawienniczym.
10 kwietnia 2024
– W tej chwili w Polsce mamy ponad 5100 kilometrów dróg szybkiego ruchu, dróg o najwyższym standardzie. Kielce są szczególnym miejscem na mapie Polski, jeżeli chodzi o tematykę infrastrukturalną, a targi Autostrada Nowa Infrastruktura jest imprezą o renomowanej pozycji – podkreślił Grzegorz Dziedzina, zastępca generalnego, dyrektora Dróg Krajowych i Autostrad.
09 kwietnia 2024
Chińska firma z Malezji specjalizująca się w produkcji sprzętu do budowy mostów i rozwiązań dostosowywania konstrukcji mostów zaprezentuje swoją ofertę podczas Targów Budownictwa Infrastrukturalnego w kieleckim ośrodku wystawienniczym. Z ofertą wystawcy można zapoznać się już 10 i 11 kwietnia!
08 kwietnia 2024
Samochód ciężarowy oraz profesjonalne maszyny do obróbki powierzchni betonowych, stalowych oraz asfaltowych zaprezentuje firma S-T-P Strahltechnik podczas Targów Budownictwa Infrastrukturalnego. Wydarzenie odbędzie się 10 i 11 kwietnia w kieleckim ośrodku wystawienniczym!
08 kwietnia 2024
Firma świadcząca usługi z zakresu sprzedaży, finansowania i ubezpieczenia pojazdów ciężarowych zaprezentuje swoją ofertę podczas targów budownictwa drogowego w kieleckim ośrodku wystawienniczym. Wydarzenie odbędzie się już od 10 do 11 kwietnia!
05 kwietnia 2024
Dystrybutor i producent przyczep, naczep i wywrotek PTM Polska przedstawi swoją ofertę podczas Targów Budownictwa Infrastrukturalnego. Podczas wydarzenia, które odbędzie się w kieleckim ośrodku wystawienniczym, po raz pierwszy zostanie zaprezentowany przenośnik bunkrowy PBRP35 z ruchomą podłogą CF i zasilaczem hydraulicznym. Odbierz darmowy bilet wstępu i nie przegap tej premiery!