42263225ca1d4c216767.jpg
Odwiedź stoisko Valtra podczas targów z cyklu "święta budownictwa drogowego i infrastruktury" w Targach Kielce.

Valtra na targach AUTOSTRADA-POLSKA 2019

25 marca 2019
Ciągniki Valtra – nie tylko dla rolnictwa. Maszyny fińskiego producenta mogą być szeroko zastosowane w branży budowlanej oraz transportowej. Koniecznie odwiedź Targi Kielce od 14 do 16 maja 2016 podczas „święta budownictwa drogowego i infrastruktury" i zapoznaj się z ofertą Valtra.

Do głównych zalet maszyn fińskiego producenta należy, m.in. osiągalna prędkość nawet do 57 km/h, pneumatyczna amortyzacja osi Aires, komfort jazdy oraz możliwość samodzielnego ładowania i transportowania materiałów przez jednego operatora.

Firma Valtra jest jedynym producentem ciągników w krajach skandynawskich. Pojazdy są doceniane za ich niezawodność, uniwersalność, wytrzymałość i skandynawskie korzenie. Każda maszyna projektowana jest na potrzeby danego klienta i produkowana w sposób, który pozwoli mu wytrzymać najcięższym klimacie oraz zapewniać najwyższy poziom wydajności w najtrudniejszych warunkach pracy.

Współczesne ciągniki Valtra łączą w sobie dziedzictwo fińskiej firmy Valmet i szwedzkiej Volvo BM. Prekursor wszystkich maszyn Valtra pojawił się przeszło sto lat temu, w 1913 roku, gdy Theofron Munktell uruchomił model 30-40. Korzenie firmy sięgają 1832 roku w Szwecji i 1951 roku w Finlandii.

Weź dział w XXV Międzynarodowych Targach Budownictwa Drogowego AUTOSTRADA-POLSKA od 14 do 16 maja w Targach Kielce i przyjdź na stoisko Valtra  - poznaj rozwiązania przeznaczone dla Twoich zadań.

Targom budownictwa drogowego towarzyszą XIV Międzynarodowe Targi Infrastruktury, Salon Technologia i Infrastruktura Lotnisk TRAFFIC-EXPO TIL, XI Międzynarodowych Targów Transportu Drogowego - Pojazdy Użytkowe ROTRA, V Salon Europarking oraz I odsłona Wystawy Sprzętu do Utrzymania Dróg MunEq Expo.

(PŚ)

Polecane aktualności
09 maja 2018
„Bezpieczeństwo techniczne maszyn budowlanych i pojazdów” to temat seminarium zorganizowanego przez Przemysłowy Instytut Maszyn Budowlanych w drugim dniu Targów AUTOSTRADA-POLSKA 2018
09 maja 2018
Problemy ze zbytem drobnych frakcji kruszyw, nowe technologie oraz wykorzystanie zasad gospodarki obiegu zamkniętego to główne tematy poruszane podczas tegorocznego Salonu
26 listopada 2019

Podczas targów budownictwa drogowego AUTOSTRADA-POLSKA 2020 zaprezentuje się międzynarodowa organizacja - TVH Parts Holding.

 

18 marca 2020
Ministerstwo Infrastruktury wspiera Międzynarodowe Targi Budownictwa Drogowego, które odbędą się od 30 czerwca do 2 lipca w Targach Kielce
19 marca 2020
Nowy termin święta budownictwa drogowego, to również nowe plany i pomysły związane z organizowanym wydarzeniem. Część z nich została przedstawiona w marcowym wydaniu miesięcznika Forum Budowlane.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy