HSC6093.JPG

Uznana na świecie ekspertka Reyne Rice ponownie zagości na Kids’ Time

29 listopada 2022
Pochodząca z Nowego Jorku ekspertka branży zabawkarskiej po raz kolejny odwiedzi targi Kids’ Time, by opowiedzieć uczestnikom największego w tej części Europy spotkania branży dziecięcej o panujących trendach zabawkarskich. Reyne Rice od ponad 30 lat uznawana jest za kompetentny i obiektywny głos branży, a jej opinie na temat gier, technologii i rozrywki mają wpływ na rynek zabawek na świecie.

Od 2003 roku prowadzi własną firmę konsultingową Toy Trends, która opracowuje produkty i rozwiązania dla mediów, konsumentów, stowarzyszeń branżowych, sprzedawców detalicznych i producentów, dostarczając kluczowych informacji i analiz małym i średnim firmom oraz firmom z listy Fortune 500. Regularnie konsultuje się z wieloma liderami branży, dostarczając wglądu i wskazówek dotyczących kwestii związanych z branżą zabawkarską, partnerstw marketingowych/sponsoringu, strategii i rozwiązań public relations, wiedzy o światowych trendach i doradztwa w zakresie targów.

Nowojorska ekspertka jest często cytowana w publikacjach biznesowych i konsumenckich, w tym w takich tytułach jak: USA Today, The New York Times, The Wall Street Journal, Reuters, CNN Money, Financial Times, Fortune, Forbes, TIME oraz w Good Morning America.

W trakcie targów Kids’ Time 22-24 lutego 2023 roku pochodząca z Nowego Jorku ekspertka i specjalistka od zabawek opowie o najnowszych trendach w branży zabawkarskiej. Rayne Rice to światowa specjalistka, która od lat dzieli się swoją wiedzą i badaniami podczas największych imprez – w Norymberdze, Nowym Jorku, Hongkongu, czy Londynie.

(ŁK)

Polecane aktualności
05 lutego 2023
Taką sumę od listopada ub.r. przekazali klienci hipermarketów Auchan za pośrednictwem aplikacji Donateo. Fundusze trafiły bezpośrednio na konto Komitetu Ochrony Praw Dziecka, który od ponad 40 lat działa w ochronie praw i interesów dzieci i młodzieży.
03 lutego 2023
Pierwszego dnia targów Kids’ Time odbędzie się gala wręczenia nagród XVI Edycji Konkursu „Zabawka Roku/Nagroda Rodziców”. O godzinie 10:00 na scenie głównej w hali E, portal Zabawkowicz.pl ogłosi zwycięzców, do których trafią tytuły Zabawka Roku i Nagroda Rodziców.
03 lutego 2023
Fabryka Wyrobów Metalowych w Karagandzie już 22-24 lutego 2023 roku zaprezentuje ofertę produktów dla dzieci. Słynąca z produkcji rowerków marka w swojej ofercie posiada także wózki spacerowe, kojce dla dzieci, czy wyposażenie placów zabaw. Założona w 2003 roku firma przeszła reorganizację i stała się nowoczesnym przedsiębiorstwem.
01 lutego 2023
Jeśli interesuje Was wiedza dotycząca rynku zabawek w Polsce to, obecny podczas najbliższej edycji wydarzenia, Paweł Szmidt Business Development Manager z RMD Research przedstawi najnowsze dane i aktualny obraz tego sektora. Spotkanie odbędzie się w ramach Business Forum drugiego dnia targów Kids’ Time.
31 stycznia 2023
W Petite&Mars wiemy, że zostanie mamą i tatą to najwspanialsze doświadczenie w życiu. Aby pomóc rodzicom w pełni cieszyć się rodzicielstwem, oferujemy starannie wybrane i wykonane z miłością produkty. Cieszymy się z tego, że możemy wnieść radość do życia młodych rodziców, jednocześnie ułatwiając im wejście w nową życiową rolę. Aby mieli więcej czasu dla siebie i swoich dzieci!
26 stycznia 2023
Marka LaMere zaprasza wszystkich do swojego świata, gdzie każdy szczegół ma znaczenie. Produkowane w Polsce ubranka dla dziewczynek i chłopców wyróżniają się najwyższą jakością tkanin i dzianin. Firma od zawsze kieruje się zasadą, że liczy się jakość, a nie ilość.
24 stycznia 2023
Współzałożyciel Profitcrew.pl – agencji specjalizującej się w sprzedaży na platformach e-commerce. Założyciel SN Accounts: biura księgowego w UK, które od kilkunastu lat umacnia pozycję polskich firm w Wielkiej Brytanii. Biuro świadczy kompleksowe usługi z zakresu nie tylko księgowości, lecz także marketingu, rekrutacji i doradztwa biznesowego.
20 stycznia 2023
Sbabam to powstała w 2015 roku, na 30-letnim doświadczeniu Tema Promotional Gifts, firma produkująca zabawki. W ciągu 5 lat wywindował się na szczyt we Włoszech, a obecnie, dzięki dystrybucji w 15 krajach Europy jest jej liderem. Cicaboom to z kolei firma prężnie działająca w świecie komiksów i mediów społecznościowych.