brigade.png
Brigade Electronics Wystawcą targów Ekotech.

Urządzenia zabezpieczające od Brigade Electronics

14 lutego 2022
Brigade Electronics to lider na rynku oferujący kompletny asortyment urządzeń zabezpieczających. Proponowane rozwiązania są odpowiednie do wszystkich pojazdów użytkowych i mobilnych urządzeń z wielu różnych branż. Nie brakuje również zabezpieczeń dla pojazdów komunalnych, które z pewnością poznamy podczas targów Ekotech.

Oferowane rozwiązania Brigade Electronics nie tylko zmniejszają ryzyko kolizji i chronią użytkowników dróg, ale również pomagając kierowcom w bezpiecznym manewrowaniu. Pierwszy alarm cofania od Brigade został wprowadzony do Europy w 1976 roku.

W ofercie firmy znajdują się również: systemy kamer 360 °, systemy kamer monitorujących, alarmy cofania White Sound®, czujniki wykrywania przeszkód, radary do wykrywania przeszkód i cyfrowe rejestratory.

Więcej informacji o oferowanych rozwiązaniach w materiale wideo: https://www.youtube.com/watch?v=5OiqrHdPr7g

Zapraszamy na stoisko Brigade Electronics już od 23 do 24 lutego podczas Targów Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami Ekotech.

Zachęcamy do rejestracji: https://www.targikielce.pl/ekotech/rejestracja-zwiedzajacych

(MCh)

Polecane aktualności
11 maja 2022
W kwietniu br. podpisano umowę, na mocy której polsko-tajwańskie konsorcjum zrealizuje projekt polegający na budowie statku, który będzie zbierał odpady z wody i innych statków
22 kwietnia 2022
Z danych statystycznych Eurostatu wynika, że w ciągu ostatniej dekady znacząco wzrósł poziom recyklingu w Polsce. W 2020 roku wyniósł 38,7 proc. Zgodnie z unijnymi dyrektywami ten poziom powinien wzrosnąć do co najmniej 55 proc. Czy przy obecnych nawykach Polaków jest to osiągalne?
12 kwietnia 2022
Powstaje nowy projekt dotyczący rozszerzonej odpowiedzialności producentów (ROP). Polska ma obowiązek wdrożyć rozszerzoną odpowiedzialność producentów najpóźniej do początku 2023 roku.
30 marca 2022
Następstwem kryzysu energetycznego w Europie i efektem skutków wojny na Ukrainie, może być szybszy rozwój biogazownictwa w krajach unijnych. W Polsce ten proces może dotyczyć zwłaszcza instalacji przy oczyszczalniach ścieków, które można wyposażyć w biogazownie. Obecnie w naszym kraju istnieje ponad 100 instalacji biogazowych przy oczyszczalniach.
15 marca 2022
Z powodu wojny, wielu obywateli opuściło Ukrainę i osiedliło się w Polsce, gdzie otrzymali pomoc w różnej postaci. Branża komunalna również wspiera uchodźców wprowadzając odpowiednie świadczenia i regulacje w zakresie gospodarki odpadami komunalnymi.
08 marca 2022
Projekt ustawy o zmianie ustawy o gospodarce opakowaniami oraz odpadami opakowaniowymi zawiera ustalenia dot. systemu kaucyjnego mającego wspierać selektywne zbieranie opakowań. Swoje uwagi do Ministerstwa Klimatu i Środowiska skierowali Pracodawcy RP, których zdaniem konieczne jest stworzenie systemu, który wpłynie na zwiększenie poziomu selektywnej zbiórki i recyklingu.
01 marca 2022
W pomoc obywatelom Ukrainy angażują się nie tylko osoby fizyczne, ale również organizacje branżowe. Udzielane wsparcie obejmuje nie tylko zbiórkę potrzebnych rzeczy, leków oraz żywności, ale również przygotowanie miejsc pobytu dla uchodźców.
24 lutego 2022
„Wyzwania dla branży recyklingu pojazdów wycofanych z eksploatacji w roku 2022” i „Jak otworzyć skup złomu lub stację demontażu pojazdów?” – to tematy konferencji, jakie odbyły się w trakcie dwóch dni trwania targów EKOTECH.